Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:23:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Военни точки  (Прочетена 6453 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« -: Август 23, 2017, 22:04:39 »

Здравейте!
Искам да попита как е възможно Dariusz18 със своите 600 милиона нетни точки да има 3 000 атаки ( по какво са тези атаки ) и да е с най много военни точки. Върху какво ги прави тези атаки като единствените играчи с които той може да се напада са 2-3. Не е направил толкова атаки само с тях. От атаки  по независими  градове не се взимат военни точки. А нали е с твърде високи точки и варвари не го нападат. Как тогава.
http://prntscr.com/gc77zp
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1 -: Август 23, 2017, 22:30:22 »

Варвари
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #2 -: Август 23, 2017, 22:37:36 »

То няма толкова варвари на картата.
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #3 -: Август 23, 2017, 22:39:16 »

То няма толкова варвари на картата.
Нищо не пречи да напада по 10 едновременно, би трябвало да има нужната армия
Активен
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #4 -: Август 24, 2017, 04:06:56 »

Напротив, напада малки играчи във военните постове, които са залепени за търговски постове и според сбърканите правила на играта не подлежат на никакви защити според нетен обхват на играчите. Ако случи да напипа армия която се бие, взема военни точки въпреки че разликата в нетото е милион пъти. Мен така ме нападаше в  v6 271  един турчин във военния, за да го счупи и обере търговският пост. Писал съм тема по въпроса. Въпреки че беше с над 5Х нето над моето, не само че нямаше никакви наказания, но си вземаше и военни точки първите пъти, щото не очаквах точно такъв да ме нападне и бях оставил войските да се бият, че да пазят от нападение на равностойни играчи. Впрочем Дариус и по мой военен пост беше пускал атака, ама като му писах не го ли е срам него голямата диамантена мека китка да напада комари  с гаубица и реши да се спре. Е, не му писах точно това де, ама свърши работа.Че и един друг от неговият съюз и той с над 5Х нето над моето също ми се беше пускал, ама и с него се разбрахме. Дариуса явно се оказа скръндза и не пускал кой знае колко сини камъни на съотборниците си, или поне не давал на всичките, а само на такива които му се подмазвали яко. 
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #5 -: Август 24, 2017, 09:07:35 »

Напротив, напада малки играчи във военните постове, които са залепени за търговски постове и според сбърканите правила на играта не подлежат на никакви защити според нетен обхват на играчите. Ако случи да напипа армия която се бие, взема военни точки въпреки че разликата в нетото е милион пъти. Мен така ме нападаше в  v6 271  един турчин във военния, за да го счупи и обере търговският пост. Писал съм тема по въпроса. Въпреки че беше с над 5Х нето над моето, не само че нямаше никакви наказания, но си вземаше и военни точки първите пъти, щото не очаквах точно такъв да ме нападне и бях оставил войските да се бият, че да пазят от нападение на равностойни играчи. Впрочем Дариус и по мой военен пост беше пускал атака, ама като му писах не го ли е срам него голямата диамантена мека китка да напада комари  с гаубица и реши да се спре. Е, не му писах точно това де, ама свърши работа.Че и един друг от неговият съюз и той с над 5Х нето над моето също ми се беше пускал, ама и с него се разбрахме. Дариуса явно се оказа скръндза и не пускал кой знае колко сини камъни на съотборниците си, или поне не давал на всичките, а само на такива които му се подмазвали яко. 

ахахахахахха Grin Научете играта пък тогава говорете.Не ме карай да давам доклад да видиш за какво става на въпрос,ама и да дам няма да може да го асимилирате как се прави това нещо Wink
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #6 -: Август 24, 2017, 09:13:16 »




Айде ще ви дам жокер,че тва не е при Дариус,но при него има и подобни....мислете как се прави и колко % е атаката Grin и колко ВТ е дал реално стана и защо са редуцирани 209к само
Активен

danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #7 -: Август 24, 2017, 09:24:39 »

Как Дариус го прави, как бай Хуиии го прави хах Кака Чоча го прави ? Ами тази глава на раменете да не е ти само да си я клатиш на лево на десно на горе на долу, има правила хвани ги прочети вземи един пасатор разбъркай си мозъка и белким се сетиш !
Активен

един живот не стига ...
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #8 -: Август 24, 2017, 09:26:08 »

Аз чух че такива точки идват от билетчета от националната лотария, търкаш и 200 000 военни точки ти дава...
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
bullitttttttttt
Редник
*

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #9 -: Август 24, 2017, 09:27:26 »

