Imperia Online България  
Юли 27, 2024, 16:51:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поредно диамантено стресиране на дневно събитие  (Прочетена 1342 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« -: Август 20, 2017, 17:29:15 »

Свят FB4 двама-трима диамантени пичаги, строшиха мизерната мрачна крепост преди дори един път да успея да ударя. Искам 1000000 диаманта компенсация, затова че въобще продължавам да ви се мъча на играта да създавам атмосфера. То е ясно, че последно направо се продадохте за някаква там сума, до положение другите играчи да нямат НИКАКЪВ шанс. Поисках да има процент ограничение, който да не могат да надминават диамантените перверзници. Не направихте точно нищо, само в края на миналата ера малко вдигнахте жизнените точки на крепостите, та имаше дребен шанс и ние да се записваме. Сега в началото на новата ера, с мизерните точки на крепостта, я изядоха за отрицателно време, все едно нищо не сме си говорили преди.Ще взема да си навия стотината приятели през фейса да престанат въобще да играят. А някои от тях все пак си купуват диаманти, макар и малки пакети. Те ще си навият техните приятели и така докато бъдете закопани в земята. Да видим накрая коя точно сметка е по-добра. Да позволите всички да могат да играят, или просто да нямате клиенти, щото като си иде масата, ще си идат и купувачите на големите пакети. То няма смисъл 15-20 човека да играят сами срещу себе си.
Активен
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #1 -: Август 20, 2017, 20:02:32 »

Напълно съм съгласен.
Особено в началото на ерите е невъзможно да се вредиш. Добре че сега големите диамантаджии са на олимпиадата.
Но едва ли ще има промяна.  *tired*
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #2 -: Август 23, 2017, 17:28:08 »

Ето какво става, като админките дават каквото имат като възможност да дават, на някое диамантено копиле да се насере от мигновени атаки. Имало било ограничения. Няма ограничения, имат си хурки между краката, продават си ги "хората". http://prntscr.com/gc3mbu

Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #3 -: Август 23, 2017, 17:38:40 »

Колега след 30% неможе да удря мигновенно,но не му пречи на играча да си купува обувки и с тях да си намаля времето и с 5100 диаманта да се връща Smiley Това,че на вас не ви се дават диаманти не означава,че и другите не трябва да дават за да може и вие да биете някакъв си евент.
Активен

Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #4 -: Август 23, 2017, 17:42:26 »

Все тая как се измъквате с оправдания, в крайна сметка ограничения няма а тия почти 60 процента ги беше направил още в първите 15 минути от събитието и не, не става с обувки между 30% и 60% да направи напредъка.

ПС. Ето че все повече се отдалечавате от реалността с тая си алчност. Някога ордите на Тамерлан, и кръстоносците по походите така са си щъкали мигновено, на конете и камилите по таз земя, все едно имат ракетни двигатели...не телепортатори под формата на дилда, набучени на подходящи за тях места, че да се не виждат публично, ама да оказват ефект Grin
« Последна редакция: Август 23, 2017, 17:46:41 от Serpentarium » Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #5 -: Август 23, 2017, 17:43:48 »

Никой не се измъква.Аз съм играч като теб и ти обяснявам как стоят нещата.Това,че на теб не ти харесва не е мой проблем.
Активен

Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #6 -: Август 23, 2017, 17:50:05 »

Аз пък не мога да си направя сметата между 30% и 60% жизнени на кулата, с обувки и мигновено връщане, като се има предвид времето за което се случи, така че да излезе правилна сумата. Освен ако не е кеш за подходящ скрипт, или направо на членовете екипа на играта да махнат "ръчно", всякакви съществуващи ограничение специално за клиента.
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #7 -: Август 23, 2017, 17:57:48 »

ахахахаха тук ме уби от смях,ама нищо Grin Grin
Активен

niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #8 -: Август 23, 2017, 19:32:57 »

Сега да не вземеш да заключиш темата нали така обичаш.
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #9 -: Август 23, 2017, 21:31:02 »

Пичове съвсем нормално е... 30% с диаманти и после вече си вадиш с диаманти войска която бие достатъчно щета и с яко ботуши над 5 от 50% съкращаване на атака се получава...  Wink Това че би трябвало да се въведе ограничение на използването на ботуши е друг въпрос вече Smiley
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #10 -: Август 24, 2017, 03:55:01 »

То би трябвало въобще да не съществуват нито мигновени атаки, нито ботуши, в такъв тип стратегия, ама нейсе.  Ще помислят, ще помъдруват и ще сменят описанието на играта от историческа стратегия, на стратегия с (вече твърде много, търгувани) фентъзи елементи.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!