Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:10:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Териториална надпревара  (Прочетена 29872 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #270 -: Юли 27, 2017, 18:10:04 »

МУУУУУУУУУУУУУУУУУУУМММУММУМУУУУУУУУУУУУУУУУУ  *HUNTER*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #271 -: Юли 27, 2017, 18:10:39 »

Е ти си ГОЛЯМ, това всичко го знаем  Wink


ето ти едно негро в свят х4 без нито един диамант(освен стартовия 5100)П.П временните ги пръснах за цв1 до цв 6
нямам премиум и прочие
ето и резултата баце да не кажеш че верно говора глупости  Grin      http://prntscr.com/enb4yi

а моя въпрос към теб е:понеже знам че играеш само по турнири където влагаш поне по 40 лв. за диаманти
ти кога си постигал това нето в свят х10 спрямо със свят х4 Grin и не ми минавай с номера с даренията на армия щот и аз съм дарявал Tongue Tongue Tongue
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #272 -: Юли 27, 2017, 18:19:01 »

МУУУУУУУУУУУУУУУУУУУМММУММУМУУУУУУУУУУУУУУУУУ  *HUNTER*

 Grin Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #273 -: Юли 27, 2017, 18:24:47 »

Нямаше да е турнир, ако Ювиги клуте не беше посочил с пръст предатели, комплексари и интриганти! Grin Grin Grin
Юрий радвам се, че за пореден път играх в твой отбор, но за пръв път те видях в ролята на лидер! Щастлива съм, че те видях и в тази светлина. Ти успя да създадеш един сплотен отбор с който преди всичко се забавлявахме. Обичам те, и с нетърпение чакам следващото предизвикателство с теб в империя!  *friends* *friends* *friends*
« Последна редакция: Юли 27, 2017, 18:28:47 от Izzidaa » Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #274 -: Юли 27, 2017, 18:24:50 »

Чувствам се обладан, но не от Луцифер и Буда, а от Алекс и Юрииииий...

Всеки път съм все по-сигурен, колкото неразбиращи са, опитват се да спекулират, обиждат и какво ли още не, а после се чудят, защо всеки иска съвсем да ги заличи от картата.

Понеже все реват за диаманти, хайде някой да им каже, че в този турнир общите проирграни диаманти (от всички акаунти в аномали бяха под 2 големи пакета, включително Дариуш) и нека ви кажа, че на предните игри, аз бях с най-много дарени диаманти в съюзната хазна (!). Трима човека си купихме едно пакетче от 200 евра и пак си газихме, дали защото сме каси, дали защото просто си го можем, вие си преценте...

Относно въпросните двама красавци, които си позволяват да ме обиждат, без да ме познават, без да имат доказателства за думите си, а просто празни приказки - спрете се, защото не наши снимки с развален английски, молещи се за смиление, цитирайки имена в отчаян опит да постигнат успех се публикуват из форума и други светове на ИО. Жалки сте, и за това сте на това дередже, и там ще бъдете всеки път, докато не се научите да уважавате! Ако има турнир за ИО Драма - вие там ще сте главните герои и колкото и диаманти да се пръснат, никой няма да може да ви отнеме медала - но тъй като сте двама, а двамата няма да може да се разберете кой е по-мазен, ще играте ролята като сиамски близнаци с гръмкото име Мазньо Заплесов Спекулативни

А ти си кой , че не те знам изобщо ?
Играй си там някъде си където си играееш .. плащай си там 200€ и не ни гледай нас .

Аз чакам да дойд турнир без диманти и ако може да върнат старите правила за крепостите и за армиите , когато трбваше да се вдигат хранилищата и когато нямше глупостие от рода на санаториуми .... Ей тогава ще те видя колко си ербап и можеш . Щото исорията помни много интересни казуси от ония времена Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #275 -: Юли 27, 2017, 18:28:30 »

Нямаше да е турнир, ако Ювиги клуте не беше посочил с пръст предатели и интриганти! Grin Grin Grin
Юрий радвам се, че за пореден път играх в твой отбор, но за пръв път те видях в ролята на лидер! Щастлива съм, че те видях и в тази светлина. Ти успя да създадеш един сплотен отбор с който преди всичко се забавлявахме. Обичам те, и с нетърпение чакам следващото предизвикателство с теб в империя!  *friends* *friends* *friends*

Мерси , мерси . За мен също беше удоволстиве да сме заедно и да споделим тази авантюра , през която минахме в шеги и закачки  *rose* *rose* .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #276 -: Юли 27, 2017, 18:29:35 »

А ти си кой , че не те знам изобщо ?
Играй си там някъде си където си играееш .. плащай си там 200€ и не ни гледай нас .

