Imperia Online България  
Април 29, 2024, 10:27:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Териториална надпревара  (Прочетена 30094 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #165 -: Юли 25, 2017, 20:43:02 »

Съобразявай се как ми говориш да не ти забия един аспирин,та ще те излекувам от разстройството ти

 Grin Grin Grin
Активен

covfefe
Редник
*

Karma: +7/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Make IO great again!!!


Профил
« Отговор #166 -: Юли 25, 2017, 22:55:05 »

Като гледам тук положението е същото като в останалите турнири или в свят където има плащачи... Има някой друг човек който вкарва някой друг диамант ... За да му е интересна играта и да не е самотен като господар на светът ... Администрацията изпраща своите лакеи (да не споменавам никове) те взимат техните "помощници" или роби, зависи от гледната точка ... Натрупват им се на тези пратеници милиони диаманти ... Все пак работата им е да поддържат "надпреварата" и да изпразват банковите сметки на смешниците които още си мислят, че човека отсреща прави същото ... Да и това е начина по който играта се държи като има толкова много други загинали ... Признавам ви умно сте го измислили ...
« Последна редакция: Юли 26, 2017, 03:28:47 от covfefe » Активен
boneti
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #167 -: Юли 26, 2017, 01:19:28 »

Ех Юрий, Юрка.... Няма да се промениш... Ще ти кажа, че да мирясаш най-после... Аз нямах времето да играя с моя акаунт на тоя турнир - за това реших да помагам на акаунт НЕРО и с него и на другите от съюза.. Аз дойдох и ти взех замъка, не защото ми трябваше, а защото ми беше скучно, а и не те харесвам особено ( ето казвам го в прав текст, надявам се да го оцениш ) - сега отчитам грешката си - взе да си предаваш прекалено голяма важност по въпроса... Пак аз помолих румънците да ти вземат замъка ето ти доказателство http://prntscr.com/g09inp - отново просто, защото не ме кефиш. А и ето как румънците реагираха на твоите молби http://prntscr.com/g09k2z  http://prntscr.com/g09kb3. Аз никога не съм играл в мечовете и е много вероятно и да не играя, не защото не са ми приятни, напротив, но аз си имам съюз - съюз, който ти познаваш много добре, и хора, с които играя - както и Наско впрочем, както и Сър_Хари. И въпреким, че и тримата си имаме съюзи, не ни пречи да дойдем и на такива форуми да играем с тези хора. Не защото сме лакеи, а защото ни е приятно. Съюз Аномали се създаде, за да се обединят бг играчите в един съюз и за да няма вече разделение на мечове, киип, девили и т.н. За това всеки бг играч е добре дошъл в него стига да иска да се впише,а не да плюе като теб. До сега проектът, както ти ги наричаш е успешен. Отностно диамантите на Дариуш - ами човека има и дава. Не разбирам, защо толкова много ти пречи че помага на българи, а не ти пречеше, когато Джони помагаше на хърватите Huh?!

Желая ти всичко най-добро, но моля не си предавай важност, защото след този ден никой не те е гледал дали си на картата или не. Даже ако искаш заповядай ще ти дам още точки, че да се радваш...
Активен
covfefe
Редник
*

Karma: +7/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Make IO great again!!!


Профил
« Отговор #168 -: Юли 26, 2017, 02:33:51 »

Отностно диамантите на Дариуш - ами човека има и дава. Не разбирам, защо толкова много ти пречи че помага на българи, а не ти пречеше, когато Джони помагаше на хърватите Huh?!
.

Хахаха ... Умни хора сте ... Моля ви ... Поне вие които получавате диаманти с стотицимилиони, сандъци колкото сърце ви желае, предмети за съкращаване подкови колкото можете да си представите ... Поне вие спрете да си въобразявате, че някакъв Поляк живеещ в не знам си коя държава ви ги дава ... Отворете си очите ... Чак толкова ли ви е замътила мозъците госпожата от акаунта на Хари ...
« Последна редакция: Юли 26, 2017, 03:36:34 от covfefe » Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #169 -: Юли 26, 2017, 04:45:37 »

Гроздето е кисело *pardon* *pardon*
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #170 -: Юли 26, 2017, 07:34:34 »



Е сега мили деца луд ли съм или малко са ви къси крачетата в интрижките ?
Ей ама си много , ама много , ама мнооооого бавен ...

