Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:28:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Териториална надпревара  (Прочетена 29962 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #105 -: Юли 23, 2017, 20:38:11 »

Абе не е зле за кретен дето не знае как се пази замък ....




Grin Обичам те,  Мече, ти не си се загубил като мен, ти знаеш къде си -  точно там, където си в момента.
Хората спираха по 15м армия с по 15к обсада и 500начален морал от началото на турнира на гарнизон и щяха да си остане така, ако не се бяха разприказвали някои кибици в подкаста а ти успя да спреш неква армийка. За туй те обичам, ей.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #106 -: Юли 23, 2017, 20:52:22 »

Grin

Хората - Да  Стефане .  Хората - спират .
Ама като гледам съюза дето говориш - Теб там те няма . Ходи и "покривай липсите"

Нас малките отбори ни остави .

Помежду другтото няма значение кой каква армия движи . Има значение кой какво може с нея .

Е ние показахме че можем . Малък и сплотен отбор . И както виждаш бихме по-голям отбор , а не някой дето ние 10 пъти под нетото и да му пратя 2 атаки с 4 пъти повече армия от неговата .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #107 -: Юли 23, 2017, 20:55:35 »

Хората - Да  Стефане .  Хората - спират .
Ама като гледам съюза дето говориш - Теб там те няма . Ходи и "покривай липсите"

Нас малките отбори ни остави .

Помежду другтото няма значение кой каква армия движи . Има значение кой какво може с нея .

Е ние показахме че можем . Малък и сплотен отбор . И както виждаш бихме по-голям отбор , а не някой дето ние 10 пъти под нетото и да му пратя 2 атаки с 4 пъти повече армия от неговата .


те питам-800к гарнизон срещу 15м колко по-малко е?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #108 -: Юли 23, 2017, 20:59:40 »

Хората - Да  Стефане .  Хората - спират .
Ама като гледам съюза дето говориш - Теб там те няма . Ходи и "покривай липсите"

Нас малките отбори ни остави .

Помежду другтото няма значение кой каква армия движи . Има значение кой какво може с нея .

Е ние показахме че можем . Малък и сплотен отбор . И както виждаш бихме по-голям отбор , а не някой дето ние 10 пъти под нетото и да му пратя 2 атаки с 4 пъти повече армия от неговата .


бреееей с 4М нето над вас са, много бе  *hahaha* и какво можеш , айде като толкова ти е мерак разкажи как си победил в защита този толкова силен съюз, явно това чакаш да те пита някой Grin говори, говори всеки знае че си № 1 , от теб се учим *ok* Grin Grin Grin
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #109 -: Юли 23, 2017, 21:02:46 »

Туше Grin Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #110 -: Юли 23, 2017, 21:10:26 »

бреееей с 4М нето над вас са, много бе  *hahaha* и какво можеш  Grin Grin Grin

Опс . Още един профил с цел заблуда и създаване на калабалък  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .
Ама хайде аз няма се спирам на битката ще те питам следното да ти видим интелекта


Колко % е разкика от 4М нето съотносено между 32М към 36М

И сега ще те питам ти би ли платил ако тази разликата е сума за едно и също нещо - пример би ли отишъл да си напълнеш резервоара в бензиниостанция където този процент е в разлика като цена гориво ?

Я да видим сега дали схвана въпорса .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #111 -: Юли 23, 2017, 21:27:49 »

Не барайте мечето ми
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #112 -: Юли 23, 2017, 22:14:20 »

Опс . Още един профил с цел заблуда и създаване на калабалък  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .
Ама хайде аз няма се спирам на битката ще те питам следното да ти видим интелекта


Колко % е разкика от 4М нето съотносено между 32М към 36М

И сега ще те питам ти би ли платил ако тази разликата е сума за едно и също нещо - пример би ли отишъл да си напълнеш резервоара в бензиниостанция където този процент е в разлика като цена гориво ?

Я да видим сега дали схвана въпорса .
питах те аз нещо, а твоя въпрос няма смятане бре Undecided
не съм толкова "интелигентен" като теб *hahaha*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #113 -: Юли 24, 2017, 00:06:59 »

След нравоучението ми тая седмица и след бележития коментар наМечето,  едни лоши хора ми пуснаха един монолог между Мечето и лидера на Delete, пиша "монолог",  оти таквоз е било....  Please, please.,please, give us a chance to score, please.
Та това е еьна от причините днес моят възлюбен да си показва бельото из форума - успял е да сметне битка на гарнизон(което при 8 максимално падащ морал е изключително трудно).  Та,  кои сте вие да ми тормозите Мечето?  Къде е Той, къде  сте вии?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #114 -: Юли 24, 2017, 07:29:13 »

Please, please.,please, give us a chance to score, please.

Стефчоу колкото и да говориш , важното е че малкият ни отборец ви врътна и въпреки че настройвахте ( Говоря за част от отбора ви , защото в него има и свестни хора , ама вие се сзнаете кои таите злоба ) почти всички отбори срещу нас да нямаме замък и да не можем да спрем атаки на варварите . И въпреки това и въпреки големите армми който пускахте с по 12м войници ( я кажи как срещу 4м армия пращате 3 атаки от по 12м за да вземте крепост 1-ца ) и въпреки това пак сме в класирането . Много добре знам че ви бръкнах в слънцезащитеното място , но съдба .