Всичко е нагласено! Grin
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #10 -: Август 24, 2017, 09:48:32 »

Напротив, напада малки играчи във военните постове, които са залепени за търговски постове и според сбърканите правила на играта не подлежат на никакви защити според нетен обхват на играчите. Ако случи да напипа армия която се бие, взема военни точки въпреки че разликата в нетото е милион пъти. Мен така ме нападаше в  v6 271  един турчин във военния, за да го счупи и обере търговският пост. Писал съм тема по въпроса. Въпреки че беше с над 5Х нето над моето, не само че нямаше никакви наказания, но си вземаше и военни точки първите пъти, щото не очаквах точно такъв да ме нападне и бях оставил войските да се бият, че да пазят от нападение на равностойни играчи. Впрочем Дариус и по мой военен пост беше пускал атака, ама като му писах не го ли е срам него голямата диамантена мека китка да напада комари  с гаубица и реши да се спре. Е, не му писах точно това де, ама свърши работа.Че и един друг от неговият съюз и той с над 5Х нето над моето също ми се беше пускал, ама и с него се разбрахме. Дариуса явно се оказа скръндза и не пускал кой знае колко сини камъни на съотборниците си, или поне не давал на всичките, а само на такива които му се подмазвали яко. 
хубаво е,  че след 5 години версия 6 си намери виновник.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #11 -: Август 24, 2017, 10:33:09 »




Айде ще ви дам жокер,че тва не е при Дариус,но при него има и подобни....мислете как се прави и колко % е атаката Grin и колко ВТ е дал реално стана и защо са редуцирани 209к само

Е как има подобни бе човек. Нали преди 1 седмица имаше тема че не го нападат варвари пък ми казваш че точките са от там. Но мен най вече ме интересуват битките в нападение не в защита въпреки че и те са съмнителни. Моля те следващият път да прочетеш всичко хубаво не да защитаваш съюзник  Wink защото знаем къде играеш. И не си помисляй да заключваш темата че ще си направя нова.
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #12 -: Август 24, 2017, 10:37:20 »

Айде сега искам да ми обясниш г-н Ариус следното нещо. В началото ако си спомняш бях повдигна въпроса ЗАЩО Дариус и Скорус не ги нападат становете. Питах и писах на съпорта. Отговорите на 2те места бяха следните "Изпреварват развитието спрямо атакуващия обхват на становете....от съпорта ме посъветваха да прочета и Как да играем там пишело" Така айде сега ми кажи как аджаба идват тия атаки от становете при положение, че и 2та от доста време прехвърлят написаното в Свещенната книжка с която си измиха ръцете предния път, а той е следния от 9 360 148 нето до 99 999 999 нето? Или сега ще се окаже грешка, и не било оправено както с колониите за което отново никой никъде не каза, че ако те фрасне стан и неразрушимата става пак разрушима. Ариус не го приемай като заяждане към теб лично това, но тука от твоят пост във форума на горе всеки дава различни обяснения, ако въобще даде такива.



Активен
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #13 -: Август 24, 2017, 10:43:43 »

Е как има подобни бе човек. Нали преди 1 седмица имаше тема че не го нападат варвари пък ми казваш че точките са от там. Но мен най вече ме интересуват битките в нападение не в защита въпреки че и те са съмнителни. Моля те следващият път да прочетеш всичко хубаво не да защитаваш съюзник  Wink защото знаем къде играеш. И не си помисляй да заключваш темата че ще си направя нова.
Ето точно това има предвид. Спец за Дариуса лъжат и мажат, само да го изкарат че нещата са му ОК. Всъщност нещата, които на Дариуса са ОК са само кешовите транзакции, с които си купува диаманти и съвестта на екипа на играта. А той е толкова напред в нетото, че варварските станове даже на го стигаха  в развитието, че да се пускат в нападение. Както и ти посочваш имаше и тема със съответния пример, черно на бяло. А тия примери от други играчи, толкова точно са показателни спрямо него и нещо доказват, че направо ще им хвана вяра. Друго си е като напреднеш до голямо нето с по-нормална скорост и да си имаш вземане даване с варварите през цялата продължителност на ерата, че да се стигне до положението на снимката на бай ни Ариус.
« Последна редакция: Август 24, 2017, 10:45:21 от Serpentarium » Активен
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #14 -: Август 24, 2017, 10:47:24 »

Тъй или иначе ние простосмъртните на дариос нищо няма да му направим нито точките ще му вземем нито ще му прекъснем медалната серия но поне да кажат истината.
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!