Imperia Online България  
Април 23, 2024, 17:52:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Териториална надпревара  (Прочетена 29990 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #180 -: Юли 26, 2017, 10:58:38 »


Ааааа Стефане пак ти е къса памета .... я се сети 2014 кой беше плащача и къде е сега Wink ? НЯкакъв Султан беше май а ?
и артур преди това е имало и други, някога се дивяхме как се дават по 200-300лева за позаръци и така, все нормални неща
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #181 -: Юли 26, 2017, 11:36:27 »

и артур преди това е имало и други, някога се дивяхме как се дават по 200-300лева за позаръци и така, все нормални неща

Именно това и аз казвам ... винаги има някой който плаща и то не просто някой , а играч който надхвърля реалното .
Помниш ли когато видяхем профили над 50М нето .... беше безумие .
Аз си спомням гокато играхме с мистериозният румънец , как вадеше елити за 14 дни в свят Х4 и то без варвари и без да дават награди през 12 часа . Тогава си спомням как Каталунеца като пита дали е нормално от администрацията му отговориха , че те ползвали профилът му за ТЕСТ и РАЗВИТИЕ  Grin ,

Та до преди време се зачудих как Джон направи профил над 250М сега Дариуш гони МИЛИАРДНО нето и се преима за нормално . Безумие !! Ето защо все си мисля че това не е просто фен на играта  който играе ей така за кеф .

Но в случаят вие знаете по-добре от мен какво и как все пак сте в един отбор .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #182 -: Юли 26, 2017, 11:47:56 »

По някога ви чета и се чудя....по някога просто ви чета.
Толкова е изкривено това за което спорите ( или не спорите ) че на моменти даже е интересно.
Имам един въпрос.Защо хората който наливат сериозни пари в играта никога не пишат по форумите ? Питам аз и отговор не искам !
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #183 -: Юли 26, 2017, 11:51:46 »

Абе ...аз нали станах фермер и сега видях ....

лелееее какво са направили  сиграта бре тези хора ?!?!?

Идва някой на бургия ти го сечеш и го пребиваш и .... неможе да му пуснеш контра и да го занулиш .... Армията му в лазарета  *crazy* . Що стана бре .... Наистина това не го очаквах .... направо нямам думи ....  *wall*.

Май все повече и повече се разоаровам от някой неща  *crazy*


Верно ли е или аз не съм разбрал аз пак правелно ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #184 -: Юли 26, 2017, 12:13:44 »

Абе ...аз нали станах фермер и сега видях ....

лелееее какво са направили  сиграта бре тези хора ?!?!?

Идва някой на бургия ти го сечеш и го пребиваш и .... неможе да му пуснеш контра и да го занулиш .... Армията му в лазарета  *crazy* . Що стана бре .... Наистина това не го очаквах .... направо нямам думи ....  *wall*.

Май все повече и повече се разоаровам от някой неща  *crazy*


Верно ли е или аз не съм разбрал аз пак правелно ?

В бързите светове е така нз от кога де, но е така. Grin
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #185 -: Юли 26, 2017, 12:14:11 »

По някога ви чета и се чудя....по някога просто ви чета.
Толкова е изкривено това за което спорите ( или не спорите ) че на моменти даже е интересно.
Имам един въпрос.Защо хората който наливат сериозни пари в играта никога не пишат по форумите ? Питам аз и отговор не искам !
щот си имат вип поддържка бре, Лазаре
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #186 -: Юли 26, 2017, 13:56:03 »

Тук искам да изкажа специалните си "благодарности" на ragadabum  от съюза An0mAly за това, че през цялото време ни взема замъците. Комплексирания му мозък е решил, че трябва да наказва съюза ни, защото беше разобличен за предателството си на Световното 2016-та. Тъй нареченият Наско-Аквата от олимпиадата се е присламчил към нов спонсор - Дариуш, и с чуждите диаманти и армия се прави на мъж.

Никога не съм вярвал, че човешката мерзост и комплексарщина може да достигне такива висоти  Smiley Чак да му стане болно на човек за толкова насъбрана мъка...
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #187 -: Юли 26, 2017, 14:10:25 »

Е,  и дедото се изока, оркестърът свири туш
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #188 -: Юли 26, 2017, 14:14:11 »

От друга страна е голям кеф да гледаш как едни 90м армия обикалят като луди из картата, за да бият замъци с 0 или 5 точки! Ей това ми осмисли цялата игра  *hahaha*
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #189 -: Юли 26, 2017, 14:18:13 »

От друга страна е голям кеф да гледаш как едни 90м армия обикалят като луди из картата, за да бият замъци с 0 или 5 точки! Ей това ми осмисли цялата игра  *hahaha*

