Imperia Online България  
Април 26, 2024, 19:11:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Териториална надпревара  (Прочетена 30049 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #255 -: Юли 27, 2017, 16:57:57 »

Човек само едно ти казвам - ерата в 177 ... повече няма да коментирам .  Wink

Коя ела в 177,че те бяха 10 Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #256 -: Юли 27, 2017, 17:05:47 »

Коя ела в 177,че те бяха 10 Grin


Данчо - Както ти се казва , че си допълнение повярвай ми допълнение си . Много неща на знаеш , щото си липсвал . Понякога взимаш страна в спорове , които не си бил роден като профил , за да знаеш за какво идва реч . Много пъти съм го казвал на такива като теб . Преди да говорите за хората , попрочетете малко старите теми . Там има мноооооооого неща , които не са ви ясни и е глупаво да взимате преценки набазата не неинформираноста .

По-лошото в твоят случай е е си трустед мембътр .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #257 -: Юли 27, 2017, 17:15:19 »

Да не говориш за ерата в 177 с Румънеца и Кийп? Grin
Активен

Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #258 -: Юли 27, 2017, 17:21:44 »

А влизал  ли си в на Наско профила за да знаеш дали са чужди Диаманти?Нещо да кажеш за последната батко?  *scratch*
Ти пък къде се буташ, Дани? Мазниш се нещо или що?  *hihi*
Активен
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #259 -: Юли 27, 2017, 17:24:57 »

Чувствам се обладан, но не от Луцифер и Буда, а от Алекс и Юрииииий...

Всеки път съм все по-сигурен, колкото неразбиращи са, опитват се да спекулират, обиждат и какво ли още не, а после се чудят, защо всеки иска съвсем да ги заличи от картата.

Понеже все реват за диаманти, хайде някой да им каже, че в този турнир общите проирграни диаманти (от всички акаунти в аномали бяха под 2 големи пакета, включително Дариуш) и нека ви кажа, че на предните игри, аз бях с най-много дарени диаманти в съюзната хазна (!). Трима човека си купихме едно пакетче от 200 евра и пак си газихме, дали защото сме каси, дали защото просто си го можем, вие си преценте...

Относно въпросните двама красавци, които си позволяват да ме обиждат, без да ме познават, без да имат доказателства за думите си, а просто празни приказки - спрете се, защото не наши снимки с развален английски, молещи се за смиление, цитирайки имена в отчаян опит да постигнат успех се публикуват из форума и други светове на ИО. Жалки сте, и за това сте на това дередже, и там ще бъдете всеки път, докато не се научите да уважавате! Ако има турнир за ИО Драма - вие там ще сте главните герои и колкото и диаманти да се пръснат, никой няма да може да ви отнеме медала - но тъй като сте двама, а двамата няма да може да се разберете кой е по-мазен, ще играте ролята като сиамски близнаци с гръмкото име Мазньо Заплесов Спекулативни
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #260 -: Юли 27, 2017, 17:28:18 »

Не Алекс просто питам,защото аз знам за кво иди речи.И никога не се мазня Smiley
Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #261 -: Юли 27, 2017, 17:31:09 »

Ти пък къде се буташ, Дани? Мазниш се нещо или що?  *hihi*

Алекс ако не знаех на колко си и по това което пишеш просто нямаше да повярвам че си зрял човек
повярвай ми,понякога имам чуството че във форума с твоя Ацц драска внукт ти  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #262 -: Юли 27, 2017, 17:37:49 »

Понеже все реват за диаманти, хайде някой да им каже, че в този турнир общите проирграни диаманти (от всички акаунти в аномали бяха под 2 големи пакета, включително Дариуш) и нека ви кажа, че на предните игри, аз бях с най-много дарени диаманти в съюзната хазна (!). Трима човека си купихме едно пакетче от 200 евра и пак си газихме, дали защото сме каси, дали защото просто си го можем, вие си преценте...

https://prnt.sc/g0xf7y

Не знам Дариуш колко е купил и на кого - просто виж тази снимка. Рибката на аватара ти е позната, предполагам  Smiley И това в последния ден на турнира ми беше пратено от собственика на акаунта.

И още - теб не съм те коментирал грам, Стоянов. Става дума единствено за  ragadabum - Атанас-Аквата и неговите действия. Прощавай, ако с нещо съм засегнал теб.
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #263 -: Юли 27, 2017, 17:39:09 »

Не Алекс просто питам,защото аз знам за кво иди речи.И никога не се мазня Smiley

Ами и аз те познавам като сериозен играч. И затова се учудих защо се намесваш като адвокат на оная персона?
Активен
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #264 -: Юли 27, 2017, 17:46:52 »

https://prnt.sc/g0xf7y

Не знам Дариуш колко е купил и на кого - просто виж тази снимка. Рибката на аватара ти е позната, предполагам  Smiley И това в последния ден на турнира ми беше пратено от собственика на акаунта.

И още - теб не съм те коментирал грам, Стоянов. Става дума единствено за  ragadabum - Атанас-Аквата и неговите действия. Прощавай, ако с нещо съм засегнал теб.

Гарантирам ти, че не са от Дариуш. Предполагам Наско си е харесал последното промо и си е взел повече, както правя и аз попринцип.
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #265 -: Юли 27, 2017, 17:53:06 »

Гарантирам ти, че не са от Дариуш. Предполагам Наско си е харесал последното промо и си е взел повече, както правя и аз попринцип.

ами то по снимката си личи че са купени,ако бяха теглени от хазна и прочие щяха да се водят придобити ако не греша  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #266 -: Юли 27, 2017, 17:54:41 »

Гарантирам ти, че не са от Дариуш. Предполагам Наско си е харесал последното промо и си е взел повече, както правя и аз попринцип.

Не съм казал, че Аномали са спечелили несправедливо - нищо подобно. И пари дадохте доста, и си играхте майсторски.

Коментирах единствено действията на Атанас. Цяла олимпиада дума не съм казал, като ме нападахте 4 човека нон-стоп заради него пак. Там си бяхме и конкуренти за златото, поне в началото. Но тук той ощети непредизвикано цял един отбор заради омразата си към мен. Породена от това, че казвам в очите какво мисля за предатели като него.

Това е. Ти няма за какво да се засягаш, мисля.
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #267 -: Юли 27, 2017, 17:56:10 »

ами то по снимката си личи че са купени,ако бяха теглени от хазна и прочие щяха да се водят придобити ако не греша  Grin
А "Купи за приятел" как се водят, знаеш ли?  Grin
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #268 -: Юли 27, 2017, 18:00:17 »

А "Купи за приятел" как се водят, знаеш ли?  Grin

не знам за тази опция,щот аз играя без да купувам и когато се разиграя дори и против очакванията ти постигам много добри резултати Wink
 Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #269 -: Юли 27, 2017, 18:01:27 »

не знам за тази опция,щот аз играя без да купувам и когато се разиграя дори и против очакванията ти постигам много добри резултати Wink
 Grin Grin Grin
Е ти си ГОЛЯМ, това всичко го знаем  Wink
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!