Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:20:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Атака по замък от сборен пункт  (Прочетена 1811 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Morrison
CharlesEvoliOB
Лейтенант
***

Karma: +148/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


"Melodies are so far my best friend"


Профил
« -: Септември 09, 2017, 07:03:20 »

Проблема, който ще опиша е от мобилната версия на играта, свят v6 322.Атакуваме от сборен пункт 30(построен за целта на близко разстояние) Североизточния замък, атаката ни е 10 минути, но аемията ни се връща за цели 2 часа.Същевременно се появи и Сборен пункт 31, а никой от съюза не го е строил.Нашия съюз е First ro fight, атакувания е Infinity, пт тях имаше един дето вдигна за седмица, две към 30-40 милиона точки и гледам е баниран.Май не е единствения в съюза им, който чийтва.Имам скрийншоти на нашия сборен пункт, замъка, както и времето за връщане...хванах го на час и половина, което пак е много при 10 минутна атака.
П.П. И добавям...армията де връща в Сборен пункт31, който се появи без да сме го строили.
« Последна редакция: Септември 09, 2017, 07:53:34 от Morrison » Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1 -: Септември 09, 2017, 13:37:57 »

Случайно да са ви бутнали сборен 30 при връщането?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Morrison
CharlesEvoliOB
Лейтенант
***

Karma: +148/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


"Melodies are so far my best friend"


Профил
« Отговор #2 -: Септември 09, 2017, 18:10:05 »

Не са го бутали, доколкото ми е известно те имат стабилен минус и не могат да мърдат.При все че и да са го бутнали пак не намирам отговор на появата на 31-вия и най-вече 2ч за обратен път...това е адски много време, би следвало да е на 2000км.Въпроса е бъг или чийт.
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #3 -: Септември 09, 2017, 18:22:09 »

Че е бъг е ясно, случва се понякога. Обикновено дават компенсации след докладване
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Morrison
CharlesEvoliOB
Лейтенант
***

Karma: +148/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


"Melodies are so far my best friend"


Профил
« Отговор #4 -: Септември 10, 2017, 00:19:29 »

Че е бъг е ясно, случва се понякога. Обикновено дават компенсации след докладване
И как може да компенсират това, че не успяхме да им вземем замъка на време  Grin прекалено съмнително ми е, да бе само времето...ама не е.И от този съюз е единствения баниран играч, за който споменах по-горе.От лакомия се изпусна и от 25м скочи над 80 за две седмици.
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #5 -: Септември 10, 2017, 07:31:57 »

И как може да компенсират това, че не успяхме да им вземем замъка на време  Grin прекалено съмнително ми е, да бе само времето...ама не е.И от този съюз е единствения баниран играч, за който споменах по-горе.От лакомия се изпусна и от 25м скочи над 80 за две седмици.
там е друг вид злоупотреба, която не е свързана с геймплея,  вероятно. До ся не съм чувал за банване заради претакане на зелето във версия 6
« Последна редакция: Септември 10, 2017, 07:33:34 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Morrison
CharlesEvoliOB
Лейтенант
***

Karma: +148/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


"Melodies are so far my best friend"


Профил
« Отговор #6 -: Септември 12, 2017, 16:13:09 »

Не съм наясно с бановете в играта, твърде демократични са.Едно време като играех в уеб версията те изплющяват бан и целия свят ти се изрежда.Нашия красавец от нейде незнайно в топ50 скочи за нула време на 2то място и акаунта му беше заключен за 2-3 дни.Получи един вид безплатен ваканционен мод, към кой трябва да се обърна след чийт, че да не харча 1700 диаманта за мод?Половината свят беше потресен и се изнесе от там.Съвсем не се шегувам нашия съюз Bulgaria целия си би камшика, а от сегашния ми има доста в мод, включително и аз, то бива простотии ама да чийтваш до припадък и накрая само 2-3 дни безплатен мод.Останаха само четири съюза в този свят, два във федерация, един в мод и един чийтърски дето повечето след няколко занулявания ги изкарахме в мод без гореспоменатия гъзар...и същия сега ни се смее в глобал чата, защото сме били будали толкова месеца да играем, а той ни минал за 10 дни.
« Последна редакция: Септември 12, 2017, 16:16:15 от Morrison » Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Септември 12, 2017, 22:13:53 »

