Imperia Online България  
Април 25, 2024, 23:00:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Териториална надпревара  (Прочетена 30026 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #90 -: Юли 19, 2017, 21:21:46 »

Виж аз спрях да играя ИО и след този туринир пак спирам , за мен просто това че туднира имаше този формат беше интересно ....
Идеята ми беше да видя до къде са стиганли като възможност програмистите на ИО . Да видя дали са създали правилната формула . И О ДА .... НАЦЕЛИЛИ СА ВАКСТА НА 100% .

Знам че ме бива като лидер и че мога да създам отбор от хора , които напръв поглед не са много надъхани на идграя и за това се пробвах . Мога ли отново да запаля искрата в хората , не за сигурен медал , а с желание за игра . И се получи .

Да ако искам мога да си тръгана и с медалите , но няма да е с хората с които съм започнал от началото , затова предпочитам да остана с тях до края и да се забавляваме отколкото да гоня медали ( арпопо никога не съм предавал достойните заради достъпните Wink  ) . Както и да е де .

Виж не мисля че с това си действие тровя нервите , но дори и да е така , не мсиля че  е сериозно някой да си трови нервите с това мое искане .
Както казах преди време когато поисках медали в релма за най-много спечелени войни някой хора ( Стефан наприемр ) ми обясняваха колко съм луд да го желая това и колко нямало да стане . Но ето че го има и е факт . Да може тогава когато съм го искал да не е дошъл момента , но ... ето че вече е факт и всички му се радват .

Да не ти говоря пък в реланият живот какви неща съм имал само защото съм питал дали не може да стане еди какво си и съм продължавал да питам " а какво пречи да не стане " ...

Относно хобитатата ... да и аз си плащам за моето хоби , е не е толкова скъпо , но пък си плащам със здравето и контузии . Все пак е някаква цена - нали ?

И любимото ми относно парите и работата .... приеми го така Юрий кретена ходи на работа не заради парите , за мен работата ми е ... това което искам да правя в живота си и на мен ми плащат не за да работя , а за да си правя кефа . Всеки ден се събуждам с тази мисъл , че днес ще е още дин невероятен ден в който съм един от малкто българи които отиват за да си правят кефа , а като капак на всичко дават и пари ....

Та това е .

От сега го казвам аз няма да спра да искам свят без диамнти , няма да се задоволя от отговор в който казват , че няма такова нещо . Защото знам че НЯМА е въпрос на желание , а не на възможности Wink .
« Последна редакция: Юли 19, 2017, 21:25:29 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #91 -: Юли 19, 2017, 21:30:03 »

Като има договорки има по-малко бецален  Grin

Фофматът тук е тежък,  но да речем,  че преди да започне имах виждане как да се прекара голям съюз, все още не е тествано,  оти не са се осеферили.

Схемата с прецакването на голям съюз можеше да стане, но вече е късно либе за китка. За щастие моите притеснения, че ще се прави от хърватите не се случиха  *dance* Явно не се осеферили  Grin
Активен

един живот не стига ...
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #92 -: Юли 19, 2017, 21:38:57 »

Виж аз спрях да играя ИО и след този туринир пак спирам , за мен просто това че туднира имаше този формат беше интересно ....
Идеята ми беше да видя до къде са стиганли като възможност програмистите на ИО . Да видя дали са създали правилната формула . И О ДА .... НАЦЕЛИЛИ СА ВАКСТА НА 100% .

Знам че ме бива като лидер и че мога да създам отбор от хора , които напръв поглед не са много надъхани на идграя и за това се пробвах . Мога ли отново да запаля искрата в хората , не за сигурен медал , а с желание за игра . И се получи .

Да ако искам мога да си тръгана и с медалите , но няма да е с хората с които съм започнал от началото , затова предпочитам да остана с тях до края и да се забавляваме отколкото да гоня медали ( арпопо никога не съм предавал достойните заради достъпните Wink  ) . Както и да е де .