Ортносно този кометар , знаш ли колко те чаках да клъвнеш на въдицата :



Я сега тук обясни ( абе дали ще обясняваш или не все тази ) , защо след като го питах защо го прави това и че нали имахме споразумение , той ми казва това ?

Я кажи сега ти какво поехте като ангажимент към Румънците ? Между другото внимавай с нагласянетона фактите ,  защото имам и скайп разговора между някой хора където ясно се вижда на 101% кой , какво и как .... Wink

Стефане факт е че въпреки че сте голям съюз и че се опитахте да ни блокирате ( пак казвам не целият ви съюз , а така наречените "мечоуви" ) ние си взехме нашето . Получихме си поздравленията за играта от другите играчи които са ни следили , помогнахме с каквото можахме на който можахме и сме доволни от играта си .

Мога да ти кажа спокойно : HatefulBastards си направиха кефа и постигнаха целта си , а и се забавляваха ....

Благодаря на ИО за доброто турнирче и за това че се опитаха да направят нещо различно . Надявам се да се вслушат в съветите на играчите и да намеря време да направят един свят , който да е без диамнти .

ПП - ти знам много добре знаеш много неща и въпреки това за кои ли път ти се чудя , защо , защо , защо влизаш в битка която знаеш че няма да спечелиш ? Нима не разбра , че колкото и интриги да въртите срещу мен вие сте 1 шепа народ и нищо повече . Само се излагате и то яко , та хората да ви гледат как наговаряте този и онзи да правят проблеми ... Жалко е и е смешно . Дано поне този път да го разбереш .

ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #115 -: Юли 24, 2017, 08:55:51 »

Please, please,  please do not stop.

https://prnt.sc/fxoaww

https://prnt.sc/fxocdf

Аз не играя бре,  Мече, както и 99% от джобните,  в какъв филм са те вкарали?  Кат си такъв голям рибар, оти не клъвнаха румънците на среднощните ти полюции?

Но, както е казал Петър Моканина: - Една любов  осмисля целия живот...   Grin
« Последна редакция: Юли 24, 2017, 10:45:59 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #116 -: Юли 24, 2017, 09:21:07 »

Тихо и застани мирно като говорят по висшестоящи от теб Юрий

Вече си молещото мече Grin
« Последна редакция: Юли 24, 2017, 09:26:44 от Apuyc1912 » Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #117 -: Юли 24, 2017, 09:29:25 »

Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #118 -: Юли 24, 2017, 09:41:54 »

Цитат
ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Регнал си се! Чел си ден и половина, кои играчи са направили същото! Видял си че Firesteel го няма и си получил ерекция! Иначе този формат резко щеше да ти опротивее! Добрите качества на друга игра щяха да бъдат обрисувани в два, три поста и с бясно усърдие, проклинайки шанса си, щеше да откинеш с мръсна газ от форума и играта!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #119 -: Юли 24, 2017, 11:19:27 »

Стефчоу колкото и да говориш , важното е че малкият ни отборец ви врътна и въпреки че настройвахте ( Говоря за част от отбора ви , защото в него има и свестни хора , ама вие се сзнаете кои таите злоба ) почти всички отбори срещу нас да нямаме замък и да не можем да спрем атаки на варварите . И въпреки това и въпреки големите армми който пускахте с по 12м войници ( я кажи как срещу 4м армия пращате 3 атаки от по 12м за да вземте крепост 1-ца ) и въпреки това пак сме в класирането . Много добре знам че ви бръкнах в слънцезащитеното място , но съдба .

Ортносно този кометар , знаш ли колко те чаках да клъвнеш на въдицата :



Я сега тук обясни ( абе дали ще обясняваш или не все тази ) , защо след като го питах защо го прави това и че нали имахме споразумение , той ми казва това ?

Я кажи сега ти какво поехте като ангажимент към Румънците ? Между другото внимавай с нагласянетона фактите ,  защото имам и скайп разговора между някой хора където ясно се вижда на 101% кой , какво и как .... Wink

Стефане факт е че въпреки че сте голям съюз и че се опитахте да ни блокирате ( пак казвам не целият ви съюз , а така наречените "мечоуви" ) ние си взехме нашето . Получихме си поздравленията за играта от другите играчи които са ни следили , помогнахме с каквото можахме на който можахме и сме доволни от играта си .

Мога да ти кажа спокойно : HatefulBastards си направиха кефа и постигнаха целта си , а и се забавляваха ....

Благодаря на ИО за доброто турнирче и за това че се опитаха да направят нещо различно . Надявам се да се вслушат в съветите на играчите и да намеря време да направят един свят , който да е без диамнти .

ПП - ти знам много добре знаеш много неща и въпреки това за кои ли път ти се чудя , защо , защо , защо влизаш в битка която знаеш че няма да спечелиш ? Нима не разбра , че колкото и интриги да въртите срещу мен вие сте 1 шепа народ и нищо повече . Само се излагате и то яко , та хората да ви гледат как наговаряте този и онзи да правят проблеми ... Жалко е и е смешно . Дано поне този път да го разбереш .

ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила


Абе.... защо си мислиш че някой те отразява в тоя турнир... или му пука дали ще вземеш 5 или 100 точки.... ако не вземеш от точки ще вземеш от нето така че все в г** колко си взел и т.н.
хайде с здраве и се надявам след тоя турнир пак да избягаш далече то тоя форум и да ходиш пак да си строиш пясъчните замъци и да извадиш оловните войници от скрина и да си починем още една година от тебе Smiley


Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!