Да разкарваш 90-95 милиона елитна армия, за да вземеш един замък с 5 жизнени точки е върховен израз на комплексарщина  *crazy*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #190 -: Юли 26, 2017, 14:23:01 »

От друга страна е голям кеф да гледаш как едни 90м армия обикалят като луди из картата, за да бият замъци с 0 или 5 точки! Ей това ми осмисли цялата игра  *hahaha*

Моят беше с 0 * нула точки*  Embarrassed , ние бяхме най-бредният и мижев  отборец със замък и те нъ нападнаха с 36М амрия . Хайде да го правеха само с Хърватите заради "Джон" , ако изобщо това е Джон , разбирам ги . Ама те се занимават с малите и мижави отборчета дето ...

Божеее сега като се замислих ...
Та армията като еденици по онова време беше по голяма от нетото на отбора ни  Undecided. Лелеее колко малка мишка съм аз . Комплексирах се ... спирам да играя с тези 20 лева на къде съм тръгнал . Айде нема нужда . то ИО ще се оправят и без тех Wink

Е,  и дедото се изока, оркестърът свири туш
Стефо не че нещо , ама познаваш ме мен и познаваш и Алекс ... И знаеш че 2 мата с него сме мнооого различни , но когато 2 ма толкова различни хора говрят едно и също , повярвай ми има нещо сбъркано бре човек .... Не може осмислянето на ерата на играч да е да праве секано и да разваля игра , само за да покаже че го може . Това е игра , игра в която е очевадно че вече парите имат голямо нзачение . За мен лично ако бях част от отбора , щях да се възпротива доста . Има един принцип особено като се играе с отбори - Ако неможеш да помагаш поне не вреди на по-слабите . Аномалията си имат дразнител да си го бият и да се занимават с него , ама да се бият с хора дето дават 20 - 50 лева за турнир и да ги вадят от 10ката или да им правят секано да спрат атака и още повече да пишат с 3-тои отбор да го насъскват против този слаб отбор , че даже да пишеш не харесвам лидерът им ....

Разбираш ли сега какво е безумието на цялото това нещо и каква е простотията .

А ако искаха да ме видят дали ме бива или не , можеха спокйно да ме оставят да видят до къде ще я докарам - повярвай ми румънеца доста страм щеше да бере .

Дариуш дойде като алтернатива на Джон и много хора го подкрепиха , но все повече хората говорят , че е по-лоша алтернатива на Джон . Дли самият човек е такъв,  не знам , но знам че доста от глупосите ги правят хорица които се кътат под неговото крилце и в неговият съюз .


Надявамс е да ме разбереш и ти и другите , че това е .... злобно и комлексарско поведение и няма нищо общо с джентълменството като цяло .


Апропо - Сърът е пич и тук казвам че съжалявам, че преди време преднамерено съм го обиждал , без да имам възможноста да го разбера що за човек е .
« Последна редакция: Юли 26, 2017, 14:39:25 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #191 -: Юли 26, 2017, 14:25:46 »

Аааа няма спиране! До край ще ги караме да разхождат тези 90 милиона, България не се предава!  bgflag  Grin Grin
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #192 -: Юли 26, 2017, 14:25:59 »

Да разкарваш 90-95 милиона елитна армия, за да вземеш един замък с 5 жизнени точки е върховен израз ноа комплексарщина  *crazy*
payback time, к'во да се направи? Същата малоумщина написа 2015 след като спряхме хърватите едва при третия замък.  Искуството да общуваш с хората, Алекс,  не е да чукаш с обувка по масата.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #193 -: Юли 26, 2017, 14:29:29 »

От друга страна е голям кеф да гледаш как едни 90м армия обикалят като луди из картата, за да бият замъци с 0 или 5 точки! Ей това ми осмисли цялата игра  *hahaha*
не лолкото кефа да събереш 11и ьа ги даддш на хърватите,  определено.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #194 -: Юли 26, 2017, 14:32:12 »

Моят беше с 0 * нула точки*  Embarrassed , ние бяхме най-бредният и мижев  отборец със замък и те нъ нападнаха с 36М амрия . Божеее сега като се замислих ...
Та армията като еденици по онова време беше по голяма от нетото на отбора ни  Undecided. Лелеее колко малка мишка съм аз . Комплексирах се ... спирам да играя с тези 20 лева на къде съм тръгнал . Айде нема нужда . то ИО ще се оправят и без тех Wink

Юри, ти си добре - един замък са ти взели. На нас ни вземат по 7-8 на ден, разбираш ли? И това от самото начало, съвсем тенденциозно - не че им трябват нашите точки. Просто за да се прави на "велик" един комплексар - с чуждите пари и армия.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!