Imperia Online България  
Март 29, 2024, 15:14:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поиграх аз ИО версия 6  (Прочетена 1009 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« -: Юни 28, 2017, 00:41:50 »

Здравейте, знаете ме като teddykazandjiev, teddyrk и тн. По-новите няма как да ме знаете. Не съм велик играч на ИО. Мога да се похваля с редовно посещение на вип ложата, наречена топ 20, във версия 5 и 2 злата, спечелени без един даден лев. Дълго време се възмущавах от версия 6. Сега не бе по-различно. както знете, вече не се дава диамант и цените се вдигнаха от 10 диаманта на 1700 за 10 часов. Шанса да вземете диаманти без кинти е минимален. аз взех 40 000, което е към 200 стари. И хубаво, нови мисии. дават ти огромно количество рес и какво. Пак 200 човека играят. Най-новата версия е това. Да не говорим, че бг съюзите съвсем са се усрали. Хванати армии, малоумно- обявени войни. И в двата свята дето играх по 4 дена и качих 100 000 нето набих мод. Сега дори не изчаках защитата да изтече. Знаете ли ИО драйфа ми се от вас. дадохте ми две злата, сега ми дайте и пликче. Направихте тая малоумна промяна с диамантите. Въвели сте мисии, които са болезнено подобни на тези от една друга игра, която цъках и то с месеци- Sparta war of empires. Дали сте откраднали-много вероятно, но друг ше спори по тоя въпрос. Сега да ви питам. Защо мисиите дават толкова много рес? Не може ли развитето да е нормално. Или го правите щото се усетихте, че промяната в диамантената система постави хората в неизгодно положение. Няма да коментирам хората-те са 200-300 активни, въпреки че се Фалите как имате 20 милиона и тн. Аз не съм майстор. Не съм от Keep_calm, които освен диаманти имат и яко умения. Аз съм си човек, който без да плати и стотинка взе 2 злата. Малко са, ама нищо не съм дал, абсолютно нищо. Имам и някои добри класирания и на първата ми ера създадох съюз, който стана 10-ти, когато още имаше хора. Знам много добре, че няма да отговорите. Отдавна минаха дните, когато Митко и Крум се отзоваваха на 1-я час. Когато модераторите позволяваха да се спори. Замислете се обаче. Вашата игра не е като League of Legends, която също отъпява бързо, ама го има оня стимул да станеш професионален играч и да си докараш 250 000 долара. Тука давате 200 диаманта- давахте де. сега диамантите са с друга стойност. Дори и за първенствата не давате пари и нещо стойностно-тенекиена купа. Замислете се защо и по международните форуми вече ви псуват. Айде, ако бяхме само българите, ок. Замислете се, защо като напишеш imperia online review някви чужденци хулят играта зверски. Аз не съм гадняр и много пъти съм предлагал неща, които впоследствие сте вкарвали. Не искам да почнете да губите и да фалирате, че да ви дойде акъла.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 02, 2017, 09:39:06 »

Здравей Теди ,

Знаеш ли ... за много неща си прав . Аз също играх Спартата от БЕТАТА и мога да ги кажа едно нещо със сигурност . ИО окрадуха Спарата . Просто ИО нямаше никакъв шанс  да съществува по начина по който е беше , рано или късно спарата щеше да им дръпни играчите и толкова . Всичко това се направи с цел да се запазят , но ... Няма как да стане . Ти виждал ли си HR-шефката на ИО  *xxx* ? А виждал ли си Шефката на отдел Маркетинг и Развитие  *hahaha* ? Влез и гиу виж само . След това ще си отговориш на въпроса , защо ИО е такъв Бърдак Wink .

Хората от Спарта са Прота - да не говирим че ми се е налагало няколко пъти да общувам с тях и си нямаш на предства какви отговори се дават и колко професионално се отговаря , а форумът към играта е ... Там няма да видиш и за момент изказване от рода на тези дето ги прави Мартин тук . Изобщо никога не биха допуснали Администратор или Комюнити да си позволят да говир така на играч .

Лично аз затова и спрях да играя ИО . отношението и небивълиците които се сътвориха направиха играта меко казано - копие на оригинала , а кой не би предпочел да играе оригиналнат Спарта вместо безумното БГ копие .

Да са живи и здрави и да си хранят семействата .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #2 -: Август 18, 2017, 12:06:50 »

Така си е. Само ми се ще да им дойде акъла-е днеска си викам айде ше цъкам ИО 6 от първия ден и света който даваше че се рестартира го махнаха и сега не мога да го намеря. Имах желание да поцъкам ноооо....то веднага умря. Знам ли ИО-върнете крум и отон да са тука. Хаус като модератор беше много коректен,а не мартинчо. Оправете си играта и за версия  7 ако не фалирате-хващате най-доброто от 6-цата слагате и номади. Стъпвате на принципа,който ви издигна и знам ли-нещо ново като герои или битките да са като в total war. За толкова години можехте да направите това
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!