Imperia Online България  
Април 25, 2024, 22:45:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: турнирни точки  (Прочетена 5000 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #15 -: Юли 16, 2017, 20:01:03 »

кво се оплаквате всички, все едно е голяма драма, така е много по-равностойно от преди и от ИО дават шанс и на хората без много диаманти да се развиват както трябва Smiley
в една  графа сте, тоест сте що-годе равностойни, няма значение кой свят кога е почнал

а бе я не ми говори глупости бе  Grin ония бастуни лющят станове от 15 надолу а ние си играем с 7-8 ци станове ,я ми кажи кой ще направи повече армия а  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #16 -: Юли 16, 2017, 20:02:33 »

а бе я не ми говори глупости бе  Grin ония бастуни лющят станове от 15 надолу а ние си играем с 7-8 ци станове ,я ми кажи кой ще направи повече армия а  Grin
намалиха реса от становете, вече не са далавера Grin
караме на грабежи от играчи Embarrassed
Активен
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #17 -: Юли 16, 2017, 20:03:48 »

по-добре ли беше като почнеш по-късно в някоя ера и сумати време не можеш да се доредиш в класацията, екстра си е така
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #18 -: Юли 16, 2017, 20:06:52 »

по-добре ли беше като почнеш по-късно в някоя ера и сумати време не можеш да се доредиш в класацията, екстра си е така
а бе намалили ,колко да са го намалили а?нищо особенно ,ма ония ако са банда варвари смятай днес колко армия могат да наковат,а при нас по голям стан от 8 няма
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #19 -: Юли 17, 2017, 06:59:02 »

а бе намалили ,колко да са го намалили а?нищо особенно ,ма ония ако са банда варвари смятай днес колко армия могат да наковат,а при нас по голям стан от 8 няма

3-ma човека са в съюз 1 феодал и 2 варвари, ама всеки сам си е решил, на едно общо нето сте, и вие минете на варвар като толкова много искате турнира -_- дори не е необходимо, грабете си играчи и вместо проучвания и сгради само армия, аз така правя и най вече  на соло турнирите, после с диамантите си оправям икономиката Wink
Активен
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #20 -: Юли 17, 2017, 12:58:38 »

кво се оплаквате всички, все едно е голяма драма, така е много по-равностойно от преди и от ИО дават шанс и на хората без много диаманти да се развиват както трябва Smiley
в една  графа сте, тоест сте що-годе равностойни, няма значение кой свят кога е почнал

Хем е така, хем не е съвсем. Щото на точки индивидуално може да сте от една група, но другия пич е в свят с дърта ера, в съюз чийто съюзни  проучвания са  примерно Х3 разлика, над тези в твоя съюз. Освен това границите на групите са доволно широки, и може да включват участници само с тежки войски и такива с елитни. Изравняване наистина има...някакво,  не съществено. 
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #21 -: Юли 17, 2017, 19:42:25 »

Хем е така, хем не е съвсем. Щото на точки индивидуално може да сте от една група, но другия пич е в свят с дърта ера, в съюз чийто съюзни  проучвания са  примерно Х3 разлика, над тези в твоя съюз. Освен това границите на групите са доволно широки, и може да включват участници само с тежки войски и такива с елитни. Изравняване наистина има...някакво,  не съществено. 
+1
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #22 -: Юли 18, 2017, 11:19:02 »

+1
Какво +1 бе Grin няма да са по 3 на вашите проучвания като сте на едно и също развитие, пълни глупости говорите *hihi*
Както и да е, мислят си каквото искате Wink
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #23 -: Юли 18, 2017, 11:36:52 »

Какво +1 бе Grin няма да са по 3 на вашите проучвания като сте на едно и също развитие, пълни глупости говорите *hihi*
Както и да е, мислят си каквото искате Wink
а бе да не дрънкам обиди и подобия на обиди,ти в ред ли си бре бро?
ако си в топ съюз със по 6-7-8 съюзни проучвания като атака,защита и прочие на колкото и нето да си това не влияе ли на армията ти бре  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #24 -: Юли 18, 2017, 13:09:32 »

а бе да не дрънкам обиди и подобия на обиди,ти в ред ли си бре бро?
ако си в топ съюз със по 6-7-8 съюзни проучвания като атака,защита и прочие на колкото и нето да си това не влияе ли на армията ти бре  Grin
В ред съм си и още как *ok*
Много ясно че влияе, ама дали ще си в съюз на 10М нето на 3 то място в ера на 2 седмици или на 10М нето на 50 място в края на ерата е все същото, нетото е едно и също, съюзните проучвания също, няма значение кой кога е почнал, виж ако някой от съюзите не е правил проучвания си е техен проблем
Сега схвана ли?Huh??
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #25 -: Юли 18, 2017, 13:22:40 »

В ред съм си и още как *ok*
Много ясно че влияе, ама дали ще си в съюз на 10М нето на 3 то място в ера на 2 седмици или на 10М нето на 50 място в края на ерата е все същото, нетото е едно и също, съюзните проучвания също, няма значение кой кога е почнал, виж ако някой от съюзите не е правил проучвания си е техен проблем
Сега схвана ли?Huh??
Това е така, но важи само за съюзните турнири. За индивидуалните се взема нетото на играча и има значение дали е в съюз със 100м нето или в съюз със 10м нето.
Активен
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #26 -: Юли 18, 2017, 13:46:12 »

Това е така, но важи само за съюзните турнири. За индивидуалните се взема нетото на играча и има значение дали е в съюз със 100м нето или в съюз със 10м нето.
Еми кой как се уреди Grin Grin Grin
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #27 -: Юли 18, 2017, 17:45:56 »

Еми кой как се уреди Grin Grin Grin
а бе ей ,я прегледай хронологията на разговора,аз ти дума за свят 160 спрямо свят 277
ай кажи ми каде е разликата бе?
160 на 30 дни -277 на 6 дни
какви групи какви 5 лева ми говориш че не ми е ясно  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #28 -: Юли 18, 2017, 17:59:41 »

а бе ей ,я прегледай хронологията на разговора,аз ти дума за свят 160 спрямо свят 277
ай кажи ми каде е разликата бе?
160 на 30 дни -277 на 6 дни
какви групи какви 5 лева ми говориш че не ми е ясно  Grin
Говорихме за съюзният турнири първо начално, ок, може и моя да е грешката, но едва ли *hahaha*
Е добре, и на лично ниво няма в силни съюзи да са слаби играчи, нали
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #29 -: Юли 18, 2017, 18:09:54 »

Говорихме за съюзният турнири първо начално, ок, може и моя да е грешката, но едва ли *hahaha*
Е добре, и на лично ниво няма в силни съюзи да са слаби играчи, нали
Г-Н играч аз на 2,5м нето вадя елит до гвардия Smiley
я кажи ми аз в коя група попадам в случая и на кой новозапочнал индивид от друг свят преча да се класира  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!