Катрай ще ти го призная и сега ще чакам да обясниш от къде ти идва това че не ме харесваш ти мен Wink . Помниш ли онази ера 2 БГ17 ... Аз я помня и знам че и ти я помниш , те те за това ме мразиш  Grin Grin Grin Grin .

А и да ти кажа честно ако не беше се присламчил в Кеер едвали някой щеше да те знае точно пък теб с профили около 1М преди да пуснат варварите  Grin Grin Grin . Чак ме жал понякога като се сетя , колко хора съм травмивл неизлечимо  Embarrassed .

Но да се върнем на Света - Виж аз много добре знаех и казах някой неща . Просто остана да се разкрие кой е човека с комплекса и ти се разкри , защото наистина няма смисъл да хвърля петно върху отбора при положение , че злобните и комплексирани хора в него сте няколко човека .
 


Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #171 -: Юли 26, 2017, 08:29:40 »

Хахаха ... Умни хора сте ... Моля ви ... Поне вие които получавате диаманти с стотицимилиони, сандъци колкото сърце ви желае, предмети за съкращаване подкови колкото можете да си представите ... Поне вие спрете да си въобразявате, че някакъв Поляк живеещ в не знам си коя държава ви ги дава ... Отворете си очите ... Чак толкова ли ви е замътила мозъците госпожата от акаунта на Хари ...
дам,  при мен са малко повече от милиард диамантите и лично Димитров ми ги е сложил.  Иначе си прав за конспирацията, миналата година нямаше поляци в отжора, само некви ботове и ние ги оправяхме от време на време.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #172 -: Юли 26, 2017, 08:47:25 »



Е сега мили деца луд ли съм или малко са ви къси крачетата в интрижките ?
Ей ама си много , ама много , ама мнооооого бавен ...

Катрай ще ти го призная и сега ще чакам да обясниш от къде ти идва това че не ме харесваш ти мен Wink . Помниш ли онази ера 2 БГ17 ... Аз я помня и знам че и ти я помниш , те те за това ме мразиш  Grin Grin Grin Grin .

А и да ти кажа честно ако не беше се присламчил в Кеер едвали някой щеше да те знае точно пък теб с профили около 1М преди да пуснат варварите  Grin Grin Grin . Чак ме жал понякога като се сетя , колко хора съм травмивл неизлечимо  Embarrassed .

Но да се върнем на Света - Виж аз много добре знаех и казах някой неща . Просто остана да се разкрие кой е човека с комплекса и ти се разкри , защото наистина няма смисъл да хвърля петно върху отбора при положение , че злобните и комплексирани хора в него сте няколко човека .
 



Добре де от всичко написано от теб и членовете на Аномали. От снимките и т.н. не мога да разбера за каква интрига говориш? Хората не те харесват, както и ти тях. Къде точно е цялата интрига в турнира, при положение, че ето човека 2 коментара на горе си казва ясно "не те харесвам и за това ти зимам замъците", не виждам никаква интрага както ти го изкарваш. Не виждам и комплексирани хора тук също както пак твърдиш. Не защитавам никой не ме разбирай погрешно, минал съм ги интригите в ИО и като гледам единсвено те не са се променили от както съм спрял да играя до сега. Не разбирам какво се опитваш да покажеш или докажеш? Пак ревеш, че някой ти бил нападнал поста и/или замъка (съюзния в случая) с 3 атаки по 12м армия. Еми имат могат и го правят. Ама ако ти беше от другия край сигурно щеше да нападнеш 6м армия с 1 атака нали? Айде стига си ревал на ляво и на дясно за твойте като гледам "не сбъднати мечти" в ИО. Играй за кев или както си искаш играй, не ме интересува, но не ходи да се мъчиш да правиш интриги и да плюеш и топиш хора ей така за кефа си защото не можеш да организираш един съюз като хората и да си играеш играта както би ти се искало да стане. Ама като не ти се получи и идваш тука и почваш да плачеш "тоя ме напада извън обхват", "ония ме напада с х3 армия в замъка", "3тия пък казал на 4тия да ме нападне". Аре стига като 5 годишно дете на което са му зели близалката се държиш.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #173 -: Юли 26, 2017, 09:46:10 »

