Imperia Online България  
Април 26, 2024, 09:32:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем  (Прочетена 6853 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tyte
Гост
« Отговор #30 -: Септември 27, 2017, 13:15:50 »

Васил, все ми е две какъв си по професия, и аз съм това, онова , този или онзи..... ма кво от това ..... искам само да те питам кво чинят Neith=Ламера=Антоян и Елинка в толкова честното ви съюзно общество...  Grin Grin Grin ще падна от смях...  ни как така  едни от най големите мултаци в ИО, които няма нещо за което не са наказвани- точене, мултиакаунтинг, влизане с хакване на парола в друг съюз и местене на съюзната му армия / апропо един от малкото случаи когато от ио върнаха и армия и замък/ се отзоваха в толкова кристално чистия ви отбор  Shocked... чак не знам да плача ли или да се смея на излиянията ви и присъствието на тия двамата в чатовете ви...   цирка е уникален, поне си мълчете, че излагацията е голяма ....

Найт рейнджъра и изгубения ви го казаха по деликатно, ама то вие нямате спирка .... Smiley
 
Активен
Vassil
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #31 -: Септември 27, 2017, 13:58:55 »

Васил, все ми е две какъв си по професия, и аз съм това, онова , този или онзи..... ма кво от това ..... искам само да те питам кво чинят Neith=Ламера=Антоян и Елинка в толкова честното ви съюзно общество...  Grin Grin Grin ще падна от смях...  ни как така  едни от най големите мултаци в ИО, които няма нещо за което не са наказвани- точене, мултиакаунтинг, влизане с хакване на парола в друг съюз и местене на съюзната му армия / апропо един от малкото случаи когато от ио върнаха и армия и замък/ се отзоваха в толкова кристално чистия ви отбор  Shocked... чак не знам да плача ли или да се смея на излиянията ви и присъствието на тия двамата в чатовете ви...   цирка е уникален, поне си мълчете, че излагацията е голяма ....

Найт рейнджъра и изгубения ви го казаха по деликатно, ама то вие нямате спирка .... Smiley
 

Туте, когато говориш на български език, научи се да използваш звателен падеж. Правилно е "Василе", а не "Васил". Когато говориш по този начин, не само, че демонстрираш незнанието на езици, в които няма звателен падеж, какъвто е английския език (ако си мислиш, че го знаеш, доказваш точно обратното), но отделно, че звучиш, като виетнамиците от общежитията в Красна поляна, когато се опитваха да говорят български "аз яде джапанка".

Аз кой съм и какво съм не е важно, важното е, че на докладването на проблем в секция проблеми, темата е преместена в общо приказки, което достатъчно говори за неуменията на екипа на ИО да се справи с проблема.
Естествено, неуместно е да продължим да дискутираме тук, правилно е да го ескалираме към Мони Дочев и Димитров, които, като колеги, да преценят какво се случва при тях.

Отделно да поговорим с тях и за съществуването на един сръбски сайт, който предлага платен набор от скриптове, които използват интерфейси, които не са известни на широката публика и очевидно това няма как да се случва без активното съдействие на ниските нива служители в компанията, вероятно не особено доволни от трудовото си възнаграждение.

Успех с изучаването на български език!

П.П. Звателният падеж или вокативът (на латински: casus vocativus) е падежна форма, която посочва лицето или предмета, към което (който) е насочена речта. Звателната форма обикновено се среща в пряката реч и служи за идентифициране на лицето (предмета) на което (който) се говори, например в изречението „Не знам, Иване“, името „Иване“ е в звателна форма и означава лицето, към което е адресирано съобщението.





« Последна редакция: Септември 27, 2017, 14:06:42 от Vassil » Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #32 -: Септември 27, 2017, 14:03:56 »

Скриптове ползвате вие, не сте се осеферили защо някога се събириеахме по 11 човека да
 
пускаме атаки
От това тук съдя че си запознат с въпростиния бъг и при какви обстоятелства се проявява.Кажи на момчетата и да се спре с тази полемика.И спри да ми се правиш на "чист" играч.За да знаеш как се проявява тоя бъг,значи че и съюзът в който си играл е ползвал скриптове които го предизвикват.Няма върхови постижения в тая игра без ползването на подобни средства.Знаем добре какво стана с играта когато бастърдите ги ползваха.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Vassil
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #33 -: Септември 27, 2017, 14:12:06 »

Както казах, неуместно е да продължим да дискутираме тук, правилно е да го ескалираме към Мони Дочев и Димитров, които, като колеги, да преценят какво се случва при тях.
Моето мнение е, че в тази компания има служители, които съдействат активно и съзнателно за нарушаване на правилата, може би не особено впечатлени от заплатите, които получават, разбира се, с цел допълнителни странични доходи и ръководителите им ще преценят дали е време да им дадат възможност да си потърсят по-добре заплатена работа.
Активен
Tyte
Гост
« Отговор #34 -: Септември 27, 2017, 14:56:44 »

Ако ще и десет страници българска граматика да ми изрецитираш тук, нищо не може да омаловажи факта че в честния и кристален съюз в който играеш присъстват едни от най-големите мошеници и мултаци в ИО! Факт!
 