Аз чакам да дойд турнир без диманти и ако може да върнат старите правила за крепостите и за армиите , когато трбваше да се вдигат хранилищата и когато нямше глупостие от рода на санаториуми .... Ей тогава ще те видя колко си ербап и можеш . Щото исорията помни много интересни казуси от ония времена Wink
БЕЕЕЕЕЕЕ БЕЕЕ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕБЕЕЕЕЕЕЕЕЕ  *HOSPITAL*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #277 -: Юли 27, 2017, 18:32:56 »

А ти си кой , че не те знам изобщо ?
Играй си там някъде си където си играееш .. плащай си там 200€ и не ни гледай нас .

Аз чакам да дойд турнир без диманти и ако може да върнат старите правила за крепостите и за армиите , когато трбваше да се вдигат хранилищата и когато нямше глупостие от рода на санаториуми .... Ей тогава ще те видя колко си ербап и можеш . Щото исорията помни много интересни казуси от ония времена Wink

Точно, защото не ме знаеш, нямаш право да плюеш по мен! Аз съм част от Аномали, т.е. обиждаш и мен, така че или казвай имена, или обиждайки цял съюз, от който съм част и аз, обиждаш и мен... Следователно аз ще защитя себе си и отбора си. А ти plis, plis, plis talk to Six Xari дали да не ме наплсяка, че те обидих...
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #278 -: Юли 27, 2017, 18:36:20 »

Незнам да се смея ли да плача ли ...... Ама ще Ви кажа че ако бяхте вложили половината усилия да играете в турнира вместо да пишете в форума кой е крив кой е прав, кой е злобен кой е комплексар и т.н.
Щяхте да имате завидни резултати накрая.
За замъците ще отговоря на Алекс, че това е игра няма злоба или нещо такова на него 10 на другите 20 сме взели на ден. Ако беше вложил малко от сивото си вещество да помисли аджеба като ми взимат замъците аз какво да направя има няколко решения най простото е ами върти за замъците с някой друг през 30 мин Smiley не е сложно иска се постоянство просто така хем си пазиш замъка хем си трупаш точките и когато ти е кеф си ги взимаш. Но не става ти да легнеш в 22 да спиш и до 4 часа някой друг да ти ги пази, или да го вземеш и да чакаш никой да не те напада. В отбора играхем 10 човека, съгласуване е всичко кой какво и защо. Няма някой само синдикално да реши тоя не ме кефи ще го бием.... замисли се за това. Лично на мен знаеш през къде ми е за твоето мнение и твърдения. Обясних ти като играч си средно ниво, хайде малко над средното, правиш по 1000-4000 атаки на ера по независим градове с две думи касиер в супер маркет това е. На съюзно ниво няма да те коментирам защото ще е смешно. Последните два дена с лека армия идвахме за замъците ти ..... но вместо да сметнеш на калка какво се получва и да видиш че може да ни спреш, ти почна да пишеш в форума като малко дете в детската градина мамо мамо взеха ми сладоледа и мамо мамо той ми бърка в дупето.... Извинявай не се стърпях.  *hihi*

А това кой колко диаманта има и колко е похарчил. Колкото иска негови са си. Няма да коментирам.

Последно ще кажа че ако бяхте вложили малко умисъл в турнира и го бяхте разбрали правилно като тактика и стратегия щяхте да постигнете завидни резултати.
Хърватите чак последните 4 дена се усетиха реално какво се случва и как да го правят само че беше късно.

Целия турнир е основан и замислен само на съюзно ниво, без лични битки без лични акаунти и т.н. Личните акаунти са едни донори само това е. Идеята му е съвсем друга, затова и съюзите бяха ограничени до 10 човека. Супер тежък формат откъм он на два часа атаки и ако са повече замъци това значи на всеки 10 мин атака местене и т.н. В времето къдеот имаш 20 мин между атаките ходиш да взимаш замъци на другите и т.н.

Няма да пиша повече защото е безмислено който се замисли ще разбере написаното. Успех на всички.

Аномали се оказа Аномално добър експеримент!

П.П. Алекс не съм ти виновен аз за несгодите в играта колкото по скоро го разбереш толкова по скоро може и ти да намериш място в отбор като Аномали.

Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #279 -: Юли 27, 2017, 18:55:14 »

Точно, защото не ме знаеш, нямаш право да плюеш по мен! Аз съм част от Аномали, т.е. обиждаш и мен, така че или казвай имена, или обиждайки цял съюз, от който съм част и аз, обиждаш и мен... Следователно аз ще защитя себе си и отбора си. А ти plis, plis, plis talk to Six Xari дали да не ме наплсяка, че те обидих...

Сега ...
Някой като влезне така и направо ми идва да го подхвана с шамарите , обаче ще ти дам шанс ...