Добре де от всичко написано от теб и членовете на Аномали. От снимките и т.н. не мога да разбера за каква интрига говориш? Хората не те харесват, както и ти тях. Къде точно е цялата интрига в турнира, при положение, че ето човека 2 коментара на горе си казва ясно "не те харесвам и за това ти зимам замъците", не виждам никаква интрага както ти го изкарваш.

Радвам се че попита .
1-во - не знам какво четеш и как горазбираш , но аз ясно дадох да се разбере , че не визирам Аномалните . Повярвай ми колкото и да се говори тук аз съм играл с някой от тях с други не съм , но знам кой на какво е способен . Ако си чел внимателно още в началото попитах КОЙ направи интригата и направи тази глупост да изложи най-силният отбор да атакува един отбор извън топ30 ? Още повече да пусне 3 атаки от по 12М( което е безумие имайки в предвид проучванията на 2 та лидера и командири и пр. ) срещу армия от 5М . Пак мълчание и Стефан се опита да ми обасни че сънувам , така както и всики други ми обясниха че няма интрига и няма уговорка между някой от Аномалните против нас . Нали така започна всичко ? Аз поне така го помня . А то какво стана ... Защо сега никой не излезне и не каже прави се бре пич - верно част от Аномалните са се договорили и са насъскали Румънците да ви атакуват .

Виж сега аз много добре знам че това го е направил някой който в миналото не ме помни с хубаво . Знаех че няма да е Стефан , защото колкото и да се караме с него тук , той винаги е тръгвал 1 в 1 и в миналото не знаеше дали губи или печели но тръгваше . Сега пак го прави и дори когато ме е атакувал съм му псиал че няма смисъл , но той идва и бута крепоста - ей така . Това е достойно поведение - да инфантилно , но е поведение което се уважава - този тип играч може да го наречеш - съперник . Същото е и за Владо . Но давлезнеш в съюз дето нямаш дори профил , да вземеш да играеш наглеждач на човек с който съм играл и сме пеелили реалми заедно , на човек който съм му помагал и сме общували и го познавам що за човек е ... и ти да лвезеш точно в този профил и да правиш интриги , не мислиш ли че е супер , ама супер смешно и жалко ?

Много пъти съм го казвал , някакъв процент от БГ играчите ме мразят и е факт . Аз не съм цвете за мерисане и аз съм тежък характер и доста своенравен . Правил съм мниого бели в миналото си и съм водил не една битки , някой от тях напълно безсмислени . Ето защо се изпокарах с много хора . Не робувам на авторитети . Дълго време на профилът ми седеше надписа "Не предавай достойните заради достъпните ". Мислиш ли че е бил случаен ?

Много от хората с които съм играл и с които играя в момента имат тук БАН и затова , така да се каже , съм останал сам , но това не означава че няма с кой да играя , дори напротив и сега получавам покани , особенно когато трбва да се взимат или пазят замъци . Както казах учил съм се от най-добрите в това и смея да твърдя че съм един от най-добрите в това към днешна дата Wink  .


В заключение цялата тази драма нямаше да я има , ако просто Светльо ( май по спомен така се казва Бонети ) беше излезнал в началото и беше казал . Аз бях и нарочно го направих от злоба и яд . Аз съм умен човек и ще разбера душевните му терзнания и нямаше да драскам толкова страници за да разбера кои е човечеца с безлично "ч" скрит в калабалъка  Grin .

Както и да е . Турнира свърши , а с него приключва и моята поредна авантюра в света на ИО . мисля замо да логна утре и да дам последният си коментар за него и толкова . Предполагам ще премахна и всички коментари свързани с лични нападки за да не седи оспамено тук , от глупости .


ПП надявам се не само ти да проумееш какво сънм написал , а някой други хора .


