Imperia Online България  
Април 29, 2024, 07:46:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Териториална надпревара  (Прочетена 30092 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bullitttttttttt
Редник
*

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #135 -: Юли 24, 2017, 19:27:55 »

личните?
Активен
Tyte
Гост
« Отговор #136 -: Юли 24, 2017, 19:27:57 »

Юрка, слънце мое  Kiss искаш да кажеш че си замесил името на Сър Хари в мамалигарските ти разговори , щото Стефан те е провокирал, така ли ?  *xxx*  ах ах ах , този лош Стефан, ужасен е той, ич не знае кой играе зад тези акаунти и не комуникира с тези хора, ах ах ах, че и е влюбен в теб, а ти не го отразяваш...

Виж ся, болен, ще те оставя да си плюеш плювните, не ми пречиш ама никак, забавляваш ме искрено , особено с тезата за мултиакаунтингав съюз от 10 човека, уникална е, можеш да я доразвиеш и усъвършенстваш... има какво да се желае още  *hihi*
с диагнозата която ти праснах, ти обясних индиректно че за теб бъдещето в тая игра е ясно - смешен акаунт който никога няма да се докосне до голямата игра, въпреки че много му се иска .... и за това титуляра му ще плюе и храчи където и когото свари... колкото до съюза ти - аз зидам, не бия, ако можеш да схванеш разликата естествено , така че определено не съм аз на въртележката...  Grin
Като слезеш от там , пиши , ще е забавно да чета кво е родил гения на болния ти мозък  Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #137 -: Юли 24, 2017, 19:43:58 »

Юрка, слънце мое  Kiss искаш да кажеш че си замесил името на Сър Хари в мамалигарските ти разговори , щото Стефан те е провокирал, така ли ?  *xxx*  ах ах ах , този лош Стефан, ужасен е той, ич не знае кой играе зад тези акаунти и не комуникира с тези хора, ах ах ах, че и е влюбен в теб, а ти не го отразяваш...

Виж ся, болен, ще те оставя да си плюеш плювните, не ми пречиш ама никак, забавляваш ме искрено , особено с тезата за мултиакаунтингав съюз от 10 човека, уникална е, можеш да я доразвиеш и усъвършенстваш... има какво да се желае още  *hihi*
с диагнозата която ти праснах, ти обясних индиректно че за теб бъдещето в тая игра е ясно - смешен акаунт който никога няма да се докосне до голямата игра, въпреки че много му се иска .... и за това титуляра му ще плюе и храчи където и когото свари... колкото до съюза ти - аз зидам, не бия, ако можеш да схванеш разликата естествено , така че определено не съм аз на въртележката...  Grin
Като слезеш от там , пиши , ще е забавно да чета кво е родил гения на болния ти мозък  Grin

Да те питам , толкова ли ти е зле от въртенето , че дори в главата ти е мешавица и не проследяваш разговра между мен и Стефчо ? Долкова ли се замая от врттка главата ти че нещо зпочна да бъркаш нещата кое след кое следва   *xxx* *xxx* *xxx* .
Всеки който следи форумът знае , че никога не съм имал мания в тази игра . Човек който обича да пътува и който обича да харчи пари за реални неща от живота , няма какво да прави тук . Ето защо винаги ще си седя на ниско нето и всеки който зане какъв "играч" съм , досега щеше да ви е казал в прав текст , че съм супер , ама супер неактивен и съм като летен дъжд . Я дойда , я не дойда и ако дойда след 5 мин ме няма  *BEACH* . Но пък е безспорен факта , че съм забавен тип и веднага хващам интригата и злобарите Wink

Но ще ти кажа и друго нещо - ти може да си добър или брилянтен играч , но не си пекан тип като мен . Защото един от вашите такъв "шамар" през голямта уста ми зашлеви , че едва ли някога ще мога да кажа и ГЪК против него . С което доказа , че освен играч е и пекан . Има да се учиш много от него , дано да прехванете час по скоро че световното чука на вратата , ако ме разбираш .... Ако ли не .... карай аз ще си мълча  *xxx*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #138 -: Юли 24, 2017, 20:24:49 »

