Imperia Online България  
Април 16, 2024, 22:40:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Териториална надпревара  (Прочетена 29931 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #240 -: Юли 27, 2017, 11:30:41 »

Викаш, поне на анимациите да имаше некоя селска мома да клима напръщели форми из интерфеиса Grin

Тук ще те подкрепя с 2 ръце ... И предлагам да я сложат пред Таврната тази мома . То къде се е чуло и видяло Таверна без Моми по плът .
Въпроса е обаче друг ... в средновековието идеалът за касота е рубенсовият тип  *hihi* и дали той би превлякъл клиенти сега ... Но пък не прече да се опита  Grin

А сега ми дойде друга идея ...
Дори могат срещу диаманти момата пред кръчмата да бъде с различно облекмо ... колкото повече диамнти плащаш толкова по-малко дрехи да остават по нея и ако в началото е някоя дунда, то с времето и с диамнтите хем да става по гола , хем и да става по финна и красива ...

Може да се направи и мисия :  Качи ниво на момиче пред таверната . И със всяко следващо ниво да излиза амимация в стила на тази която е когато профилът ти мине ниво . Вдигнането на нивото естествено както казах да е с диаманти и всяка ера да се започва от начало ( тоест с грозната и навлякана лелка ) .

Предлагам също така,  понеже съм ви виждал шефкката на човекшки ресурси на ИО , нея да я вземете за база на жената от последните нива . Мадамата наистина ви е симпатяга и става за  " джиджи - биджи , хавайски острови "  ( в случаят : господарката на таверната ) *rose* *rose* *rose* Embarrassed
« Последна редакция: Юли 27, 2017, 14:02:28 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #241 -: Юли 27, 2017, 14:38:03 »

А за първите да земат лелката която чисти офисите ако искаш Grin

Ами не съм я виждал жената ... не знам как изглежда . Но виж така и така няма да е секси и ще е ниско ниво , може да сложат  Митко детоо води Броткаста (ето да не кажете че не гледаме после броткасите ви Smiley )  за база на този вид образ  Grin *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #242 -: Юли 27, 2017, 15:13:58 »

Това беше.

http://prntscr.com/g0y8pj

Интересен турнир като цяло, има какво още да се пипне в него, но с времето ще го оправят. Като он добре замислен.

На всички от Аномали искам да благодаря за играта за пореден път всичко беше на ниво  *heart*

Имаше трудни моменти Smiley Имаше забавни моменти Smiley От всичко по малко. Имаше илюзии че някой заслужава повече  Cry
Каквото такова.
Добър отбор събрахме за втори път след пролетните игри.

Успех на всички!
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #243 -: Юли 27, 2017, 15:51:57 »

Като нещо ново - турнирът беше интересен. Но за пореден път първото място беше спечелено не с игра, а с диаманти. Милиони, десетки милиони диаманти  Smiley

Нашето скромно отборче  HonourBG зае достойното 13-то място! Без НИТО ЕДИН ПОДАРЕН ЗАМЪК или ТОЧКА. Напротив, отнемаха ни ежедневно десетки замъци и стотици точки, за да си избива комплексите едно човече. Дано това го е направило щастлив  *crazy*.  Ако се съпостави броят похарчени диаманти със спечелените точки - със сигурност ще сме в Топ 4- 6 на отборите. Затова съм много доволен. Добър опит се понатрупа  Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #244 -: Юли 27, 2017, 16:04:10 »

И аз ще си кажа мнението .

Това беше много противоречив турнир . Както казах в началто много добър замисъл , много добра възможност на платформата се показа и един наиситина добър свят . До тук с добрите неща ( е има и още , но те се видях ) .

Лиошото - не бих казал че имаше много лоши неща но като цяло за такъв тип турнир беше небалнсиран за играчите . Има много дребни пропуски които дразнят хората и създаваха излично напрежение . Небалансираноста спокойно може да се избегне в правене на такъв турнир но както казхме да няма диамнти и да си зависи изцяло от играта онлайн . Тог катоава наистина ще се проличи кой колко може и на какво е способен .

