Imperia Online България  
Април 18, 2024, 08:09:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Военни точки  (Прочетена 6447 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #15 -: Август 24, 2017, 10:48:14 »

Е как има подобни бе човек. Нали преди 1 седмица имаше тема че не го нападат варвари пък ми казваш че точките са от там. Но мен най вече ме интересуват битките в нападение не в защита въпреки че и те са съмнителни. Моля те следващият път да прочетеш всичко хубаво не да защитаваш съюзник  Wink защото знаем къде играеш. И не си помисляй да заключваш темата че ще си направя нова.
светът е скорост 10х, за седмица се променят доста неща. Имаш една каска с рога, кликни на нея и чети.  Няма как да посрещне такъв стан, ако преди това не е понабил други станове.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #16 -: Август 24, 2017, 10:51:13 »

Аз съм на ясно с каската но нали него не го нападаха варвари колкото и неща да се променят той не е станал с по малко точки. Ако искаш се консултирай с как да играем ако имаш нужда.
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #17 -: Август 24, 2017, 10:53:30 »

светът е скорост 10х, за седмица се променят доста неща. Имаш една каска с рога, кликни на нея и чети.  Няма как да посрещне такъв стан, ако преди това не е понабил други станове.
Ти май пак си се изгубил стабилно....кво общо има каската (където пише заплахата и силата на стана който ще атакува) с нетното ограничение което в началото всички сочеха с пръст, че дариус и скорус са изпреварили становете с развитие. И видиш ли сега като са 4 пъти над обхвата на становете изведнъж взеха да ги нападат. Ай стига с тия циркаджийски номера вече.
Ариус и да те питам този доклад дето го даде защо скри собственика му? Да не се окаже под 100м нето в момента?
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #18 -: Август 24, 2017, 10:53:59 »

Аз съм на ясно с каската но нали него не го нападаха варвари колкото и неща да се променят той не е станал с по малко точки. Ако искаш се консултирай с как да играем ако имаш нужда.
не го нападаха в началото,  защото общото нето на играчите не беше достатъчно за високо ниво варвари. Отдавна вече е.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #19 -: Август 24, 2017, 10:56:35 »

Ти май пак си се изгубил стабилно....кво общо има каската (където пише заплахата и силата на стана който ще атакува) с нетното ограничение което в началото всички сочеха с пръст, че дариус и скорус са изпреварили становете с развитие. И видиш ли сега като са 4 пъти над обхвата на становете изведнъж взеха да ги нападат. Ай стига с тия циркаджийски номера вече.
Ариус и да те питам този доклад дето го даде защо скри собственика му? Да не се окаже под 100м нето в момента?
отговорих на конкретен пост на госпожицата.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #20 -: Август 24, 2017, 10:58:26 »

Дори така да е не обяснява битките в нападение. Едва ли с толкова много диаманти и сандъци е тръгнал да напада независими градове.
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #21 -: Август 24, 2017, 11:02:15 »

Дори така да е не обяснява битките в нападение. Едва ли с толкова много диаманти и сандъци е тръгнал да напада независими градове.
светът е скорост 10х, за седмица се променят доста неща. Имаш една каска с рога, кликни на нея и чети.  Няма как да посрещне такъв стан, ако преди това не е понабил други станове.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #22 -: Август 24, 2017, 11:05:27 »

не го нападаха в началото,  защото общото нето на играчите не беше достатъчно за високо ниво варвари. Отдавна вече е.
Чакай малко сега. Мисля, че бях ясен в предните 2 поста...от СЪПОРТА ми отговориха да гледам нетния обхват на становете в "как да играем" там ясно пише е това ====> https://prnt.sc/gcecxf
Активен
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #23 -: Август 24, 2017, 11:10:56 »

От както започна темата от вчера до днес дариос е направил над 100 нови атаки. Върху какво така и не става ясно.
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #24 -: Август 24, 2017, 11:12:08 »

Чакай малко сега. Мисля, че бях ясен в предните 2 поста...от СЪПОРТА ми отговориха да гледам нетния обхват на становете в "как да играем" там ясно пише е това ====> https://prnt.sc/gcecxf

изпуснали са една 9-ка -  до 999 999 999 е. В
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #25 -: Август 24, 2017, 11:14:57 »

изпуснали са една 9-ка -  до 999 999 999 е. В

Хахахаха да да те така стават нещата винаги ама иначе ми викат да ходя да чета там. Ай стига с тия номера.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #26 -: Август 24, 2017, 11:18:29 »

Хахахаха да да те така стават нещата винаги ама иначе ми викат да ходя да чета там. Ай стига с тия номера.
всъщност,  дариус сефте направи 1 млрд нето когато игра с хърватите и го направи по същия начин горе долу преди година.
« Последна редакция: Август 24, 2017, 11:21:58 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #27 -: Август 24, 2017, 11:30:27 »

всъщност,  дариус сефте направи 1 млрд нето когато игра с хърватите и го направи по същия начин горе долу преди година.
Виж аз нямам нищо против Дариус, Скорус или който и да било. Това не е лично към тях. Евала играят имат пари наливат всеки си харчи парите както си желае. Тук всичко което ме дразни е че нз вече Админи ли, Програмисти ли който е там нищо не ебават да правят, както си му е реда. Правят някви промени и евентуално ако решат след 5-6-7-8-9-10 месеца обявават ква тъпотия са направили официално. Тука е същото значи ти твърдиш, че обхвата е 999 999 999 в раздела пише 99 999 999. Те ми казват чети там, ти ми казваш там е грешно. Колониите същата работа откриват проблем казват, че е разрешен 3 часа след това, разбират че нямат мозъчния потенциал да го оправят и казват не става. Ама кой знае, че колониите стават разрушими след загубена защита от варвари? 10 човека във форума от които 5 даже и не играят в турнира. Ама защо това да се обяви някъде??? Ей затова се дразня.
Активен
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #28 -: Август 24, 2017, 11:50:10 »

Аз ви казах от де са точките, ама никой не чете  *xxx*

Има билети от Националната Лотария, билета се нарича "Супер Варварско Лото" - от там идат точките  Lips Sealed

Понякога и диаманти се падат от билета  *hahaha*
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #29 -: Август 24, 2017, 12:01:08 »

От както започна темата от вчера до днес дариос е направил над 100 нови атаки. Върху какво така и не става ясно.

- За всеки победен варварски стан играчът получава 25% повече сила на атаката на варварите.

100 варварски stana * 25% сила = 2500% = МНОГО ГОЛЯМ СТАН ще нападне

Ники, що не пробваш да вдигнеш до 2000% и да ни покажеш колко атаки са ти трябвали + колко воени точки ще вземеш в периода 24H откакто почнеш?
Сега си на: 18 443

А и като гледам, нямаш кой знае колко битки в нападение, тъкмо ще ги увеличиш
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!