Мече, пак те е хванала параноята. Миналата седмица ти написах точно и ясно какво да направите за да отбележите. Сега ме изкарваш интригант понеже съм ти казал как да точкувате. Не съм ви аз виновен, че сте дебнали 3дни на халос,  Аномалните си гонят целите и като гледам ще ги изпълнят с лекота.  :Ти осираш и обиждаш абсолютно всеки съюз, до който се докоснеш, а после друг бил интригант, личи ти, че си бил на семинари при Кирчо.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #139 -: Юли 24, 2017, 22:15:12 »

.... карай аз ще си мълча  *xxx*
мълчи *stop* една тема няма, в която да си писал и аз да я чета с кеф, отивай да почиваш *wall*
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #140 -: Юли 24, 2017, 22:42:32 »

независимите замъци винаги са били така...ама кой да ти каже. Албанците могат да напишат поема "Как се краде замък на 3 пъти по-голчм съюз... със шпионка"

Полските командири от 2016 пък няма да ти кажат как откраднаха 8 замъка от Хърватска, България и Румъния.
 Grin Grin

ти на тези командири ли и викаш  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*


https://www.vbox7.com/play:f5f65675
« Последна редакция: Юли 24, 2017, 22:49:07 от mahimus » Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #141 -: Юли 24, 2017, 23:12:46 »

ти на тези командири ли и викаш  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*


https://www.vbox7.com/play:f5f65675
Grin Grin Grin
ако не бъркам това е от филма :3-мата от запаса Smiley
филма е страхотен  Smiley
« Последна редакция: Юли 24, 2017, 23:24:22 от donnegro82 » Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #142 -: Юли 24, 2017, 23:31:22 »

ти на тези командири ли и викаш  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*


https://www.vbox7.com/play:f5f65675

а те така се краде замък от съюз 201 пъти по горна позиция   http://prnt.sc/e648o3  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #143 -: Юли 25, 2017, 06:16:47 »

Ужас 3тия станал 4ти баси мача  *cooking*
Активен

един живот не стига ...
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #144 -: Юли 25, 2017, 07:31:25 »

Миналата седмица ти написах точно и ясно какво да направите за да отбележите.

Той ми бил казал  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

Страно как изместваш темата , кажи сега защо според теб Румънците ме препращат да говори с Аномалните ? Ей това го обяснето . Другото е празна приказака . Какви договорки е имало между мен и тях не е твоя работа , ние се учудихме , защо въпреки това че ние спазахме договорикат си с тях , те решиха да ги нарушат и още повече ми отговориха да говаря са аномалния .... Кажи сега тук ясно : Какво кара един лидер на един отбор да наруши договорката с лидера на друг отбор , при положение че до този момент и 2 те страни са спазвали взаимноизгодните си договореноси ? Ей това е въпроса . Как се намесва 3то отбор и нещата се развалят .

- другото което е , ние не играхме за точки искахме порсто да спрем атаката и толкова - точката я взехме въпреки всичко и на инат на някох хора за да им покажем , че колкото и да са чок отворени хванат ли ги неподготвени няма как да се разкрачат и  до там . Ние сами си избрахме тактиката след този казус просто си изчакахме момента .

- И от сниката се вижда май атака на аномалните , а не на румънците ? Това че оставихме замъка на Румънеца , не означва че нямаше да ги спрем , но нямаше смисъл да губим армия сега - остани си със заблудата че си ми помогнал , не ми пречи . А тук нека да ви видят колко сте пекани и как се излагате
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #145 -: Юли 25, 2017, 08:03:32 »

Той ми бил казал  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

Страно как изместваш темата , кажи сега защо според теб Румънците ме препращат да говори с Аномалните ? Ей това го обяснето . Другото е празна приказака . Какви договорки е имало между мен и тях не е твоя работа , ние се учудихме , защо въпреки това че ние спазахме договорикат си с тях , те решиха да ги нарушат и още повече ми отговориха да говаря са аномалния .... Кажи сега тук ясно : Какво кара един лидер на един отбор да наруши договорката с лидера на друг отбор , при положение че до този момент и 2 те страни са спазвали взаимноизгодните си договореноси ? Ей това е въпроса . Как се намесва 3то отбор и нещата се развалят .

- другото което е , ние не играхме за точки искахме порсто да спрем атаката и толкова - точката я взехме въпреки всичко и на инат на някох хора за да им покажем , че колкото и да са чок отворени хванат ли ги неподготвени няма как да се разкрачат и  до там . Ние сами си избрахме тактиката след този казус просто си изчакахме момента .

