Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:47:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Продължителност на ерата  (Прочетена 2523 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« -: Август 07, 2017, 14:52:09 »

Намалете времето на ерите, особено в някои светове, където са по 5 месеца и повече *xxx*
повече от месец и половина-два мисля че не е нужно.
даже можете да върнете предишните правила за 60-те% влияние, най-добре ще е Wink
Защото така на много високо нето почва да писва от играта, на 40М и повече много трудно се хващат армии, има по 10 военни поста, някои навързани, някои не, сумати колонии.... не може така *freak*
Също така няма да е зле да се намалят броя светове драстично, в някои се случва дори да няма битки на деня, откакто развалихте картата играта става само за копане ( с изключение на блиц световете ), повече хора, по-забавно, по-ожесточена надпревара Smiley
« Последна редакция: Август 07, 2017, 17:01:27 от 888kook » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Август 09, 2017, 00:15:44 »

Ще предам. Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #2 -: Август 09, 2017, 15:12:17 »

между другото лично аз съм играл ери в свят х4 с продължителност 65 дни . Което за този вид кофициент е перфектно .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Duff
Капитан
****

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 426


DementorDuff


Профил
« Отговор #3 -: Август 11, 2017, 23:56:25 »

Хората търсят свят със скорост 2х , той иска да се намаля времето на свят 4х - ти добре ли си бре? Като не искаш да играеш толкова "много" или "дълго" бегай в блиц-а.
п.с. Или се хвалиш как си стигнал 40 мил. нето ?!?!???
Активен

Да скроиш на някого номер е също така уморително, както и да му направиш добро, но в първия случай моралното удовлетворение е много по-голямо.
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #4 -: Август 12, 2017, 00:23:33 »

Хората търсят свят със скорост 2х , той иска да се намаля времето на свят 4х - ти добре ли си бре? Като не искаш да играеш толкова "много" или "дълго" бегай в блиц-а.
п.с. Или се хвалиш как си стигнал 40 мил. нето ?!?!???
пфффффф дадох го само като пример, 40М нето е нищо Cool много е времето, елит се вади за 3 седмици най-много , какво има да се клатиме 4месеца-малоумно е
това мисля, това казвам, никога не съм харесвал световете по 2(кой ще играе по 6-8 месеца или там колкото беше *xxx*)
Преди си беше супер, играем месец и половина, кой с елит, кой не и айде на ново
« Последна редакция: Август 12, 2017, 08:54:39 от 888kook » Активен
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #5 -: Август 12, 2017, 00:26:09 »

тъпо е, няма смисъл да висиш пред компа повече от 2-3 месеца за 1 ера, писва адски много
Активен
inka
Редник
*

Karma: +17/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #6 -: Август 12, 2017, 17:49:30 »

тъпо е, няма смисъл да висиш пред компа повече от 2-3 месеца за 1 ера, писва адски много

Ами недей вися кой те кара? Има блиц играй си х10 и толкова защо трябва всички ери да се съкращават щото на тебе видиш ли ти било  писнало?
Активен
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #7 -: Август 12, 2017, 17:57:59 »

Ами недей вися кой те кара? Има блиц играй си х10 и толкова защо трябва всички ери да се съкращават щото на тебе видиш ли ти било  писнало?
не съм само аз, какво-въведоха варварски станове, турнири, управления, ивенти, по-големи награди от книгата с премиум, таверна със задачки, колело на късмета и какво ли още не(все неща които улесниха играта)..... и вместо да съкратят ерите те ги увеличиха
Активен
inka
Редник
*

Karma: +17/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #8 -: Август 12, 2017, 18:08:41 »

Напротив като въведоха всички тези глупости драстично скъсиха ерите. Направили по 100 нива за проучване чудно как за 60-70 дни да ги направиш всичките. Но този спор е очевидно безмислен просто иди в някой друг свят недей говори глупости ще ти се смеят хората Grin
Активен
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #9 -: Август 12, 2017, 18:20:08 »

Напротив като въведоха всички тези глупости драстично скъсиха ерите.
моля? Да не си пил нещо *xxx*
Активен
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #10 -: Август 12, 2017, 18:21:15 »

И никой не ми се смее, писал съм и с други хора, които споделят моето мнение, затова реших да направя това предложение
Активен
Duff
Капитан
****

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 426


DementorDuff


Профил
« Отговор #11 -: Август 14, 2017, 10:37:53 »

Има светове за почти всеки вкус. Като не ти отърва-не играй в х4 ... Има хора пък дето си искат свят х2 ... това, че на тебе не ти харесва-твой проблем-както казах избери си свят с по х6, х8 х10 ... какъвто ти хареса и  си играй... Какво ни занимаваш с проблемите си за висенето пред компа...
Активен

Да скроиш на някого номер е също така уморително, както и да му направиш добро, но в първия случай моралното удовлетворение е много по-голямо.
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #12 -: Август 20, 2017, 13:49:32 »

Предлагам специално за 888kook  да се пусне свят с ера по 30 секунди, колкото време му трябва да си завърши мастурбацията. Иначе твърде ще му са дълги ерите и ще му пилят големите нерви, а така ще завършва ерите все с удоволствие.
Активен
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #13 -: Август 28, 2017, 16:48:57 »

Предлагам специално за 888kook  да се пусне свят с ера по 30 секунди, колкото време му трябва да си завърши мастурбацията. Иначе твърде ще му са дълги ерите и ще му пилят големите нерви, а така ще завършва ерите все с удоволствие.
"мнооого" си забавен, вярвай ми
поредния прост човечец в тоя форум, предадено е, няма какво да ми философстваш и да се правиш на интересен, за да привлечеш внимание
Активен
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #14 -: Август 28, 2017, 16:51:55 »

И понеже съм сигурен, че като пълен задръстеняк ще напишеш нещо още по-просташко в отговор-по-добре да заключа темата
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!