Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:00:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Териториална надпревара  (Прочетена 29868 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #150 -: Юли 25, 2017, 13:15:51 »


имаше и загрявка, за по скоростно отказване Grin
https://prnt.sc/fzz670
https://prnt.sc/fzz6db


аууу колко лошо са катастрофирали момчетата  Grin Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #151 -: Юли 25, 2017, 14:18:52 »

Юри, верно си улична превъзходна

Пак ще ги постна, направих си труда да ги изровя, да ги видят всички
https://prnt.sc/fxoaww
https://prnt.sc/fxocdf

Един лек прочит на твърденията ти  -
1. ти ревеш като сополиво бебе на румънците да не ти вземат близалката
румънците не са манипулирали скрийна - щото твоите писанки са в една и съща минута и няма как да се вместят от този рев дари и да искат да пишат нещо - лъжа № n в постовете ти
2. използваш имена на акаунти до които не си се докосвал, и се възползваш от авторитета им - пишеш да питат сър хари, демек той те знае колко си велик и му пука за тебе, ама нъцки , през шлифера му е кой си - дали си Юри, Юриел, Урко ....  - лъжа № n+1
3. нормално е румънците да ти отговорят да се говори с аномалия, след като използваш името на Сър Хари. Хората тръгнали за замък, а ти се опитваш да ги спреш като най нагло използваш името на един от членовете на съюза, което ги хвърля в шах, защото не сме имали никакви претенции към тях, за това е пратен този скрийн с питане какво точно става
ти изигра цяла пиеса по темата, вместо да се извиниш за кашата в която ни въвлече с измишльотините си - твоя лъжа № n+2
4. имал си бил договорки с румънците, аз твърдя че те са били само в болния ти мозък и са толкова истина колкото и отношенията ти с акаунт Сър Хари. Чакам да ми докажеш, че греша.  - твоя лъжа № n+3
5. пишеш че играчите от Аномалия са мултаци и играят с няколко акаунта в съюз от 10 човека, / нема да коментирам безумната глупост която се крие зад това ти тъпо твърдение/, и то защото не познаваш Неро, спретна цяла композиция на искрено и лично - твоя лъжа № n+4
6. Не стига че ти се даде най нормален съвет, ами и се опита да въвлечеш и Стефан в някакви интриги на болния ти мозък, като писа че заради него си използвал обиди спрямо Сър Хари. Само не стана ясно Стефан ли ти държа ръката докато пишеше думата еничарин, да ти припомня ли и какво писа за детето на Влад... - твоя лъжа № n+5

на първо четене - в два поста - 6 лъжи !

Юри, разрешавам да ме баннат от форума, но ще го напиша направо - ти си отпадък, гадост, смрад, а поведението ти е  диагноза  - пич, ти си чисто луд и си за болница, а не само за домашно лечение на каквото си подложен в момента
Съжалявам те, толкова си болен че си и нямаш на идея колко е много...  

Дами и господа човека от въртележката ... лично аз ти позволявам да пишеш вече всичко . Това въртене дето ти го направих така те е омотало поне добре че не си загубил за коя ера се говори . Говори на ръката ми не ми пречиш  *stop* . ето ти и пете ми пръста и на тях може да поговориш  *stop* а ето ти и другата ми ръка и на нея поже да поговориш  *stop* . Изобщо говори си . Врътката е за мен празните приказки и болката за теб  *freak* така ли са ти очите след като те врътнах или са ти така  *xxx* .... Аз вече се чудя как изглеждаш след това въртене  *scratch* . Но може би предполагам че изглеждаш така  wassup , естествено за разлика от нас които от Неделя вече сме така  *BEACH* . Просто айляк - майна - Айляк . Ама ти дето си  wassup няма как да разбереш какво е айляк щото си просто един  wassup на който му се случи  *xxx* и неможе да схване колко е  *freak* , затова ти се налага да говориш на    *stop* или на пете им пръста . По принцип ще ти го кажа просто за да ме разбереш с  *freak* мозък , че ти е  *xxx* след въртележката . Яд ме хвана че ме атакувахте и че подшушнахте Румънците и се наложи вместо още преди 1 седица да съм  *SMOKE* ( айляк бейби ) трбваше да чакам и да играя досадното турнирче още 4 дни . Но пък ми даде бонусче , качих те на въртележката заедно с племеницата си която е на 3 годинки и те врътнах . Кофти че малко ти пообърках мислите  *xxx* и сега си леко  *freak* , ЗА което наистина съжале боку  Embarrassed и ти се извинявам . Честно ако знаех че ще ти докарам толкова голяма травма  нямаше да го правя *PUNISH* ,