Не съм наясно с бановете в играта, твърде демократични са.Едно време като играех в уеб версията те изплющяват бан и целия свят ти се изрежда.Нашия красавец от нейде незнайно в топ50 скочи за нула време на 2то място и акаунта му беше заключен за 2-3 дни.Получи един вид безплатен ваканционен мод, към кой трябва да се обърна след чийт, че да не харча 1700 диаманта за мод?Половината свят беше потресен и се изнесе от там.Съвсем не се шегувам нашия съюз Bulgaria целия си би камшика, а от сегашния ми има доста в мод, включително и аз, то бива простотии ама да чийтваш до припадък и накрая само 2-3 дни безплатен мод.Останаха само четири съюза в този свят, два във федерация, един в мод и един чийтърски дето повечето след няколко занулявания ги изкарахме в мод без гореспоменатия гъзар...и същия сега ни се смее в глобал чата, защото сме били будали толкова месеца да играем, а той ни минал за 10 дни.
значи се е минал.  Кой е la_molly?  Grin
ПП. Предното беше в кръга на шегата.  Политиката на админите се смени преди години, ако си скочил от класиките на верзия 6,щот не съм те виждал във версии 4 и 5, си е направо културулгичен шок.
« Последна редакция: Септември 12, 2017, 22:17:26 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Morrison
CharlesEvoliOB
Лейтенант
***

Karma: +148/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


"Melodies are so far my best friend"


Профил
« Отговор #8 -: Септември 13, 2017, 18:32:05 »

За мое щастие вече никъде няма да се видя.Колебаех се дали е загуба на време цикленето, въпросната политика ме убеди.Чувал съм че политиците минават специални школа по красноречие.Пича се казва graf linad, чух че имал(преди) 200к диаманти, което обяснява много неща.
Активен

blues
Community Manager
*

Karma: +36/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Профил
« Отговор #9 -: Септември 14, 2017, 16:08:44 »

Здравейте,

Тъй като между Ваш съотборник и екипа ни тече кореспонденция в международната поща на играта относно подобен случай с атака от сборен пункт по съюзен замък на въпросния съюз, правим проверка. Проверихме и гореописаната ситуация и бих искал да Ви уведомя какво се е случило: Атаката е пусната в 2017-09-09 05:25:57 и е върната в 2017-09-09 05:36:09, по това време към СП 30 са пътували четири дарения. Заради това мисията се отклонява, тъй като в СП 30 не е имало достатъчно място. В такъв случай играта търси да върне армията там, където има място и ако сред наличните владения няма подходящо, се генерира служебен сборен пункт, а именно 31-ви.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #10 -: Септември 14, 2017, 17:46:56 »

Здравейте,

Тъй като между Ваш съотборник и екипа ни тече кореспонденция в международната поща на играта относно подобен случай с атака от сборен пункт по съюзен замък на въпросния съюз, правим проверка. Проверихме и гореописаната ситуация и бих искал да Ви уведомя какво се е случило: Атаката е пусната в 2017-09-09 05:25:57 и е върната в 2017-09-09 05:36:09, по това време към СП 30 са пътували четири дарения. Заради това мисията се отклонява, тъй като в СП 30 не е имало достатъчно място. В такъв случай играта търси да върне армията там, където има място и ако сред наличните владения няма подходящо, се генерира служебен сборен пункт, а именно 31-ви.
ще ме прощавате, ама това нормално ли е? Вместо да се върне добавената армия да се прави нов служебен сборен.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!