Ние като отбор си достигнахме целта и си останхаме доволни от резултата . Дори надхвърлихме очакванията понеже влезнахме в ТОП50 по резултат и ТОП20 по нето . Което да си призная не се очакваше поради факта че още в началото се виждаха слабостие и пропуските . Естествено те си проличаха с пълна сила в последният ден , но все пак това е работа на администрацията да намери начин как да балансира нещата ( пак казавм без диамнти това ще се ограничи значително ) . Като капак наш играч завърши и с чудо и то от важните - пирамидата . Лично аз признавам моят пропуск да взема и аз едно от важните чудеса , защото се проявих невнимание . Както и да е , ние сме доволни от играта , но бих поискъл наистина да обърна внимание на ИО че е време да поемат сериозно идеята за един по-балансиран свят , в който не средствата да са водещи , а водещо да са възможностите на играчите + това да седят ОН .

Отнпосно скандалите и интригите - надявам се на всички който ги правиха и се криеха зад тези 10 профила ( сами се уверихте че никой не знае кой къде и в накой профила влиза в съюз аномални , то там направо като бардак Smiley ) , че в крайна сметка е за ваша сметка това поведение . Да ще си спечелите уважението на 10 човека , които и без това играят с вас , но загубихте уважението на поне 15 човека защото играете като К@р@и . И за да няма неразбрали - пак казвам не визирам титулярите на Аномалия , а мишките дето се крият там .

Ами това е .


Поздрави на всички "Омразнзници"  Tongue
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #245 -: Юли 27, 2017, 16:06:01 »

ами какво да кажа за турнира,беше интересен но за съжаление не блестях нито с ОН нито с игра Smiley
искам да благодаря на съотборниците ми че ме изтърпяха до края  Grin
огромни благодарности  към  Аномали и Дамнедс  Smiley

П.П.Алекс не става със заяждане във форума с определени хора и после да искаш някой да ти хелпне или да те уважава!
Уважавай хората и бъди сигурен че ще ти се върне двойно Wink
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #246 -: Юли 27, 2017, 16:19:11 »

П.П.Алекс не става със заяждане във форума с определени хора и после да искаш някой да ти хелпне или да те уважава!
Уважавай хората и бъди сигурен че ще ти се върне двойно Wink

Никога не съм искал някой да ми "хелпва"  Smiley Не държа и на уважението на помияри и комплексари, ама хич не държа.

Ние каквото постигнахме беше с ЧИСТА ИГРА и минимум диаманти. Имаме човек от отбора на ПЪРВО място по икономика, дори преди Дариуша. В Топ 10 от всички играчи сме по доста показатели от личните класации. Определено съм много доволен от представянето на отбора.
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #247 -: Юли 27, 2017, 16:24:20 »

Никога не съм искал някой да ми "хелпва"  Smiley Не държа и на уважението на помияри и комплексари, ама хич не държа.

Ние каквото постигнахме беше с ЧИСТА ИГРА и минимум диаманти. Имаме човек от отбора на ПЪРВО място по икономика, дори преди Дариуша. В Топ 10 от всички играчи сме по доста показатели от личните класации. Определено съм много доволен от представянето на отбора.

чакай бе човек,защо да са комплексари?
поставили са си някаква цел и както виждам са я постигнали Smiley
това че Дариуш е вкарал диаманти какво значение има?
играл съм с повечето хора от Аномали и мога с ръка на сърцето да ти кажа че освен диамантите се влага и УМ

П.П. вие не разбрахте ли че интригите сами си ги правите Smiley
не забравяй че 97% от Аномали са БЪЛГАРИ  bgflag
« Последна редакция: Юли 27, 2017, 16:27:17 от donnegro82 » Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #248 -: Юли 27, 2017, 16:26:22 »

+1 Негро ,ама никога няма да разберат нашите умници,че освен диаманти трябва и игра
Активен

pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #249 -: Юли 27, 2017, 16:29:03 »