Дето викаше винкела : А сега у уево Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #152 -: Юли 25, 2017, 14:23:35 »

http://prntscr.com/fzx9zh  Grin
айди и ний сме готови  Tongue Grin *xxx* *hahaha*

Айде честито ... радвам се и за вас . То и вие през бая перипетии минахте , но браво на бандата .  *ok*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #153 -: Юли 25, 2017, 15:45:50 »

Тая тема заприлича на житието на Св. Великомъченик Юрий, сам победил ордите на злите каси с една ръка докато с другата пишел послания към угнетените вярващи.
Амин.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #154 -: Юли 25, 2017, 16:21:38 »


имаше и загрявка, за по скоростно отказване Grin
https://prnt.sc/fzz670
https://prnt.sc/fzz6db

Верно е скромно и то доста . Добре че Наско е направил голямата бирка , че реално погледнато тези битки не ви приличат на нетото . То ние с нашето мижъво отборче почти колкото вас направихме битка бре  *crazy* .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #155 -: Юли 25, 2017, 16:29:02 »

Верно е скромно и то доста . Добре че Наско е направил голямата бирка , че реално погледнато тези битки не ви приличат на нетото . То ние с нашето мижъво отборче почти колкото вас направихме битка бре  *crazy* .



Ей не разбра едно нещо ..... тук няма отделни хора... има 10 човека които играят заедно ..... и тука няма делене тоя оня... всички играят наравно за да постигне нещо като това което постигнахме. Не е важно кой и какво направил. Важен е крайния резултат и хората които са го направили! Една птичка пролет не прави.....
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #156 -: Юли 25, 2017, 18:18:57 »

Ей не разбра едно нещо ..... тук няма отделни хора... има 10 човека които играят заедно ..... и тука няма делене тоя оня... всички играят наравно за да постигне нещо като това което постигнахме. Не е важно кой и какво направил. Важен е крайния резултат и хората които са го направили! Една птичка пролет не прави.....

Естествено че го разбирам бре човек . Виж ако излезна от спора с някой хора , това което правите като играчи си е достойно за уважение . Аз на черното , бяло няма как да кажа . Това че си играете играта и си постигате целите с релно отделяне на реално време само по себеси е достойно за уважение , защото не всеки би отделил реален живот за игра . Лично и аз не съм в това число , но както каза един преди нас - ХОБИ .
Лично се радвам че в момента БГ играчи са част от най-добрите във Версия 6 и достойно защитавате родината на играта . Не съм ненормалник .

Това че някой хора така и не разбраха за какво става дума , не значи че аз не разбирам , но пък ме кефи да се газират и то толкова яко   *pardon* .

В заключение мога да кажа само едно - Поздрави за добрата ера и резултата , заслужихте го да сте безепелациони победители .


ПП - надявам се сега вече на всеки да му е ясно от къде идва малкото катран с меда Wink

ППП- Влади ела си спорем в темата за БЪЛГАРИЯ . Че таме  по яко и да ги оставим тук тези сдуханяци да се правят на войни , мойни и процчие - ойни  *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #157 -: Юли 25, 2017, 18:26:32 »

Чиба бре,  ходи финансирай БСП-то кат плющиш химия на Софарма.  Аман от твоето биполярно разстройство
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #158 -: Юли 25, 2017, 18:33:16 »

Чиба бре,  ходи финансирай БСП-то кат плющиш химия на Софарма.  Аман от твоето биполярно разстройство


Стефчо не усещташ ли си скучен човечеееее ? И то яко скученнннннн !

Скибай какво става майнис . Без мен темите са пълна скука и лешшшшшшшшшш . Неможете 2 приказки на кръст да завъртите и 2 разумни тези да направите и да форимирате . Обаче влизам аз и започвам да ви мятам по черешата и форумът жива . След това пак изчезвам и пак ... пълен леш и скука .