Виж не мисля че с това си действие тровя нервите , но дори и да е така , не мсиля че  е сериозно някой да си трови нервите с това мое искане .
Както казах преди време когато поисках медали в релма за най-много спечелени войни някой хора ( Стефан наприемр ) ми обясняваха колко съм луд да го желая това и колко нямало да стане . Но ето че го има и е факт . Да може тогава когато съм го искал да не е дошъл момента , но ... ето че вече е факт и всички му се радват .

Да не ти говоря пък в реланият живот какви неща съм имал само защото съм питал дали не може да стане еди какво си и съм продължавал да питам " а какво пречи да не стане " ...

Относно хобитатата ... да и аз си плащам за моето хоби , е не е толкова скъпо , но пък си плащам със здравето и контузии . Все пак е някаква цена - нали ?

И любимото ми относно парите и работата .... приеми го така Юрий кретена ходи на работа не заради парите , за мен работата ми е ... това което искам да правя в живота си и на мен ми плащат не за да работя , а за да си правя кефа . Всеки ден се събуждам с тази мисъл , че днес ще е още дин невероятен ден в който съм един от малкто българи които отиват за да си правят кефа , а като капак на всичко дават и пари ....

Та това е .

От сега го казвам аз няма да спра да искам свят без диамнти , няма да се задоволя от отговор в който казват , че няма такова нещо . Защото знам че НЯМА е въпрос на желание , а не на възможности Wink .
би ли ме цитирал,  ако обичаш.
Апропо, аз бях единот малкото хора., които бяха против турнир над 5м разчет,  имах и аргументи.  Всички са взети предвид и ся турнира е интересен.
Всяка простотия,  която насърчава мултиакаунтинг за някакъс междинен таргет е  велика простотия
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #93 -: Юли 19, 2017, 21:47:56 »

би ли ме цитирал,  ако обичаш.
Апропо, аз бях единот малкото хора., които бяха против турнир над 5м разчет,  имах и аргументи.  Всички са взети предвид и ся турнира е интересен.
Всяка простотия,  която насърчава мултиакаунтинг за някакъс междинен таргет е  велика простотия

Виж намери там където сме говорили за медлаите и ще видиш как ти ми обяснваше за наговорените войни и ще се се сетиш за дискусията ни ... мсиля че и един друг човек застъпи твоята теза  , но не това за мен е важно . Важнто  е друго , че аз си мсиля че все пак хората от ИО четат форумът и когато нещо е добро като идея и когато виждат че играчите в дискусия сигат до опредление истини и факти ... те го взимат под вниамние .

Относно армиите , за мен също е глупаво да няма ограничение на армиите , в смисъл - разумно ограничение . Може би това идва от това че няма как да направят атака на варвари 10М армия а да ограничат атаката от съюзи . Не знам не съм запознат , но е фкат че има голямо раминаване между съюзсите . Това е единственият минус на турнира и аз си мсиля че ако седнем тук и диксутираме сериозно какво да се направи за да няма този .... пергел ... те ще го вземат под внимание следващият път . 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #94 -: Юли 19, 2017, 21:57:46 »

Виж намери там където сме говорили за медлаите и ще видиш как ти ми обяснваше за наговорените войни и ще се се сетиш за дискусията ни ... мсиля че и един друг човек застъпи твоята теза  , но не това за мен е важно . Важнто  е друго , че аз си мсиля че все пак хората от ИО четат форумът и когато нещо е добро като идея и когато виждат че играчите в дискусия сигат до опредление истини и факти ... те го взимат под вниамние .

Относно армиите , за мен също е глупаво да няма ограничение на армиите , в смисъл - разумно ограничение . Може би това идва от това че няма как да направят атака на варвари 10М армия а да ограничат атаката от съюзи . Не знам не съм запознат , но е фкат че има голямо раминаване между съюзсите . Това е единственият минус на турнира и аз си мсиля че ако седнем тук и диксутираме сериозно какво да се направи за да няма този .... пергел ... те ще го вземат под внимание следващият път . 
друже,  аз съм бил и сега съм против най-много воини., точно заради n-тия акаунт.  Не чети Евангелието като Дявола  Библията
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #95 -: Юли 19, 2017, 23:39:44 »