Ако ти говориш това и го вярваш то за мен или не си чел какво съм писъл или не си го усмислил ...
В Вземи пак и прочети къде съмм говорил против съюзът ви ? Никъде . Аз чсно дадох да се разбере , че в отборът ви има МИШОЦИ който се крият из профилите на хората и правят интриги . Аз Наско си го знам и за враждата му с Алекс знам . Познавм НЕРО и толкова . На няколко пъти казах че се извинявам за преднамереното ми поведение към някой играчи , но ти никога не си бил цел на моят разговор . Никога . За мен , хората които правят интриги и злословят ( между другото и ти сега с тази простотия с опитът си да ме засегнеш слизаш на това ниво , но го приемам че е от неопитност ) , не играха официално с профилите си . Те ползваха чужди профили . И аз ясно съм посочил коя група е това и ясно се видя че съм познал . Ясно се вижда в копирани от вас комуникации че имаше договорка и насъскаване на 3-ти съюз срещу нас . А някой хора твърдяха , че си измислям и че нямало такова нещо . Дори нещо по-жалко писано е в скайп или масанджър по тази тема ... което само по себеси е низост и показва единствено безличноста и слабоста на човека .

Друго за Аномалните няма какво да кажа .

Относно диамнтите - аз не рева защото вие сте голямата работа . Вие сами знаете какво и как сте го постигнали и колко диамнти сте изхарчили и кой ви ги е взел ... това мен изобщо не ме засяга .Аз обаче рева и съм радетел за СВТЯ БЕЗ ДИАМНТИ , свят където решаващо че е ОН лайна и Способноста на играча . прави разлика между СПОСОБНОСТ и ВЪЗМОЖНОСТ . Това е . За мен разликата между диамантеният профил става все повече и повече с профилът на играч покриващ ОН и то не в полза на 2рият ... Както казах по преди в темета играта се казва ИМПЕРИЯ ОНЛАЙН .

Хайде сега се надявам да си посмекчиш тона и да не се буташ там където не те търсят . Ела кажи че си щастлив от медла и толквоа . Но не ми слагай думи в устата ... Повярвай ми едно от нещата които всеки играл с мен знае , че не съм интригнат и казвам истината в очите и то с времето се оказвам прав Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #280 -: Юли 27, 2017, 19:13:17 »

БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕБЕЕБЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ *HOSPITAL*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #281 -: Юли 27, 2017, 19:20:41 »

Целия турнир е основан и замислен само на съюзно ниво, без лични битки без лични акаунти и т.н. Личните акаунти са едни донори само това е. Идеята му е съвсем друга, затова и съюзите бяха ограничени до 10 човека. Супер тежък формат откъм он на два часа атаки и ако са повече замъци това значи на всеки 10 мин атака местене и т.н. В времето къдеот имаш 20 мин между атаките ходиш да взимаш замъци на другите и т.н.

Ти верно ли си повярва че само вие го разбрахте това ? Знааешли аз защо казах че се боря само за един медал Имено защото като прочетох правилата и разбрах че ще може да се блокират съюзите през 30 мин . Виж играта не е с много сложен алгоритъм , но е със все по-добър енджен . За да се види тоа се иска елементарно ниво на познание на основните 5 езика . ИО могат само да ме изненадат само като това до къде ще ограничат алгоритмите , нищо повече , И когато видя това ... за мен играта става скучна ... Аз ти го казах в прав текст . Ако не беше ония Бончо още една седмица преди края на турнира да бях оставил каквото и да е ... Това е .

Много пъти съм ви гго казвал и ще го казвам - Гениалноста на ИО е в простотата и елемнтарноста и за играещият ( тук не искам да кажа че играта е тъпа или проста ) . Тя следва най-простият програмен принцип - това да се повтаря един прост алгоритъм многократно . И това те го продават . Просто е гениално .  
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #282 -: Юли 27, 2017, 19:43:47 »

https://www.youtube.com/watch?v=aZ1GuK2Vf4U

Въй въй въй ... и днес ни споменаха малкото отборче ...

Мисля си че май ще започнат да копират това име  Cry
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #283 -: Юли 27, 2017, 20:12:42 »

Ти верно ли си повярва че само вие го разбрахте това ? Знааешли аз защо казах че се боря само за един медал Имено защото като прочетох правилата и разбрах че ще може да се блокират съюзите през 30 мин . Виж играта не е с много сложен алгоритъм , но е със все по-добър енджен . За да се види тоа се иска елементарно ниво на познание на основните 5 езика . ИО могат само да ме изненадат само като това до къде ще ограничат алгоритмите , нищо повече , И когато видя това ... за мен играта става скучна ... Аз ти го казах в прав текст . Ако не беше ония Бончо още една седмица преди края на турнира да бях оставил каквото и да е ... Това е .

Много пъти съм ви гго казвал и ще го казвам - Гениалноста на ИО е в простотата и елемнтарноста и за играещият ( тук не искам да кажа че играта е тъпа или проста ) . Тя следва най-простият програмен принцип - това да се повтаря един прост алгоритъм многократно . И това те го продават . Просто е гениално .  
УУУУУК, ИИК, УУИИК *HOHO*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #284 -: Юли 27, 2017, 20:14:41 »

https://www.youtube.com/watch?v=aZ1GuK2Vf4U

Въй въй въй ... и днес ни споменаха малкото отборче ...

Мисля си че май ще започнат да копират това име  Cry
ИИИК  *GIRL_CRAZY*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!