Imperia Online България  
Април 23, 2024, 14:11:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За несправедливостта на свободните атаки по постове, независещи от нето теглото.  (Прочетена 8808 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #45 -: Юли 23, 2017, 18:46:29 »

ехоооо ти чуваш ли се с тия 20-30 атаки бре  Grin
каква е тая доктрина дето имаш *hahaha*
Увеличава броя на едновременно пуснати атаки с 1, както и броя випуски, които се обучават по едно и също време в казармите, с 3.

Максимално ниво - 16.
дори и да си на макс доктрина 30 атаки няма как да пуснеш накуп
и ако не внимаваш с пускането можеш да дадеш време господина да си поправя крепостите или да си вдигне белиот флаг и ти да гледаш умно 2 дни ако е в свят х4 примерно  Tongue Grin
Добре хайде 16 атаки...това не го прецених, че е макса...но пак ще се чуди кво става и с 16 атаки ако разликата е х10 във всичко съм по напреде доста от него. Ако съм и монарх с хубав генерал няма да издържи на напъна. Това с преченето на колонийте дето го приказваш не съм сигурен до колко работи.

ПП: А и нали се сещаш че с още 1 помагач стават 32 атаките само да добавя Grin Ама тва е мн груб пример да ги намалим на 20 атаки хайде от мен да мине, че как се вдига 16 ниво нз ако не блъскаш диаманти като ненормален в х4 свят Grin
« Последна редакция: Юли 23, 2017, 18:54:12 от pelikana » Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #46 -: Юли 23, 2017, 18:48:55 »

А нали се сещаш,че ВД 16 докато направиш и е свърши ерата Grin Колко са се опитвали да ми бутнат ВП с ТП не е истина и рядко са успявали докато съм он Smiley
Активен

pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #47 -: Юли 23, 2017, 18:56:28 »

А нали се сещаш,че ВД 16 докато направиш и е свърши ерата Grin Колко са се опитвали да ми бутнат ВП с ТП не е истина и рядко са успявали докато съм он Smiley
Да съгласен съм....за това такива атаки не се предприемат като е он защитника. Освен при такава атака от х10 както е при началния въпрос. И нали все пак зависи това х10 в кое нето се намира.
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #48 -: Юли 23, 2017, 23:11:09 »

Добре хайде 16 атаки...това не го прецених, че е макса...но пак ще се чуди кво става и с 16 атаки ако разликата е х10 във всичко съм по напреде доста от него. Ако съм и монарх с хубав генерал няма да издържи на напъна. Това с преченето на колонийте дето го приказваш не съм сигурен до колко работи.

ПП: А и нали се сещаш че с още 1 помагач стават 32 атаките само да добавя Grin Ама тва е мн груб пример да ги намалим на 20 атаки хайде от мен да мине, че как се вдига 16 ниво нз ако не блъскаш диаманти като ненормален в х4 свят Grin
а нали се сещаш че ще развея белия панталон и ще останеш без помагач а и 2-мата наистина трябва да се ДЪ БЕСТ или ДЪ ФЪРСТ че да уцелите втаките в 1 секунда вп и тп докато обекта на атаките ви е он и си поправя нон стоп тп-то понеже няма начин да си напаснете атаките
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #49 -: Юли 23, 2017, 23:19:28 »

А нали се сещаш,че ВД 16 докато направиш и е свърши ерата Grin Колко са се опитвали да ми бутнат ВП с ТП не е истина и рядко са успявали докато съм он Smiley
Никакъв проблем дори да си ми в обхват.Стига да нямаш достатъчно армия да ми спреш основната атака.С различни генерали и използвайки различната скорост на единиците мога да ти смъкна 9ка ,пращайки 9 атаки в 1 сек.Владението от което трябва да се пуснат не трябва да е в близост.Само 1 атака ще е с армия способна да те бие.Другите ще са колкото да смъкват по ниво на крепоста.Ако подложиш може да не успея,но ще си загубиш армията и после трябва да развееш,че пак ще дойда.А представи си че ти иде някой по 10-15-20 обхват и не можеш спря нито една от атаките.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #50 -: Юли 23, 2017, 23:24:16 »

