Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:25:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов вид свят х4  (Прочетена 2097 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« -: Юни 26, 2017, 14:11:11 »

Здравейте. Незнам дали някога и кога е предлагано следното, но моля да ме извините ако повтарям някого. Имам следното предложение към екипа на ИО и се надявам да направят поне 1 опит да видим какво ще се случи. Ето го и предложението: Да се направи 1 БГ или Интернационален свят х4 версия 6 с продължителност 12 месеца ако е възможно, НО без абсолютно никакви диаманти (да има само за МОД), без турнири с диаманти, ковчези, колела и такива измислици. Да видим големите ви платежоспособни играчи колко "големи" играчи са. И идеята на този свят е да има пълна равнопоставеност БЕЗ финансова изгода за вас и финансово игрово развитие за нас. Ако ще направете и анкета да попитате НАС вашите играчи (даже клиенти) и направете най-накрая нещо смислено и нещо което ще бъде оценено от много хора не само българи, а и по цял свят които харесват и обичат играта. Надявам се това да бъде предадено и наистина бъде помислено върху него като проект. Помислете 1 път не за ПАРИ, а за НАС играчите.
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Юни 27, 2017, 09:21:16 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=78226.0
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=76890.0

Има и други теми по този въпрос.
Активен
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #2 -: Юни 27, 2017, 15:49:44 »

Благодаря за препратките, но както вижда едната е вече на 2 години другата е на 1г.6м. И няма ни вест ни кост като гледам. Нека опитаме отново.
Активен
cableonda
Лейтенант
***

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 114


Профил
« Отговор #3 -: Юни 27, 2017, 21:06:06 »

Аз бих предложил да измислят и нова раса или поне да добавят номадска  Grin не всеки обича фермерските имперци примерно аз лично заради имперската раса не бих минал към версия 6 със сигурност ще има и хора като мен, тези модули на управление варваризъм монархия и тн  *stop* *stop*.. си ги запазете за вас, по добре щеше да е да измислите 3та раса или поне номадска  да има в в6 
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #4 -: Юни 27, 2017, 23:44:02 »

а бе аз не виждам какво против имаш към управление варваризъм  Grin мн си е добро  :Dпаля си и крадя като крал  *hahaha*
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
cableonda
Лейтенант
***

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 114


Профил
« Отговор #5 -: Юни 28, 2017, 11:08:57 »

Нямам нищо против и аз бих играл така естествено, много мразя тая имперска раса от версия 4 още, тия ферми къщи скъпа армия бавна... с фаланги не ми се играе ... предпочитам катафракти и ел стрели и балисти  Grin много по добре щеше да е играта според мен ако имаше и номади пък ако имаше и 3 та раса още по добре  Wink
Активен
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #6 -: Юни 28, 2017, 14:38:13 »

Е управленията са си като раси и са 4ри. Какви 3-ти раси какви 5 леа искате не знам  *hahaha*
Активен
cableonda
Лейтенант
***

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 114


Профил
« Отговор #7 -: Юни 30, 2017, 13:36:22 »

Абе ти май не правиш разлика между катафракти и паладини? като си свикнал да бохаш ферми и къщи си играй имперци   wassup
Активен
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #8 -: Юни 30, 2017, 16:11:34 »

Абе ти май не правиш разлика между катафракти и паладини? като си свикнал да бохаш ферми и къщи си играй имперци   wassup
Я бегай да си играеш тетрис и не ми казвай какво и как да играя. При положение, че въобще не знаеш как играя.... *ok*
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #9 -: Юли 01, 2017, 12:16:43 »

Я бегай да си играеш тетрис и не ми казвай какво и как да играя. При положение, че въобще не знаеш как играя.... *ok*

чек са,тва е В6 какви катафракти сънуваш пич Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #10 -: Юли 04, 2017, 07:31:32 »

чек са,тва е В6 какви катафракти сънуваш пич Grin

"То детето от къде да знае старши"  *hihi*
Активен
cableonda
Лейтенант
***

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 114


Профил
« Отговор #11 -: Юли 04, 2017, 12:11:54 »

 Grin Grin кое дете е, аз имам повече медали от вас двамата слети заедно смешници... научете се първо да играете после пишете  *freak* като сте пълни ферми и ви точат постоянно кво да коментираме номадите  Grin  *hahaha*
Активен
pelikana
Капитан
****

Karma: +33/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #12 -: Юли 04, 2017, 14:23:32 »

Само не разбрах от къде знаеш кой ни точи и какви фермери сме? Или просто както повечето си говорим наизуст? Колко медали имаш слабо ме засяга, ако си дошъл да избиваш комплекси не е тука мястото да знаеш. Медалите ги знаем те не са фактор, че си добър играч само да ти кажа....имаме ги медалисти дето пускат МОД-ове като видят зора, а пък се пишат за големи играчи. Така, че айде да говорим по темата или по добре да заключват тая тема, че ми писна от такива като тебе!
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #13 -: Юли 04, 2017, 14:38:37 »

Grin Grin кое дете е, аз имам повече медали от вас двамата слети заедно смешници... научете се първо да играете после пишете  *freak* като сте пълни ферми и ви точат постоянно кво да коментираме номадите  Grin  *hahaha*
приятелю медалист,тия медали можеш да си ги натикаш там кадето слънце не огрява ,панимаеш а? Grin
такива медалистчета като теб съм ги ритал на път и под път,така че имаш повече медали не ме впечатлява  ама грам Grin ;Dю
1-во:аз не играя обезателно за медали
2-ро:за мен е важно да съм сред готини хора ,а не да гоня обезателно реалм и да копам като луд  Grin
а бе медалиста,у кой свят играеш да тъ питам  Grin Grin Grin

П.П и медалиста,когато постигнеш това на гърбът на топ съюз с лека и тежка армия ми се обади  Grin http://prnt.sc/e648o3
« Последна редакция: Юли 04, 2017, 14:50:12 от donnegro82 » Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #14 -: Юли 08, 2017, 18:44:40 »

Чек и аз да се разпиша. Хайде нека не е свят, в който въобще да няма диаманти...Просто го пуснете по версия на играта 1.0. Все някъде има запазено копие. Без предмети и каквито и да е ускорения, без опашки с размествания  на проучвания и строежи, но пък със столица, в която не можеш да строиш, или проучваш, при разрушена крепост, но пък за сметка на това с възможност за преместване на столицата в друга провинция, без нарочени максимални награди от храма с детелинки, без магазини  за разните му предмети, и с оная готина графика от макс 800Х600 пиксела Grin
 
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!