И аз не мога да разбера защо всеки който има възможности е комплексар. Явно коплексарията избива във вас (тези които обиждате на комплексар). Има пари, дават му се. Играят си хората. Комплексари бих нарекал тези които имат и блъскат пари като луди, но въобще дори не знаят какво и как играят. Заради тази злоба си носите последствията.
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #250 -: Юли 27, 2017, 16:35:43 »

чакай бе човек,защо да са комплексари?
поставили са си някаква цел и както виждам са я постигнали Smiley
това че Дариуш е вкарал диаманти какво значение има?
играл съм с повечето хора от Аномали и мога с ръка на сърцето да ти кажа че освен диамантите се влага и УМ

П.П. вие не разбрахте ли че интригите сами си ги правите Smiley
не забравяй че 97% от Аномали са БЪЛГАРИ  bgflag

Ами когато ти вземат замъците ежедневно, дори с по НУЛА точки без това да им е необходимо и без да си им пряк конкурент - това какво е? И когато подаряват замъци с точки наляво и надясно, за да те изкарат от Топ 10 в класирането?

И това го правеше САМО ЕДИН човек от Аномали ( ragadabum ) - никой друг. Понеже разгласих как предаде отбора на Световното през 2016-та той сега решил да си отмъщава с чуждите диаманти и армия. Това ако не е комплексарско - не знам какво е  *hihi*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #251 -: Юли 27, 2017, 16:46:24 »

Сега ще ви покажа нещо ако сте пропуснали :

https://www.youtube.com/watch?v=xv3oS9OvPXw&feature=youtu.be

Внимателно гледайте какво се говори след 8-мата минута .... Повече няма какво да си говорим . Ние сме тук за да се забавляваме и го постигаме без да пречим на някой . Което за мен е смисълът на играта .   *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #252 -: Юли 27, 2017, 16:47:13 »

Ами когато ти вземат замъците ежедневно, дори с по НУЛА точки без това да им е необходимо и без да си им пряк конкурент - това какво е? И когато подаряват замъци с точки наляво и надясно, за да те изкарат от Топ 10 в класирането?

И това го правеше САМО ЕДИН човек от Аномали ( ragadabum ) - никой друг. Понеже разгласих как предаде отбора на Световното през 2016-та той сега решил да си отмъщава с чуждите диаманти и армия. Това ако не е комплексарско - не знам какво е  *hihi*

Човек само едно ти казвам - ерата в 177 ... повече няма да коментирам .  Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #253 -: Юли 27, 2017, 16:50:39 »

Ами когато ти вземат замъците ежедневно, дори с по НУЛА точки без това да им е необходимо и без да си им пряк конкурент - това какво е? И когато подаряват замъци с точки наляво и надясно, за да те изкарат от Топ 10 в класирането?

И това го правеше САМО ЕДИН човек от Аномали ( ragadabum ) - никой друг. Понеже разгласих как предаде отбора на Световното през 2016-та той сега решил да си отмъщава с чуждите диаманти и армия. Това ако не е комплексарско - не знам какво е  *hihi*
Алекс ти знаеш ли колко замъка бяха откраднати от нас?
не от БГ-та но все пак откраднати,да си видял някаде да плюем по който и да е отбор?
това е ТУРНИР и не напразно се нарича така
това е вид състезание.
бъди пич и не се впрягай за глупости Smiley
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #254 -: Юли 27, 2017, 16:56:05 »

Ами когато ти вземат замъците ежедневно, дори с по НУЛА точки без това да им е необходимо и без да си им пряк конкурент - това какво е? И когато подаряват замъци с точки наляво и надясно, за да те изкарат от Топ 10 в класирането?

И това го правеше САМО ЕДИН човек от Аномали ( ragadabum ) - никой друг. Понеже разгласих как предаде отбора на Световното през 2016-та той сега решил да си отмъщава с чуждите диаманти и армия. Това ако не е комплексарско - не знам какво е  *hihi*

А влизал  ли си в на Наско профила за да знаеш дали са чужди Диаманти?Нещо да кажеш за последната батко?  *scratch*
Активен

Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!