и за какво са тия атаки повече от 9 така и не разбирам.Най-високото ниво крепост е 9 нали.пада ВП чак тогава могат да се пратят атаки по ТП.Нов ВП се строи за 2ч и 30 мин.До тогава ТП ще е отдавна заминал.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #51 -: Юли 24, 2017, 00:46:53 »

а нали се сещаш че ще развея белия панталон и ще останеш без помагач а и 2-мата наистина трябва да се ДЪ БЕСТ или ДЪ ФЪРСТ че да уцелите втаките в 1 секунда вп и тп докато обекта на атаките ви е он и си поправя нон стоп тп-то понеже няма начин да си напаснете атаките
виж долния коментар на GARIO че съм го патил,6 атаки с различни генерали и от различни постове в 1 секунда плюс една стопираща в столицата ще поправиш крепост точно на света п@тка
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #52 -: Юли 24, 2017, 00:56:10 »

виж долния коментар на GARIO че съм го патил,6 атаки с различни генерали и от различни постове в 1 секунда плюс една стопираща в столицата ще поправиш крепост точно на света п@тка
съгласен съм с това Smiley но не всеки е способен да пусне такива атаки фатмак Smiley
добре пускаш ми 8 малки атаки и 1 голяма във вп-то
ай кажи ми ще имаш ли нужния % че да ме заключиш  Grin
и другото на малко нето ще имаш ли нужната доктрина да правиш тези 3-те неша едновременно Grin
« Последна редакция: Юли 24, 2017, 01:00:19 от donnegro82 » Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #53 -: Юли 24, 2017, 01:02:29 »

Най-добре е да направят спец рес "мина за диаманти" и да се приключва тая тема  след като това е проблема.  Или да се въведат параолимпийски пфинципи с категории за инвалидност. 
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #54 -: Юли 24, 2017, 01:11:15 »

съгласен съм с това Smiley но не всеки е способен да пусне такива атаки фатмак Smiley
добре пускаш ми 8 малки атаки и 1 голяма във вп-то
ай кажи ми ще имаш ли нужния % че да ме заключиш  Grin
и другото на малко нето ще имаш ли нужната доктрина да правиш тези 3-те неша едновременно Grin
не съм си го поставил за цел не съм го направил,но съм го ял.турчето му писна да му връткам кушии и ме заключи накрая.и ако не си забелязал темата е точно за това,над х5 нето ще те извъртя винаги,ама ти не можеш да ми го върнеш,освен ако не съм умрял де.
« Последна редакция: Юли 24, 2017, 01:36:46 от fatmaka » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #55 -: Юли 24, 2017, 02:08:53 »

Само, ако не можеш да го шпионираш
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #56 -: Август 26, 2017, 15:15:07 »

и за какво са тия атаки повече от 9 така и не разбирам.Най-високото ниво крепост е 9 нали.пада ВП чак тогава могат да се пратят атаки по ТП.Нов ВП се строи за 2ч и 30 мин.До тогава ТП ще е отдавна заминал.
защото докато се връщаш си основавам ВП, чупя ТП и го правя наново и цялата щъротия почва отначало(ако е свят 10х, при 4х ше го докарам до 8-ца). Есенцията, която масово се изпуска е, че  ИО от години е съюзна игра -  в новите версии сам играч е само за тоалетната.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #57 -: Август 28, 2017, 10:18:38 »

Най-добре е да направят спец рес "мина за диаманти" и да се приключва тая тема  след като това е проблема.  Или да се въведат параолимпийски пфинципи с категории за инвалидност. 

Мислиш ли че този спец ресурс ще го държи някой без диаманти искам да знам?  *hahaha*
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #58 -: Август 28, 2017, 22:47:08 »

Мислиш ли че този спец ресурс ще го държи някой без диаманти искам да знам?  *hahaha*

а ве ,вия докога ще дъвчете тая тема  Tongue Grin
1-вата ми ера си бях хванал такъв рес-ма ко ме питаш за какво,и аз не знам  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #59 -: Август 29, 2017, 08:53:30 »

а ве ,вия докога ще дъвчете тая тема  Tongue Grin
1-вата ми ера си бях хванал такъв рес-ма ко ме питаш за какво,и аз не знам  Grin
Той не иска за отспътка бре.....иска директно диаманти да копа от спец. рес  *hahaha*
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!