Imperia Online България  
Април 23, 2024, 18:00:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неразрушима колония в Лятна Олимпиада  (Прочетена 1100 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« -: Август 15, 2017, 21:34:52 »

След загубена защита от Варвари всички сгради падат с 1 ниво. Искам да знам, ако имам готова НЕразрушима колония какво става след загубена защита от варварите? В смисъл като я направя неразрушима превръща ли се в провка която като падне на крепост 1 и си стои така?
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Август 16, 2017, 11:16:46 »

Ще остане неразрушима.
Активен
nightquest3
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #2 -: Август 17, 2017, 13:21:25 »

Ще остане неразрушима.

Виждам, че се изявявате като някакъв форумен гуру, trusted member.. Но повечето ви коментари са грешни и заблуждаващи. Не само този, повечето.

Та по същество. Няма да остане неразрушима. Става си крепост 7, разрушима.

Поздрави и успех.
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #3 -: Август 17, 2017, 13:37:27 »

Виждам, че се изявявате като някакъв форумен гуру, trusted member.. Но повечето ви коментари са грешни и заблуждаващи. Не само този, повечето.

Та по същество. Няма да остане неразрушима. Става си крепост 7, разрушима.

Поздрави и успех.

Отговорът е от съпорта. Можете ли да дадете пример за това което казвате.
Активен
nightquest3
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #4 -: Август 17, 2017, 14:05:05 »

Отговорът е от съпорта. Можете ли да дадете пример за това което казвате.

Пример:

Случвало ми се е на зимната олимпиада, сега не играя но едва ли са го променили. И аз си мислех, че ще остане неразрушима, но след загубена обсада от варвари стана крепост 7, разрушима

Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #5 -: Август 17, 2017, 16:52:52 »

Виждам, че се изявявате като някакъв форумен гуру, trusted member.. Но повечето ви коментари са грешни и заблуждаващи. Не само този, повечето.

Та по същество. Няма да остане неразрушима. Става си крепост 7, разрушима.

Поздрави и успех.

Не им се сърди . Тяхната работа е да се надпреварват да питат администрацията и те им дават отговори , дори тръстарите не се замислят какво им отговарят от там и дват и много неточности . А и все пак тръстарите гонят норматив иначе няма да си получат безплатните сини камъни Wink

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
blues
Community Manager
*

Karma: +36/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Профил
« Отговор #6 -: Август 18, 2017, 10:27:41 »

Пример:

Случвало ми се е на зимната олимпиада, сега не играя но едва ли са го променили. И аз си мислех, че ще остане неразрушима, но след загубена обсада от варвари стана крепост 7, разрушима



Здравейте,

Имате право. Има пропуск в кода. Проверихме го отново тази сутрин. Ще бъде поправено.
Нашите Trusted members се допитват до нас за някои въпроси, отговорът на които зависи от думата и проверката на екипа. Гласували сме им доверие, за да отговарят на Вашите въпроси, което и правят. Приканвам Ви да бъдете уважителни към това.

@pelikana - След поправката днес, колонията би следвало да остане неразрушима.

@eulsivex - Коментарът Ви е напълно несвързан с темата, което го прави излишен. Ако обичате, въздържайте се от подобни спекулативни изказвания към доверените помощници във форума, още повече в тази секция.
Активен
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #7 -: Август 18, 2017, 10:58:01 »

Здравейте,

Имате право. Има пропуск в кода. Проверихме го отново тази сутрин. Ще бъде поправено.
Нашите Trusted members се допитват до нас за някои въпроси, отговорът на които зависи от думата и проверката на екипа. Гласували сме им доверие, за да отговарят на Вашите въпроси, което и правят. Приканвам Ви да бъдете уважителни към това.

@pelikana - След поправката днес, колонията би следвало да остане неразрушима.

@eulsivex - Коментарът Ви е напълно несвързан с темата, което го прави излишен. Ако обичате, въздържайте се от подобни спекулативни изказвания към доверените помощници във форума, още повече в тази секция.

 *ok*
Активен
blues
Community Manager
*

Karma: +36/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Профил
« Отговор #8 -: Август 18, 2017, 11:01:32 »

Ако възникне проблем с колонията, свържете се с нас чрез имейла за поддръжка: support_bg@imperialsupport.org
Благодаря.
Активен
blues
Community Manager
*

Karma: +36/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Профил
« Отговор #9 -: Август 18, 2017, 13:35:56 »

Допълнителна информация: разработчиците ме уведомиха, че за съжаление няма да може да се направи поправката, така че колонията да остане неразрушима.
Финалният отговор на въпроса е: след загуба в защита, колонията ще стане разрушима.

Извинявам се, ако съм Ви подвел.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!