Imperia Online България  
Април 23, 2024, 10:33:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Военни точки  (Прочетена 6454 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #30 -: Август 24, 2017, 12:28:29 »

Абе и аз като съпорта ще ви кажа, четете правилата ! Как да го нападне стан като не е генериран 15ка. Затова не са го нападали защото изпреварват развитието и няма генерирани 15. Защо започнахме от стан 5, защото всички почнахме на 48к нето и няма генерирани 1,2,3,4 някой замисля ли се ?  Ачо на Дариуса силата на атаката е в  пъти над 2000%. Който е мераклия да стигне сила на атаката 8к от варвари да ги срещне и да види колко злато и военни точки дават. И стига с глупости ще бие Даруиса по малки играчи ще бута ВП и ТП и ще стане маршал то трябва мозъка ти да е колкото на врабче - колко точки дава от свалени крепости ало Айнщайн можеш ли да мислиш изобщо. Казах го купувате по едни пасатор отваряте си тиквити и джуркайте докато почнете да мислите рационално.
Активен

един живот не стига ...
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #31 -: Август 24, 2017, 13:24:10 »

Абе и аз като съпорта ще ви кажа, четете правилата !
И аз за 10ти път ще ти кажа кво пише там 99 999 999м НЕТО ОБХВАТ НА ТЪПИТЕ СТАНОВЕ!
Активен
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #32 -: Август 24, 2017, 14:06:16 »

Казах го купувате по едни пасатор отваряте си тиквити и джуркайте докато почнете да мислите рационално.
ти този метод изпробвал ли си го да знам дали действа  Sad
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #33 -: Август 24, 2017, 15:39:39 »

- За всеки победен варварски стан играчът получава 25% повече сила на атаката на варварите.

100 варварски stana * 25% сила = 2500% = МНОГО ГОЛЯМ СТАН ще нападне
 
\

Сиктир, явно за Дариус, ако евентуално наистина са почнали да го нападат станове и той тях също, с описания по-горе темп като брой атаки и проценти увеличение, сега вече трябва да го атакуват станове със 125000+% и да не може да навакса дори с диаманти достатъчно армия, че да отвръща успешно на ударите им.  Просто не се връзват сметките, освен ако специално за Дариус не е сложен, единствено за него горен лимит на силата на варварската атака, тогава вече сметките пак ще могат да се докажат. Общо взето, нещата няма да станат напълно ясни и ще имат митичен характер около тази личност. Докато някой, който  знае, който е буквално вътре в кухнята на играта и са му в главата всичките възможности давани от геймплея със всичките влезли до момента изменения и поправки да вземе да ги обясни с нужните подробности. Явно членовете на форума от рода на Ариус, които вземат заплата с диаманти да дават тези обяснения не могат да го направят достатъчно адекватно. Не че не опитват хората. Дори се стараят...
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #34 -: Август 24, 2017, 15:56:01 »

\

Сиктир, явно за Дариус, ако евентуално наистина са почнали да го нападат станове и той тях също, с описания по-горе темп като брой атаки и проценти увеличение, сега вече трябва да го атакуват станове със 125000+% и да не може да навакса дори с диаманти достатъчно армия, че да отвръща успешно на ударите им.  Просто не се връзват сметките, освен ако специално за Дариус не е сложен, единствено за него горен лимит на силата на варварската атака, тогава вече сметките пак ще могат да се докажат. Общо взето, нещата няма да станат напълно ясни и ще имат митичен характер около тази личност. Докато някой, който  знае, който е буквално вътре в кухнята на играта и са му в главата всичките възможности давани от геймплея със всичките влезли до момента изменения и поправки да вземе да ги обясни с нужните подробности. Явно членовете на форума от рода на Ариус, които вземат заплата с диаманти да дават тези обяснения не могат да го направят достатъчно адекватно. Не че не опитват хората. Дори се стараят...
а някой да ходи по теб като ибрикчия искаш ли?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #35 -: Август 24, 2017, 16:36:52 »

И аз за 10ти път ще ти кажа кво пише там 99 999 999м НЕТО ОБХВАТ НА ТЪПИТЕ СТАНОВЕ!

