Imperia Online България  
Април 18, 2024, 17:36:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МЕдали за Резервите  (Прочетена 675 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« -: Ноември 03, 2017, 21:45:24 »

Имам следното предложение и се надявам да се приеме от екипа на ИО.

Предложението ми е продиктувано от тазгодишната клалификация и от това което наблюдавахме на нея .
Резерните профили които не се класираха в титулярните 30 се оказаха за малко вън .
Това от своя страна е доста криво , защото тези хора са се раздали според възможностите си и са постигнали резултати почти като последните .
След това техните профили биват избрани за да седят резерви . Тоест те трбва да имат готовност , ако нещо се случи да влезнат и те в игра .
Според мен тези профили също трбва да бъдат с медали еднакви с тези на титулярните 30 поради причината , че са били все пак уастници в надпреварата .
Ето защо е редно да бъдат и отличени . И например ако един отбор е световен шампион , то и резервите му трбва да получат това отличие .
Друг е въпроса за димантите - Там съм съгласен , че ако не са играли и нямат игрово време , то нямат право да имат диамнти .

С други думи - същото като при другите спортове .


Надявам се да намеря повече подкрепа от играчите и наистина след това световно , резервите да бъдат отличавани с медали .


 *beer* *bravo* *KING*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!