Някои имат много, ама други имат повече. Реално и този проект премина като съревнование между 4 съюза, значи в същността му са участвували 40 души, другото е за фон. Голяма част от малките съюзи могат да вземат замък, но да го задържат поне за една атака могат само по два начина - или да имат договорка с някой от силните или всички да са се изпонапили и заспали. *pardon*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #96 -: Юли 19, 2017, 23:55:29 »

Някои имат много, ама други имат повече. Реално и този проект премина като съревнование между 4 съюза, значи в същността му са участвували 40 души, другото е за фон. Голяма част от малките съюзи могат да вземат замък, но да го задържат поне за една атака могат само по два начина - или да имат договорка с някой от силните или всички да са се изпонапили и заспали. *pardon*
А наздраве. Нищо старо не е запомнено,  нищо ново не е научено
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #97 -: Юли 20, 2017, 00:26:34 »

А наздраве. Нищо старо не е запомнено,  нищо ново не е научено

Това е точната реплика!!! Обяснителния режим е дупка във въздуха!
Пет текили,
пръжен боб с чили,
50 нюанса грей
и ставаш син на Пелей!

Не фърляй перли на прасета
че май ще си отидат зян!
Неще усетят кво са яли,
а ти ще си останеш неразбран!

« Последна редакция: Юли 20, 2017, 01:30:40 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #98 -: Юли 20, 2017, 07:24:51 »

Някои имат много, ама други имат повече. Реално и този проект премина като съревнование между 4 съюза, значи в същността му са участвували 40 души, другото е за фон. Голяма част от малките съюзи могат да вземат замък, но да го задържат поне за една атака могат само по два начина - или да имат договорка с някой от силните или всички да са се изпонапили и заспали. *pardon*


Истината е че и между големите съюзи има договорки ...

Може би само между 1вият и 2рият няма договорки ...

Но съм сигурен че всички останали по един или друг начин  им Tongue дупетата .

Нека да свърши турнира и ще си поговорим и относно това - какво реално ни дадоха от ИО , но играчите като цяло не се усетиха и направиха поредната глупости .

 *hihi* *hihi* *hihi*
« Последна редакция: Юли 20, 2017, 07:26:47 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
sirakuza
Гост
« Отговор #99 -: Юли 20, 2017, 14:51:41 »



И любимото ми относно парите и работата .... приеми го така Юрий кретена ходи на работа не заради парите , за мен работата ми е ... това което искам да правя в живота си и на мен ми плащат не за да работя , а за да си правя кефа . Всеки ден се събуждам с тази мисъл , че днес ще е още дин невероятен ден в който съм един от малкто българи които отиват за да си правят кефа , а като капак на всичко дават и пари ....

Та това е .

От сега го казвам аз няма да спра да искам свят без диамнти , няма да се задоволя от отговор в който казват , че няма такова нещо . Защото знам че НЯМА е въпрос на желание , а не на възможности Wink .
упсссс, същински Джон Кехоу  Grin Grin Grin /справка-гуглето/
Завърнал се любимият ми диетолог  *heart* *heart* *heart* Юри,душо мамина златна,по повод нещо,което си писал по-горе - га играем ИО, в свят блиц /надпреварата не я знам,ваканцувам си,но ми се доспами,когато те видях/, та,га играем,си вадим пълен,подчертавам - пълен елит, за  макс 8 дни-само с един премиум,он и акъл. Пословично известни сме с пестеливостта си,аз даже съм си откровено стисната...та стига използва тия диаманти за всичко. Няма река,която да е потекла назад,към извора си,няма и да има, и всичко ще става все по-синьо...що се кОсиш? Цъкай си за кеф,за спорт,за мотивация на еНи хора,лидере  Smiley Битките с вятърни мелници още по времето на Сервантес излязоха от мода /мноу обичам метафорите  Tongue/
Сори за спама пак,айде,до някой друг път  Smiley
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #100 -: Юли 20, 2017, 15:37:15 »