Още на световното 2016 становете 15ки нападат над 100м нето. Що не е коригирано не знам.
Активен

един живот не стига ...
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #36 -: Август 24, 2017, 16:40:03 »

ти този метод изпробвал ли си го да знам дали действа  Sad

При мен си е ок и няма смисъл да джуркам нищо, при тебе не е добре, ако този вариант за наместване на мозъка те притеснява вземи една мишена от играта дарц и почни да целиш 10ката с главата като се измориш и получиш главоболие значи работиш в правилната посока.
Активен

един живот не стига ...
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #37 -: Август 24, 2017, 16:46:27 »

При мен си е ок и няма смисъл да джуркам нищо, при тебе не е добре, ако този вариант за наместване на мозъка те притеснява вземи една мишена от играта дарц и почни да целиш 10ката с главата като се измориш и получиш главоболие значи работиш в правилната посока.
Добре ще опитам.  Wink
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #38 -: Август 24, 2017, 16:49:27 »

Но за напред да си знаеш не се пише дарц а дартс  *hihi*
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #39 -: Август 24, 2017, 16:55:04 »

\

Сиктир, явно за Дариус, ако евентуално наистина са почнали да го нападат станове и той тях също, с описания по-горе темп като брой атаки и проценти увеличение, сега вече трябва да го атакуват станове със 125000+% и да не може да навакса дори с диаманти достатъчно армия, че да отвръща успешно на ударите им.  Просто не се връзват сметките, освен ако специално за Дариус не е сложен, единствено за него горен лимит на силата на варварската атака, тогава вече сметките пак ще могат да се докажат. Общо взето, нещата няма да станат напълно ясни и ще имат митичен характер около тази личност. Докато някой, който  знае, който е буквално вътре в кухнята на играта и са му в главата всичките възможности давани от геймплея със всичките влезли до момента изменения и поправки да вземе да ги обясни с нужните подробности. Явно членовете на форума от рода на Ариус, които вземат заплата с диаманти да дават тези обяснения не могат да го направят достатъчно адекватно. Не че не опитват хората. Дори се стараят...

Айнщайн да те светна как го правят хората щото ако хуй да е да ти го вкара човек ама акъл явно нема начин ! Вдига се силата на атаката до 5-6к това при доктрина 12 са 300% за 20 минути за един час това са 900% сметни колко часа са нужни за да стигнеш 5-6к % сила на варварска така ще се сетиш, че не са нужни повече от 8 часа игра. Къде ти е драмата не разбирам ? Всеки може да вдигне 5-6к сила на варварската атака, но не всеки ще може да я спре ! Анщайн на 24 часа от атаката по стан почва да се чистят становете така, че такива числа за сила на варварската атака от 125000+ може да има само в твоята главичка. Ариуса ти обяснява като на човек ама ти търсиш под вола теле, е теле нема да намериш най много да се срещнеш с мъжкото достойнство на вола.
Активен

един живот не стига ...
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #40 -: Август 24, 2017, 19:22:03 »

Айнщайн да те светна как го правят хората щото ако хуй да е да ти го вкара човек ама акъл явно нема начин !

Като обикновен човек който влиза да чете понякога ще кажа че това ми хареса много...  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
ddimov2
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #41 -: Август 24, 2017, 20:03:28 »

 Grin
Активен
bullitttttttttt
Редник
*

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #42 -: Август 24, 2017, 22:55:38 »

 *SMOKE* *suicide* *HOHO*



Цитат на: danail_dinkov в Днес в 16:55:04
Айнщайн да те светна как го правят хората щото ако хуй да е да ти го вкара човек ама акъл явно нема начин !
Активен
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #43 -: Август 25, 2017, 11:25:35 »

Айнщайн да те светна как го правят хората щото ако хуй да е да ти го вкара човек ама акъл явно нема начин ! Вдига се силата на атаката до 5-6к това при доктрина 12 са 300% за 20 минути за един час това са 900% сметни колко часа са нужни за да стигнеш 5-6к % сила на варварска така ще се сетиш, че не са нужни повече от 8 часа игра. Къде ти е драмата не разбирам ? Всеки може да вдигне 5-6к сила на варварската атака, но не всеки ще може да я спре ! Анщайн на 24 часа от атаката по стан почва да се чистят становете така, че такива числа за сила на варварската атака от 125000+ може да има само в твоята главичка. Ариуса ти обяснява като на човек ама ти търсиш под вола теле, е теле нема да намериш най много да се срещнеш с мъжкото достойнство на вола.
Всичко което написа по-надолу е действително вярно, но с първото си изречение демонстрира само простотията си Smiley , а хората ти се подиграват
Активен
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #44 -: Август 25, 2017, 11:29:02 »

Като обикновен човек който влиза да чете понякога ще кажа че това ми хареса много...  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*


На тебе пък какво ти харесва, заради такива хора българия е на тоя хал, възхищавате се на простотията на някои хора, браво! *ok*
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!