Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:48:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: турнирни точки  (Прочетена 4992 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
asnew
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« -: Юли 05, 2017, 22:31:29 »

Моля за пояснение:
Турнир производство:
Вашият резултат: 7 579
44   asnew R160   3 405

Кое е вярно - имам 7579 точки или 3405 точки?

   
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Юли 05, 2017, 22:37:12 »

Класацията се обновява на всеки 60 минути. Последното обновяване беше в 22:04
И двете са верни, първото е към момента, а второто е било в момента на обновяване на класацията.
Активен
asnew
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #2 -: Юли 05, 2017, 22:47:15 »

не е това, от 3 часа разликата е наполовина...а и няма как да вдигня производство 2 пъти на този етап за половин час Smiley
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #3 -: Юли 05, 2017, 22:50:41 »

Утре ще проверят.
Активен
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #4 -: Юли 05, 2017, 23:54:08 »

айде няма нужда да проверяват,единственото вярно е да върнат старите турнири,увеличили били наградите,ай сиктир бе ,са съревнувам аз със светове стартирали два месеца преди моя,има няколко теми по тоа въпрос и лично язе съм го казал че тия омрази програмистите немат навика да мислят,пишат на парче без тест па квото дойде и заебават дорде ревне някой иранец с дебела кредитна карта па чак тогава почваме да мислим що стАна така
Активен
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #5 -: Юли 06, 2017, 07:51:36 »

Тоя турнир направо изчезна, изтриха ли го при проверката по невнимание?  Grin

Турнира, току що се завърна от оня свят, с наградите от рая, или ада.  Tongue
« Последна редакция: Юли 06, 2017, 09:46:14 от Serpentarium » Активен
asnew
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #6 -: Юли 06, 2017, 11:40:23 »

сега опресняването не работи - последното е от 9:12 ч., сега е почти 12.....
Активен
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #7 -: Юли 06, 2017, 11:48:15 »

Може да са го сделали "годните" програмисти като скачени съдове, ако наградите се показват - не работи опресняването, ако работи опресняването - няма награди и да трябва да превключват ръчно режима  *freak*
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #8 -: Юли 06, 2017, 12:28:25 »

айде няма нужда да проверяват,единственото вярно е да върнат старите турнири,увеличили били наградите,ай сиктир бе ,са съревнувам аз със светове стартирали два месеца преди моя,има няколко теми по тоа въпрос и лично язе съм го казал че тия омрази програмистите немат навика да мислят,пишат на парче без тест па квото дойде и заебават дорде ревне някой иранец с дебела кредитна карта па чак тогава почваме да мислим що стАна така

тук съм съгласен с фатмака,състезаваме се с хора и светове които са стартирали отдавна,а я съм сопол на 200к нето примерно,е за какво мога да се боря аз да речем?
искаме си старите турнири ,когато си важеха за 1 свят ,а не да се боря с цялата сиганска махала  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #9 -: Юли 06, 2017, 13:47:45 »

Ти пък много искаш. Нали следиш световните тенденции, примерно глобализацията. Ей го е, и тук навлезе! Светове vs светове, се преливат безгранично на турнирна основа. Следват ерите на  омекотяването на китките и трансджендеризация и петополовите безбракове, в които няма да е ясно кой,  или какво, е противникът ти, нито дали ще се биете, или ще си правите нещо друго. *липса на подходящ емотикон*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #10 -: Юли 06, 2017, 15:56:34 »

В турнира за производство на ресурси който започна вчера,няма нито един представител от нашия свят в класацията.При тия правила елиминирате цели светове от възможноста да вземат награди от класацията в турнирите.В новия за станове който започна преди час,не ми отчете първите два стана.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
xenzak
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #11 -: Юли 07, 2017, 13:46:17 »

Абсолютно това омешване на нови и напреднали светове е*ава цялата работа.... в предна тема бях писал как  играч с 9 М нето а първия ни в света беше с 11 М нето   няма как да се бори с играч от друг свят с 225М нето .... абсолютна идиотия... като искат да намалят наградите да намалят диамантите но да има за повече хора...  дори и първите в даден свят стартирал на скоро и харчещи диаманти не успяват да се класират за турнир спрямо напреднали светове... е*аси логиката  *crazy* *crazy* *crazy*
Активен
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #12 -: Юли 12, 2017, 20:58:18 »

Чисто теоретично поставянето в групи ограничени по нетно тегло, би трябвало да изравни в голяма степен турнирната надпревара. Но теорията си е едно, практиката си е друго:


Феодал съм, със 72К нето в групата от турнира(Производство) съм респективно със 72% от максималното нетно тегло на участващите в групата. Как по дяволите, масово играчите с подобно, или по-ниско от моето нето тегло, имат Х10 пъти по-голяма производителност от моята. Четох, четох, четох, за разликата в обществените строеве, наистина има строеве, в които производителността, или събираемостта от провинциите(защото в тази нетна група няма как да има играчи с колонии) е по-висока от феодализма, ама 10 пъти...никой строй не дава такива разлики в производството на ресурси. Та дайте идея, пак ли за някой фийчър за диамантените пичаги ли става въпрос, който естествено не на всеослушание им е подшушнат от администрацията на играта?
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #13 -: Юли 16, 2017, 13:14:56 »

аз искам да попитам това според вас честно ли е?   http://prntscr.com/fwap2k
да се състезаваме със съюз от свят 160(при положение че ерата там е започнала преди месец ако не греша) а ерата в 277 преди 5 дни *xxx*
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #14 -: Юли 16, 2017, 18:16:26 »

аз искам да попитам това според вас честно ли е?   http://prntscr.com/fwap2k
да се състезаваме със съюз от свят 160(при положение че ерата там е започнала преди месец ако не греша) а ерата в 277 преди 5 дни *xxx*
кво се оплаквате всички, все едно е голяма драма, така е много по-равностойно от преди и от ИО дават шанс и на хората без много диаманти да се развиват както трябва Smiley
в една  графа сте, тоест сте що-годе равностойни, няма значение кой свят кога е почнал
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!