- И от сниката се вижда май атака на аномалните , а не на румънците ? Това че оставихме замъка на Румънеца , не означва че нямаше да ги спрем , но нямаше смисъл да губим армия сега - остани си със заблудата че си ми помогнал , не ми пречи . А тук нека да ви видят колко сте пекани и как се излагате
Избери си квадрант дет не го е заплюл такъв съюз и сърфирай - не се бутай между шамарите. Съюзите с много замъци са достатъчно заети да спират варвари, стига някой да не им взима "бащинията"
Мече, мъките Христови и чудесата му са нищо в сраснение с вашите дела на този турнир. Ще питам ЕкипЪт след като те е прЕзнал дали ще започнат да ти строят и храм.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #146 -: Юли 25, 2017, 09:18:34 »

http://prntscr.com/fzx9zh  Grin
айди и ний сме готови  Tongue Grin *xxx* *hahaha*
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #147 -: Юли 25, 2017, 11:51:22 »

Smiley

Как някои съюзи се отказват да играят Smiley

http://prntscr.com/fzyw13

 *rose*

Активен
Tyte
Гост
« Отговор #148 -: Юли 25, 2017, 12:18:00 »

Smiley

Как някои съюзи се отказват да играят Smiley

http://prntscr.com/fzyw13

 *rose*




имаше и загрявка, за по скоростно отказване Grin
https://prnt.sc/fzz670
https://prnt.sc/fzz6db
Активен
Tyte
Гост
« Отговор #149 -: Юли 25, 2017, 12:20:17 »

Юри, верно си улична превъзходна

Пак ще ги постна, направих си труда да ги изровя, да ги видят всички
https://prnt.sc/fxoaww
https://prnt.sc/fxocdf

Един лек прочит на твърденията ти  -
1. ти ревеш като сополиво бебе на румънците да не ти вземат близалката
румънците не са манипулирали скрийна - щото твоите писанки са в една и съща минута и няма как да се вместят от този рев дари и да искат да пишат нещо - лъжа № n в постовете ти
2. използваш имена на акаунти до които не си се докосвал, и се възползваш от авторитета им - пишеш да питат сър хари, демек той те знае колко си велик и му пука за тебе, ама нъцки , през шлифера му е кой си - дали си Юри, Юриел, Урко ....  - лъжа № n+1
3. нормално е румънците да ти отговорят да се говори с аномалия, след като използваш името на Сър Хари. Хората тръгнали за замък, а ти се опитваш да ги спреш като най нагло използваш името на един от членовете на съюза, което ги хвърля в шах, защото не сме имали никакви претенции към тях, за това е пратен този скрийн с питане какво точно става
ти изигра цяла пиеса по темата, вместо да се извиниш за кашата в която ни въвлече с измишльотините си - твоя лъжа № n+2
4. имал си бил договорки с румънците, аз твърдя че те са били само в болния ти мозък и са толкова истина колкото и отношенията ти с акаунт Сър Хари. Чакам да ми докажеш, че греша.  - твоя лъжа № n+3
5. пишеш че играчите от Аномалия са мултаци и играят с няколко акаунта в съюз от 10 човека, / нема да коментирам безумната глупост която се крие зад това ти тъпо твърдение/, и то защото не познаваш Неро, спретна цяла композиция на искрено и лично - твоя лъжа № n+4
6. Не стига че ти се даде най нормален съвет, ами и се опита да въвлечеш и Стефан в някакви интриги на болния ти мозък, като писа че заради него си използвал обиди спрямо Сър Хари. Само не стана ясно Стефан ли ти държа ръката докато пишеше думата еничарин, да ти припомня ли и какво писа за детето на Влад... - твоя лъжа № n+5

на първо четене - в два поста - 6 лъжи !

Юри, разрешавам да ме баннат от форума, но ще го напиша направо - ти си отпадък, гадост, смрад, а поведението ти е  диагноза  - пич, ти си чисто луд и си за болница, а не само за домашно лечение на каквото си подложен в момента
Съжалявам те, толкова си болен че си и нямаш на идея колко е много...  
« Последна редакция: Юли 25, 2017, 12:33:22 от Tyte » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!