упсссс, същински Джон Кехоу  Grin Grin Grin /справка-гуглето/
Завърнал се любимият ми диетолог  *heart* *heart* *heart* Юри,душо мамина златна,по повод нещо,което си писал по-горе - га играем ИО, в свят блиц /надпреварата не я знам,ваканцувам си,но ми се доспами,когато те видях/, та,га играем,си вадим пълен,подчертавам - пълен елит, за  макс 8 дни-само с един премиум,он и акъл. Пословично известни сме с пестеливостта си,аз даже съм си откровено стисната...та стига използва тия диаманти за всичко. Няма река,която да е потекла назад,към извора си,няма и да има, и всичко ще става все по-синьо...що се кОсиш? Цъкай си за кеф,за спорт,за мотивация на еНи хора,лидере  Smiley Битките с вятърни мелници още по времето на Сервантес излязоха от мода /мноу обичам метафорите  Tongue/
Сори за спама пак,айде,до някой друг път  Smiley


Мисля че ясно казах вече ...

Да разбирам че това е бизнес и за мен не е проблем да има турнири в които диамнтите да са част от играта .
Разбирам че за световното диамнтите трбва да са част от играта и не ми е проблем ( въпреки че има и там какво да се желае )
Разбирам че дори и да има разбиране от администрацията понякога може би няма възможности ( било то технически или ... може да не знаят как точно да го направят ) .
Но разбрах също така че малко или много се вслушват в хора като мен и рано или късно наситина правят нещо по темите . Както не еднократно казах медалите за войни на съюзи като цяло доста раздвижеха играта и сега дори и нисконетните отбори могат да намерят своят стимул за игра .

За мен ИО с този турнир намериха и точно света които е добре да се даде на играчите и то свят който ако се лиши от диаманти ще е далеч по-вълнуващ . Самият аз извадих Елит в рази ера тук за 6 дни и то само срещу 10 лева ... която показва възможностите на платформата . Сигурен съм че ако ни лешат и от тези 10 лева ще е още по-вълнуващо , защото съюзите ща имат елити , но няма да е толкова голяма разликата между играчите .

Битките за замъците - ще станат още по-интересни , защото сам знаеш какво е да пазиш армия когато няма синьо и какво би ти коствало , ако някой те натресе . Ето защо дори може да направят следното - да премахнат лазарета ... В смисъл ако си забравиш армията и набарат ли ти я да те занулят , като в доброто старо начало на версия 6 . И всичко това без диамнти - само с пемиум .


Може и да съм Дон Кихот - но аз наистина вярвам че времето на този турнир идва . Наситина мисля , че това ще накара ИО да премине отвъд границите на СИНьОТО и да покаже , че е игра която се стревми да даде на играчите едно усещане за съпричастност в създаването на птодукта .

Естествено наградата в този турнир да е само медали - без да има награда диамнти . Мисля че е честно .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #101 -: Юли 23, 2017, 13:58:58 »



Но разбрах също така че малко или много се вслушват в хора като мен и рано или късно наситина правят нещо по темите .

Начи,кат зема едно дърво  Grin Grin Grin
Какво си наводнил тук с есета бе,пак ли страдаш от липса на внимание?
Посред лято,играч ще става

...Без диаманти,всичко равно,па премиум да имало...за кво ти е бе,нали искаш всичко равно ?  Grin Grin Виц си беше,виц си остана.....Ай
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #102 -: Юли 23, 2017, 15:35:04 »

...Без ...

Дами и господа .....

Той е тук ....

Да го преветсвтаме .....

Маестро музика .....

https://www.youtube.com/watch?v=1D5Sa2Yq-2g

Grin Grin Grin Grin
« Последна редакция: Юли 23, 2017, 15:59:30 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #103 -: Юли 23, 2017, 20:21:42 »

Абе не е зле за кретен дето не знае как се пази замък ....



Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #104 -: Юли 23, 2017, 20:36:29 »

Абе не е зле за кретен дето не знае как се пази замък ....




стига се фука бе, разбрахме, че си "велик"
какво толкова показваш, като максималния капацитет на съюзно владение е 500М армия, просто сте имали повече и си я подложил
има много по стойностни битки от ВАШАТА, (не твоята) Wink не си неотразим, спокойно
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!