Imperia Online България  
Април 20, 2024, 02:29:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем  (Прочетена 6842 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bat_deso
Лейтенант
***

Karma: +8/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 225


Профил
« -: Септември 25, 2017, 16:55:40 »

СПЕШНО!!!Има бъг с местенето на съюзните армии. Моля спешно проверете какво става, защото ни взеха замък заради този проблем. Нападаха ни и ние искахме да дръпнем и да върнем армията, но като я върнахме на 5-тата секунда отброи секундите до нула и след това започна да отброява от 10 мин. Пробвахме след това и от други замъци и се получава същото нещо и което е по лошо, армията не се връща пак в замъка, а като изтекат 10 мин я праща в най-близкия празен пункт или ако няма такъв играта прави до лидера и я праща там. После се опитваме да вкараме друга армия в замъка, но армията отива и се връща. Също имаме един пункт, в който има място, а не можем да вкараме повече армия.
« Последна редакция: Септември 25, 2017, 16:57:55 от bat_deso » Активен
bat_deso
Лейтенант
***

Karma: +8/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 225


Профил
« Отговор #1 -: Септември 25, 2017, 17:12:08 »

ей го сега сега местим армии по 5 часа и всичко се връща, а пункта е празен Shocked имаме и два празни замъка, в които не можем да вкараме армия *xxx*
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #2 -: Септември 25, 2017, 17:18:08 »

Предаден е проблема Smiley
Активен

bat_deso
Лейтенант
***

Karma: +8/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 225


Профил
« Отговор #3 -: Септември 25, 2017, 17:23:04 »

добре....очакваме адекватно решение на проблема  *ok*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4 -: Септември 25, 2017, 18:42:45 »

Някога банваха за експлоатиране на бъг  Cry
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #5 -: Септември 25, 2017, 19:00:28 »

Тъпа ера се получи... толкова армия замина, че направо ме е яд на всичко..  Grin
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #6 -: Септември 25, 2017, 20:33:46 »

Тъпа ера се получи... толкова армия замина, че направо ме е яд на всичко..  Grin
а помниш ли,  че бразилците строшиха над млрд.  армия за сребро,  и то по старите правила
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #7 -: Септември 26, 2017, 01:01:30 »

а помниш ли,  че бразилците строшиха над млрд.  армия за сребро,  и то по старите правила

Помня, това ми беше последната що-годе сериозна ера. Sad
Сега е още по -зле. Ама тъпи подкови, яко диаманти и стават извън-нормални неща, Стефо....знаеш.
Активен

joro_
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #8 -: Септември 26, 2017, 17:17:16 »

наказваха за бъг,ама сега елате да видите как се възползват от това чужденците,попълненията ни пак не влезнаха,изкарахме армията и на 5-та секунда и я върнахме да избегнем първите полеви и какво се случи след връщането ни,армията започна да се връща 10 мин.и пак ни взеха Замъка,да и еба путката майна на скапаната и бъгава игра,за какво висят хората ако ще ги вземат толкова лесно и без бой
Активен
dare..
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #9 -: Септември 26, 2017, 17:35:39 »

Ще ги вземат щото така наречените "АДМИНЧЕТА", а за мен абсолютни гъзолизци играят срещу нас. Халал да са им Меридовци,Педровци и всички дето се мислят за големи играчи ,които видяха за 5 ери,че и диамантите не има помагат за да спечелят златото и затова тази ера под протекцията на "АДМИНИТЕ" може и да спечелят. АБСОЛЮТНИ СМЕШНИЦИ.
Активен
joro_
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #10 -: Септември 26, 2017, 17:59:02 »

Те са майсторите,ние не разбираме и затова на тях се помага Grin
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #11 -: Септември 26, 2017, 18:18:04 »

Ще ги вземат щото така наречените "АДМИНЧЕТА", а за мен абсолютни гъзолизци играят срещу нас. Халал да са им Меридовци,Педровци и всички дето се мислят за големи играчи ,които видяха за 5 ери,че и диамантите не има помагат за да спечелят златото и затова тази ера под протекцията на "АДМИНИТЕ" може и да спечелят. АБСОЛЮТНИ СМЕШНИЦИ.
оп,  ти някога играл ли си с тези хора, че да ги квалифицираш така? Хубав колдктив сте си направили,  анализирайте си чисто игрово от къде е проблема.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
dare..
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #12 -: Септември 26, 2017, 19:08:51 »

Няма нужда да съм играл с тях за да ги квалифицирам така. Тук нещата не опират до това с кого си играл или не си играл, а до това кого защитават админите и дали си вършат коректно работата. Отговора е защитават ДИАМАНТАДЖИИТЕ. Пример: Докладвам играч за използване на скрип. Отговора е не е използвал. Докладват го през ВИП ЧАТА и ХОП наказват го. Отделно от това не могат да разберат как се пускат 7 атаки в 1 сек с лична армия, как съюзната армия извадена от съюзния замък и върната след 5 секунди се връща 10мин. Защо празен замък не може да се напълни и други "БЪГЧЕТА".


И най-новата 'ЕКСТРА" https://prnt.sc/gpizt4  , но само за избрани играчи. Честито на печелившите.
Активен
joro_
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #13 -: Септември 26, 2017, 19:48:23 »

И най-новата 'ЕКСТРА" https://prnt.sc/gpizt4  , но само за избрани играчи. Честито на печелившите.
[/quote]

Екстри да искаш  в ИО Grin
« Последна редакция: Септември 26, 2017, 19:53:27 от joro_ » Активен
bat_deso
Лейтенант
***

Karma: +8/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 225


Профил
« Отговор #14 -: Септември 26, 2017, 19:48:47 »

оп,  ти някога играл ли си с тези хора, че да ги квалифицираш така? Хубав колдктив сте си направили,  анализирайте си чисто игрово от къде е проблема.

Айде стига вече с тези философски изрази....ние нашите анализи сме си ги направили ама явно други хора не са. Възползват се от разни програмки и други шмекери и настройват всички срещу един съюз само и само да си начешат егото, защото видиш ли те са най-велите играчи в ИО. Само да ви кажа....вие сте едно голямо нищо без програмките си и мръсните си номерца. Даже и диамантите не биха ви помогнали ако се играеше честно и не случайно повечето не ни харесват, защото им натрихме носовете на повечето от тях. Състезанието е повече от нечестно и за жалост на админите не им пука и наказват за очевидни нарушения с фиктивни наказания....всъщност както и в държавата ни, така и тук.....интереса клати феса. От тук нататък си правя нов акаунт и ще играя под чужд флаг защото ме е срам да представлявам държавата създател на тази инъче хубава игра.
« Последна редакция: Септември 26, 2017, 19:51:46 от bat_deso » Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!