Приятен ден и поздрави !
« Последна редакция: Юли 26, 2017, 09:50:08 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #174 -: Юли 26, 2017, 10:03:17 »

....Поне вие спрете да си въобразявате, че някакъв Поляк живеещ в не знам си коя държава ви ги дава ...

Сега не искам да влизам в спор , може и да съм прав , може и да не съм ... но ще ти кажа аз какво помня . За разлика от повечето БГ играчи аз играя версия 6 нищо друго . Започнах с ера1 на БГ18 и там БГ играчите ми обясниха как съм загубен и няма да ми обясняват нищо и аз тръгнах по широкият свят да се уча . Минах през Руснаци и Бразилци играх и се научих да водя битки , но фермер така и не станах Smiley .
Не помня къде в коя тема , но когато един славен БГ отбор взе 177 свят за 1 ви път . Писах още тогава , че има силен полски отбор с името ХУСАРИЯ и че са с профил който налива пари като луд . Така се случи че последният ми път когато играх в 191 се се сблъсках с този играч . Той не се казваше Дариуш , беше  с друго име . Уникланото беше че ние го потрошихме на ниво съюзна армия и той всеки ден продължаваше и продължаваше ( свидетелна това и главен участник също беше и Весо ) , да бълва армия и да се разбива в нашите замъци . Тогава момчето играеше с швейцарско знаме , но в личната ни комуникация каза че е Поляк и има бизнес в Германия , Австрия и Швейцария

Сега въпроса е следният - Дали ония полски играч е същтият полски играч който днес е Дариуш ?
Другият въпрос е - дали профили като на Дариуш или Джон не се ползват с различни превилегии и не се ползват за въдици на големи риби . За мен страното е как никнат един след друг и точно единият като реши да залязва се появява друг . Историята на ИО помни винаги такива случай .

Така е нищо не се знае , знае ли се ? Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #175 -: Юли 26, 2017, 10:15:16 »

Радвам се че попита .
1-во - не знам какво четеш и как горазбираш , но аз ясно дадох да се разбере , че не визирам Аномалните . Повярвай ми колкото и да се говори тук аз съм играл с някой от тях с други не съм , но знам кой на какво е способен . Ако си чел внимателно още в началото попитах КОЙ направи интригата и направи тази глупост да изложи най-силният отбор да атакува един отбор извън топ30 ? Още повече да пусне 3 атаки от по 12М( което е безумие имайки в предвид проучванията на 2 та лидера и командири и пр. ) срещу армия от 5М . Пак мълчание и Стефан се опита да ми обасни че сънувам , така както и всики други ми обясниха че няма интрига и няма уговорка между някой от Аномалните против нас . Нали така започна всичко ? Аз поне така го помня . А то какво стана ... Защо сега никой не излезне и не каже прави се бре пич - верно част от Аномалните са се договорили и са насъскали Румънците да ви атакуват .

Виж сега аз много добре знам че това го е направил някой който в миналото не ме помни с хубаво . Знаех че няма да е Стефан , защото колкото и да се караме с него тук , той винаги е тръгвал 1 в 1 и в миналото не знаеше дали губи или печели но тръгваше . Сега пак го прави и дори когато ме е атакувал съм му псиал че няма смисъл , но той идва и бута крепоста - ей така . Това е достойно поведение - да инфантилно , но е поведение което се уважава - този тип играч може да го наречеш - съперник . Същото е и за Владо . Но давлезнеш в съюз дето нямаш дори профил , да вземеш да играеш наглеждач на човек с който съм играл и сме пеелили реалми заедно , на човек който съм му помагал и сме общували и го познавам що за човек е ... и ти да лвезеш точно в този профил и да правиш интриги , не мислиш ли че е супер , ама супер смешно и жалко ?

Много пъти съм го казвал , някакъв процент от БГ играчите ме мразят и е факт . Аз не съм цвете за мерисане и аз съм тежък характер и доста своенравен . Правил съм мниого бели в миналото си и съм водил не една битки , някой от тях напълно безсмислени . Ето защо се изпокарах с много хора . Не робувам на авторитети . Дълго време на профилът ми седеше надписа "Не предавай достойните заради достъпните ". Мислиш ли че е бил случаен ?