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #35 -: Септември 27, 2017, 15:05:14 »

Както написах малко по-нагоре "много се обърка с Bat_Deso" Играя с него от създаването на ИО и това което си писал няма нищо общо с акаунта му. Бъркаш хората. Постройката на армиите също няма нищо общо с въпроса. Тук не обсъждаме постройката на армиите, а "БЪГОВЕТЕ", които се получават с нашите армии и използването на скриптове,което се прикрива от админите, а относно това,че 5 ери никой не се е "подпичквал" с нас питай Meridoo, PedroPR и другите "ВЕЛИКИ ДИАМАНТАДЖИИ" от въпросния съюз, защо винаги МОДИРАХА края на ерите?

Екипа никога не е прикривал ползването на скриптове! Просто хората признават че за сега не могат да се справят с тях, ма няма кой да чете!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #36 -: Септември 27, 2017, 15:11:38 »

Баго, имам чувството че съм попаднал във форум на БГ Учител, а не в такъв на ИО! Тук звателен падеж, там запетая! Ихааа! По принцип нямам против някой да се изживява като даскал! Негова си работа! Всеки си е индивидуално сбъркан и това му болестно състояние си е негов проблем, ма да земе да ме поучава примерно в нещо, вече става и мой проблем и директно, резко и устремено заминава да оглави парада на тези, които отиват на мачка си пийчина!
« Последна редакция: Септември 27, 2017, 15:18:24 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vassil
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #37 -: Септември 27, 2017, 15:25:36 »

Явно част от екипа на компанията е смутен, в известна степен, след като влиза в действие лобиране в стил "шефе, този не е наред, вижте какво пишат другите клиенти, не му обръщайте внимание, при нас всичко е наред".
http://prntscr.com/gqbaky
Добре, браво, похвално. На прав път сме.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #38 -: Септември 27, 2017, 15:27:07 »

Скоро влизам в игра и започвам "изместо" бой на всички "омразе" и "изклесяци"! Спокойно все пак! Неща от сега ченетата да ви тракат като севилски кастанети и да се охарчвате за лубриканти, тва нема да ви помогне! Успех ви желая! Ще ви е жизнено необходим!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #39 -: Септември 27, 2017, 15:31:08 »

Явно част от екипа на компанията е смутен, в известна степен, след като влиза в действие лобиране в стил "шефе, този не е наред, вижте какво пишат другите клиенти, не му обръщайте внимание, при нас всичко е наред".
http://prntscr.com/gqbaky
Добре, браво, похвално. На прав път сме.

Рабе Василие, Владо си цъка където си иска и си ползва скриптове когато си иска и екипа му налива диаманти на кило, щото е пич и е от северозапада! Членът му е 36 инча а ти нема смисъл да злобееш, от това нема да ти порасне! Желая ти щастие! И не съм от екипа! Шеф съм им! Tongue Grin Капиш? Дал Господ сбръкани ора, дето не знаят колко уши имат по главата си!
« Последна редакция: Септември 27, 2017, 15:45:47 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #40 -: Септември 27, 2017, 15:31:33 »

От това тук съдя че си запознат с въпростиния бъг и при какви обстоятелства се проявява.Кажи на момчетата и да се спре с тази полемика.И спри да ми се правиш на "чист" играч.За да знаеш как се проявява тоя бъг,значи че и съюзът в който си играл е ползвал скриптове които го предизвикват.Няма върхови постижения в тая игра без ползването на подобни средства.Знаем добре какво стана с играта когато бастърдите ги ползваха.
подробности за механиката не знам,  но когато тествах първообраза на тоя бъг ми паднаха 600 стари диаманта. Бъгът нямаше нищо общо със скриптове, поне първообраза.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #41 -: Септември 27, 2017, 15:36:26 »

Стефо, до кога ще обучаваш новобранци а те ще те храчат! Заеви таа сволоч да си троши сама кухарките и те така! Не визирам Гарио! Маани ги, не видиш ли че са умрели у кожата си! Ай наздраве с по текила, червей и лимонье! Солчицата от теб!


П.П. Ей новобранци, у тоя форум имам право да рева само аз, щото и това го правя по-добре! На вас ви е позволено само да подсмърчате и да си триете цифките! Grin
« Последна редакция: Септември 27, 2017, 15:58:19 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #42 -: Септември 27, 2017, 15:56:17 »

Стига се дракахте,че ще ми спрат скриптовете,а пари съм давал за тях.Тихо. Lips Sealed
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #43 -: Септември 27, 2017, 15:57:54 »

Оп, Жоре, здравей!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #44 -: Септември 27, 2017, 16:02:44 »

Здрасти,здрасти Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!