Imperia Online България  
Март 29, 2024, 10:49:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СП 2017г.  (Прочетена 21474 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
covfefe
Редник
*

Karma: +7/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Make IO great again!!!


Профил
« Отговор #60 -: Октомври 02, 2017, 22:34:53 »

Ти Слави ли си?

Не, не се казвам Слави.
Не знам защо някои хора решиха, че това ми е името.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #61 -: Октомври 02, 2017, 22:48:18 »

Ти пааа,  хора,  мармоти бре  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
sirakuza
Гост
« Отговор #62 -: Октомври 02, 2017, 22:50:08 »

Ми ай разбули мистерията тогава... тука сме си свои (аз-читател). Име, презиме, фамилия, бицепс, трицепс, от лежанка колко вдигаш, години, зодия, семейно положение, снимка, манджи, тва-онва....
Активен
covfefe
Редник
*

Karma: +7/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Make IO great again!!!


Профил
« Отговор #63 -: Октомври 02, 2017, 23:07:01 »

Ми ай разбули мистерията тогава... тука сме си свои (аз-читател). Име, презиме, фамилия, бицепс, трицепс, от лежанка колко вдигаш, години, зодия, семейно положение, снимка, манджи, тва-онва....


Като читател не ти ли е по-интересно да гадаят и да набиват пирони в греди с глава?

Миналото световно го пропуснах и като гледам положението не се е променило от 2015 на сам ... Същите льолювци сте всички.
Като се започне от великия Изгубен(як) който винаги е човека с големите идеи и начини а като дойде време за действие 2 седмици е със счупен компютър ...
Мине през eulsivex най-добрия в приказките но не в нещо друго ... Споменем Apuyc1912 който чака някой друг да ми изиграе играта и ако може да му бутне някой пакет с диаманти за да може после да твърди колко е велик.
И се завърши на големия загубеняк и вече прословут "Слави" който уж всичко може пък накрая остава набит с подвита опашка ...


Май пак ще пропусна ... Съжалявам, че не се набутахте за някоя друга страна да играете. Тогава можеше и да се включа ...
« Последна редакция: Октомври 02, 2017, 23:08:36 от covfefe » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #64 -: Октомври 02, 2017, 23:23:32 »

Добре,  Слави
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
covfefe
Редник
*

Karma: +7/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Make IO great again!!!


Профил
« Отговор #65 -: Октомври 02, 2017, 23:34:48 »

Добре,  Слави

 *hahaha*

Знаеш ли колко ми е ... Щом си решил да ми викаш така, така да бъде.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #66 -: Октомври 02, 2017, 23:47:05 »

*hahaha*

Знаеш ли колко ми е ... Щом си решил да ми викаш така, така да бъде.
ще ми се да ти викам Буба Мара,  ама се пеидъежам към протокола
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #67 -: Октомври 03, 2017, 00:05:10 »

Като читател не ти ли е по-интересно да гадаят и да набиват пирони в греди с глава?

Миналото световно го пропуснах и като гледам положението не се е променило от 2015 на сам ... Същите льолювци сте всички.
Като се започне от великия Изгубен(як) който винаги е човека с големите идеи и начини а като дойде време за действие 2 седмици е със счупен компютър ...
Мине през eulsivex най-добрия в приказките но не в нещо друго ... Споменем Apuyc1912 който чака някой друг да ми изиграе играта и ако може да му бутне някой пакет с диаманти за да може после да твърди колко е велик.
И се завърши на големия загубеняк и вече прословут "Слави" който уж всичко може пък накрая остава набит с подвита опашка ...


Май пак ще пропусна ... Съжалявам, че не се набутахте за някоя друга страна да играете. Тогава можеше и да се включа ...

Кой ми е набутвал пакет с диаманти бре..я ми кажи,че не се сещам.Да Дариус купи на миналото световно,но и ние сме си купили също.Като толкова много знаеш застани с името си,а не да ми се правиш на многознаико скрит зад неизвестен профил
« Последна редакция: Октомври 03, 2017, 00:06:41 от Apuyc1912 » Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #68 -: Октомври 03, 2017, 00:27:18 »

Като читател не ти ли е по-интересно да гадаят и да набиват пирони в греди с глава?

Миналото световно го пропуснах и като гледам положението не се е променило от 2015 на сам ... Същите льолювци сте всички.
Като се започне от великия Изгубен(як) който винаги е човека с големите идеи и начини а като дойде време за действие 2 седмици е със счупен компютър ...
Мине през eulsivex най-добрия в приказките но не в нещо друго ... Споменем Apuyc1912 който чака някой друг да ми изиграе играта и ако може да му бутне някой пакет с диаманти за да може после да твърди колко е велик.
И се завърши на големия загубеняк и вече прословут "Слави" който уж всичко може пък накрая остава набит с подвита опашка ...


Май пак ще пропусна ... Съжалявам, че не се набутахте за някоя друга страна да играете. Тогава можеше и да се включа ...