Много от хората с които съм играл и с които играя в момента имат тук БАН и затова , така да се каже , съм останал сам , но това не означава че няма с кой да играя , дори напротив и сега получавам покани , особенно когато трбва да се взимат или пазят замъци . Както казах учил съм се от най-добрите в това и смея да твърдя че съм един от най-добрите в това към днешна дата Wink  .


В заключение цялата тази драма нямаше да я има , ако просто Светльо ( май по спомен така се казва Бонети ) беше излезнал в началото и беше казал . Аз бях и нарочно го направих от злоба и яд . Аз съм умен човек и ще разбера душевните му терзнания и нямаше да драскам толкова страници за да разбера кои е човечеца с безлично "ч" скрит в калабалъка  Grin .

Както и да е . Турнира свърши , а с него приключва и моята поредна авантюра в света на ИО . мисля замо да логна утре и да дам последният си коментар за него и толкова . Предполагам ще премахна и всички коментари свързани с лични нападки за да не седи оспамено тук , от глупости .


ПП надявам се не само ти да проумееш какво сънм написал , а някой други хора .


Приятен ден и поздрави !
И ся к'во? Джобните нямали нищо общо, ама те били в сърцето на интригата  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #176 -: Юли 26, 2017, 10:19:02 »

Сега не искам да влизам в спор , може и да съм прав , може и да не съм ... но ще ти кажа аз какво помня . За разлика от повечето БГ играчи аз играя версия 6 нищо друго . Започнах с ера1 на БГ18 и там БГ играчите ми обясниха как съм загубен и няма да ми обясняват нищо и аз тръгнах по широкият свят да се уча . Минах през Руснаци и Бразилци играх и се научих да водя битки , но фермер така и не станах Smiley .
Не помня къде в коя тема , но когато един славен БГ отбор взе 177 свят за 1 ви път . Писах още тогава , че има силен полски отбор с името ХУСАРИЯ и че са с профил който налива пари като луд . Така се случи че последният ми път когато играх в 191 се се сблъсках с този играч . Той не се казваше Дариуш , беше  с друго име . Уникланото беше че ние го потрошихме на ниво съюзна армия и той всеки ден продължаваше и продължаваше ( свидетелна това и главен участник също беше и Весо ) , да бълва армия и да се разбива в нашите замъци . Тогава момчето играеше с швейцарско знаме , но в личната ни комуникация каза че е Поляк и има бизнес в Германия , Австрия и Швейцария

Сега въпроса е следният - Дали ония полски играч е същтият полски играч който днес е Дариуш ?
Другият въпрос е - дали профили като на Дариуш или Джон не се ползват с различни превилегии и не се ползват за въдици на големи риби . За мен страното е как никнат един след друг и точно единият като реши да залязва се появява друг . Историята на ИО помни винаги такива случай .

Така е нищо не се знае , знае ли се ? Smiley
То понеже патрона ти доброволно се отказа да играе, те така. Ако Дарек и Джон не са гомеми риби, кои ли са гомемите?   Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #177 -: Юли 26, 2017, 10:32:55 »

И ся к'во? Джобните нямали нищо общо, ама те били в сърцето на интригата  Grin

Опс да забравих - Извинявам се на всики от Мечовете които обидих незаслужено . Пичове реално не знаех че Бонети и той е замесен иначе доста щтях да внимавам , но пак сори . Няма да се повтори ...

Прието ли е извенението ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #178 -: Юли 26, 2017, 10:33:42 »

То понеже патрона ти доброволно се отказа да играе, те така. Ако Дарек и Джон не са гомеми риби, кои ли са гомемите?   Grin


Ааааа Стефане пак ти е къса памета .... я се сети 2014 кой беше плащача и къде е сега Wink ? НЯкакъв Султан беше май а ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #179 -: Юли 26, 2017, 10:53:12 »

Опс да забравих - Извинявам се на всики от Мечовете които обидих незаслужено . Пичове реално не знаех че Бонети и той е замесен иначе доста щтях да внимавам , но пак сори . Няма да се повтори ...

Прието ли е извенението ?
аз съм ок
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!