Imperia Online България  
Април 20, 2024, 02:18:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Здравейте!  (Прочетена 1400 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eclips
Сержант
**

Karma: +2/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« -: Септември 11, 2017, 00:23:53 »

Няко ще ми обесни ли от Админите, как с разлика 11 пъти в нетото се напада?  *pardon* *pardon* *pardon* *freak* *freak* *freak* *freak* с всеки изминат ден играта става все по голяма кочина. А още по интересното е как с такава разлика се губи  2 доблест:)))  измамници!
Активен
NightSentinel
Лейтенант
***

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 119


Профил
« Отговор #1 -: Септември 11, 2017, 00:48:16 »

Къде са Ви атакували? В следните владения няма значение нетото: Търговски пост, военен пост който е до търговски пост или колония на спец. ресурс. По написаното предполагам, че е бил варварин и Ви е опожарил в колония която е на спец.ресурс, следователно е загубил така 2 доблест Smiley.
Активен
eclips
Сержант
**

Karma: +2/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #2 -: Септември 11, 2017, 20:43:29 »

Може ли да ми  копираш къде в правилата пише , че може да нападаш в военен пост човек с нето 11 пъти по-малко от твоето:))) че аз не го намирам *hahaha* *gamer* *gamer* Grin Grin Grin Grin. Иначе благодаря за експертното мнение. Ако искате да ви се изясни мога да  кача и шотове от атаките. 
« Последна редакция: Септември 11, 2017, 20:45:10 от eclips » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #3 -: Септември 11, 2017, 21:25:48 »

Може ли да ми  копираш къде в правилата пише , че може да нападаш в военен пост човек с нето 11 пъти по-малко от твоето:))) че аз не го намирам *hahaha* *gamer* *gamer* Grin Grin Grin Grin. Иначе благодаря за експертното мнение. Ако искате да ви се изясни мога да  кача и шотове от атаките.  

Характеристики на военния пост
Сгради
След приключване на строежа владението разполага със заложените нива на Крепост, Товарна станция и Военен лагер, които може да надгражда. В таб Военни могат да се строят всички защитни съоръжения и Защитен вал – сграда, достъпна само в това владение. Всяко ниво дава бонус 2% към защитата на полевата армия. Военният пост няма население, производство и събираемост.
Транспорт
Осъществява се в меню Товарна станция и следва модела на транспортиране на ресурси между анексирани провинции.
Армия и пътуване на армията
Броят армия, която може да се разположи във владението, се определя от нивото на сградата Военен лагер. Времето за преместване на единици от/към военния пост е фиксирано: 162 и не може да бъде извършвано мигновено срещу диаманти. Ако лимитът на военния пост е достигнат, докато към него се движи преместваща се армия, тя не се разтоварва, а се връща към владението, от което е била изпратена. Ако във военния пост има свободни места, но не достатъчно за цялата преместваща се армия, те се запълват пропорционално, а останалите единици се връщат във владението, от което са били изпратени. Ако военният пост бъде разрушен, докато към него пътува преместваща се армия, тя се връща във владението, от което е била изпратена. Издръжката на полева армия във военен пост е х1,2.
Защита
В оперативния център е достъпна опция за отстъпление на защитната армия. Ако потребителят избере да я използва, армията няма да се бие. Тази опция е налична само във военния пост.
Разрушаване
При вражеска атака
Успешната крепостна обсада, изпратена към военен пост, разрушава едно ниво на крепостта. Когато достигне 0, владението се счита за разрушено. Играчът губи натрупаните в него ресурси, както и спечелените нетни точки от създаването и развитието му. Ако при разрушаването на военен пост в него има разположена армия, играчът губи 10% от оцелелите войници. Останалите се връщат във владението, от което е пратена мисията за основаване. Ако това владение също е разрушено, армията ще се отправи към Столицата. Ако военният пост бъде разрушен, докато все още тече военна мисия, изпратена от него, тази армия се връща в Столицата на империята.


Атаките към военен пост, който пази търговски пост, нямат ограничения по обхват и не носят наказания за морала, доблестта и силата на атака на нападателя.
По желание на собственика


Опцията се намира в падащото меню на глобалната карта, което се отваря при кликане върху владението. Военният пост не може да бъде разрушен, ако в този момент там има разположена армия или има пътуваща военна или шпионска мисия. При разрушаване на военния пост потребителят губи натрупания в крепостта ресурс и нетните точки, спечелени от основаването и развитието му


Информацията се намира точно там където трбва да бъде . Предполагам не си търсил коректно . Надявам се да съм бил полезен .  *BEACH* *SMOKE*
« Последна редакция: Септември 11, 2017, 21:27:51 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!