Дори Аспирина1912 и той влиза да пуска по някой коментар  *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #159 -: Юли 25, 2017, 18:49:48 »


Стефчо не усещташ ли си скучен човечеееее ? И то яко скученнннннн !

Скибай какво става майнис . Без мен темите са пълна скука и лешшшшшшшшшш . Неможете 2 приказки на кръст да завъртите и 2 разумни тези да направите и да форимирате . Обаче влизам аз и започвам да ви мятам по черешата и форумът жива . След това пак изчезвам и пак ... пълен леш и скука .

Дори Аспирина1912 и той влиза да пуска по някой коментар  *hahaha*
целия форум насра, досадник
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #160 -: Юли 25, 2017, 18:58:20 »


Стефчо не усещташ ли си скучен човечеееее ? И то яко скученнннннн !

Скибай какво става майнис . Без мен темите са пълна скука и лешшшшшшшшшш . Неможете 2 приказки на кръст да завъртите и 2 разумни тези да направите и да форимирате . Обаче влизам аз и започвам да ви мятам по черешата и форумът жива . След това пак изчезвам и пак ... пълен леш и скука .

Дори Аспирина1912 и той влиза да пуска по някой коментар  *hahaha*
нали?  Ае бегай ся да си говориш и на двете ръце  па ни остави да скучаем.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #161 -: Юли 25, 2017, 19:21:17 »

И хайде честито на Аморалните, хубава победа, време ви е за почивка *bravo* *bravo* *YAHOO*
« Последна редакция: Юли 25, 2017, 19:23:14 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #162 -: Юли 25, 2017, 20:12:05 »

Цитат
ППП- Влади ела си спорем в темата за БЪЛГАРИЯ . Че таме  по яко и да ги оставим тук тези сдуханяци да се правят на войни , мойни и процчие - ойни  

Ок, там съм, но напиши нещо съществено та да върви спора! Дай нещо градивно! Чете ли за новите открития?


П.П. Тези "сдуханяци" дефакто не са сдуханяци а част от най-добрия отбор към днешна, бъдеща и вчерашна дата!  Тези хора са това, което други никога няма да бъдат! Те са серт, остри, резки, характерни, трудни и колоритни и за това са на Олимп, където им е мястото! Простосмъртните им завиждат и гледайки ги от долу на горе, виждат само златните им сандали, чиито подметки тук там са оцапани с лигите на някой разпенявил се злобар! Те знаят колко е труден пътя към Олимп и какво им  коства това! Знаят че да да го изкачат трябва да газят из фекалии, но да останат чисти! те са отличници Юрик! Единственото правилно действие е да им кажаш - браво за добрата игра! Да сведеш покорно глава и да целунеш на Галахад ръка, дето те учи на обноски! Той ще ти намери и една цицореста монтанка, която да ръкоблудства с теб, когато си напрегнат и така успокоен ти ще приемаш живота по ведро, съсредоточавайки се върху историческите теми, а не в играта! Там пък самият аз ще ти набивам кофата докато не започнеш да виждаш бялото като бяло и ако се наложи сам ще обладая монтанката, която ще ти найда, за да покажа нагледно с какви доводи трябва да те подковава! Ще се жертвам за каузата!
« Последна редакция: Юли 25, 2017, 20:25:37 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #163 -: Юли 25, 2017, 20:21:49 »


Стефчо не усещташ ли си скучен човечеееее ? И то яко скученнннннн !

Скибай какво става майнис . Без мен темите са пълна скука и лешшшшшшшшшш . Неможете 2 приказки на кръст да завъртите и 2 разумни тези да направите и да форимирате . Обаче влизам аз и започвам да ви мятам по черешата и форумът жива . След това пак изчезвам и пак ... пълен леш и скука .

Дори Аспирина1912 и той влиза да пуска по някой коментар  *hahaha*

Съобразявай се как ми говориш да не ти забия един аспирин,та ще те излекувам от разстройството ти
Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #164 -: Юли 25, 2017, 20:23:38 »

Съобразявай се как ми говориш да не ти забия един аспирин,та ще те излекувам от разстройството ти

ривЪ Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!