Викаш тия кофти ора (изредените от теб) не са ти от калибъро, оти ти си гоуемата берта и щом они сакат да играт на тва световно ти нема да се зацапаш да играаш с них, оти си по уест и сереш квадратни говна! Па они миналата годин играа за Полша и нги спечелиа титлата а тебе па та немаше да играаш за България и да им упонираш у борбата за нея1 Ма мани тва, целата работа е у тва, дека ти сакаш да си по уест от мене,  а я съм сигурен дека ти връло си заслепен от твойта си мпотентност и лазда ша видиш мойта га та налази шестокрилия ми петохуйник и та плуане у зъркелете, та а пойдеш да одиш като коч из бъзе!
Желая ти лека и спокойна нощ и успешна седмица! А, и да не зееш да ми са обиждаш като прежулена клесунгерица, що с тоа си пост я та фалим и та турам на пиедистал! Е, моа малко а ти е незгоден в началото пиедистало, ма после ша му свикнеш и се ньего ша дириш! Успех ти желая друже и дано анализите ти добият безпристрастност а не като моите, които са "връло" пристрастни! За разлика от другите, мене ми дреме на сайдеро кой си и за кво са бориш, освен ако не си агент на пентагона, мосад или кремъл! тогава пиедистало би поникнал нагоре а ти изпаднал в нирвана би запел - https://www.youtube.com/watch?v=2nXGPZaTKik
« Последна редакция: Октомври 03, 2017, 00:53:06 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #69 -: Октомври 03, 2017, 02:32:27 »

Пуканките няма да ми стигнат ще поръчам още няколко кашона  *hahaha*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #70 -: Октомври 03, 2017, 11:22:23 »

Ако сте играли с хората и сте внимавали какво и как пишат ще се усетите кой е човека .
Аз не съм на 100% но почти на 90% ( все пак 100% дава само погребалното дружество )  ми напомня на стила на един човек .

А сега специално към теб covfefe :

Аз няма пред кого да се доказвам , постигнал съм всичко което съм искал в ИО . За мен това е просто игра и толкова .
Виж тук във форумът присъствието ми е за друго . Тук целтът ми е ЯСНА , а именно да покажа, ясно, границата между ГОЛЕМИТЕ играчи и  гОУлемите играчи . След това да покажа пред всички как 2 рите са просто ОБСЛУЖВАЩ персонал на 1 вите . Мисля че за сега успявам .

Но да си кажа чесно, не мисля че е добре в темата за СП, да се нападат хората просто ей така ,  преди да е започнало и да ги видим какво ще направят.  Изгубеният , Асперина1912 и пр. те са си такива "нуб@ри". Тях няма да ги промениш . Но може така да стане , че те пък от злоба да посипят целият отбор в интриги и сплетни Wink.
Просто ме послучаш и дай за сега да мълчим , да гледаме какво ще стане на Световното , а след това ще коментираме .

 *FRIEND*
« Последна редакция: Октомври 03, 2017, 15:09:17 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #71 -: Октомври 03, 2017, 15:19:28 »

Ако сте играли с хората и сте внимавали какво и как пишат ще се усетите кой е човека .
Аз не съм на 100% но почти на 90% ( все пак 100% дава само погребалното дружество )  ми напомня на стила на един човек .

А сега специално към теб covfefe :

Аз няма пред кого да се доказвам , постигнал съм всичко което съм искал в ИО . За мен това е просто игра и толкова .
Виж тук във форумът присъствието ми е за друго . Тук целтът ми е ЯСНА , а именно да покажа, ясно, границата между ГОЛЕМИТЕ играчи и  гОУлемите играчи . След това да покажа пред всички как 2 рите са просто ОБСЛУЖВАЩ персонал на 1 вите . Мисля че за сега успявам .

Но да си кажа чесно, не мисля че е добре в темата за СП, да се нападат хората просто ей така ,  преди да е започнало и да ги видим какво ще направят.  Изгубеният , Асперина1912 и пр. те са си такива "нуб@ри". Тях няма да ги промениш . Но може така да стане , че те пък от злоба да посипят целият отбор в интриги и сплетни Wink.
Просто ме послучаш и дай за сега да мълчим , да гледаме какво ще стане на Световното , а след това ще коментираме .

 *FRIEND*



Евала eulsivex, сложил си си спелчекър. Ама още оставяш шпация преди препинателни знаци. Ай пак в първи клас да научиш как се пише на български.
Ето ти един полезен уеб сайт: www.ucha.se/уроци/български-език
« Последна редакция: Октомври 03, 2017, 15:31:18 от Tingol » Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #72 -: Октомври 03, 2017, 15:28:50 »

Дууууй Юрий благодаря ти,че ми каза истината за мен.Не знаех,че съм нубар Grin добре,че ти пък си класически идиот за сметка на тва (Идиот не е обидна дума да знаеш)  :Smiley :Smiley
Активен

covfefe
Редник
*

Karma: +7/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Make IO great again!!!


Профил
« Отговор #73 -: Октомври 03, 2017, 15:57:48 »

Няма се занимавам повече с вас.
Стискам ви палци отново да имате достатъчно помощ от администрацията за да си спечелите "медалите" ...
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #74 -: Октомври 03, 2017, 15:59:27 »

даммм и от правителството ще имаме,евро фонд източихме,продаваме забранени неща и те така Grin
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!