Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:44:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОТНОВО БЛАГОДАРСТВЕНО ПИСНО ЗА ЕКИПА НА ИО !!!!  (Прочетена 8043 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
boneti
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« -: Май 17, 2017, 16:10:09 »

http://prntscr.com/f8vc41 Ето, дами и господа, отново екипа реши да погази правилата, които сами са поставали само и единствено защото става дума за най-големия платец в играта . Това е третото му влизане във въпросния съюз. Както всички знаем, това е против правилата, които важат за 99% от играчите. Екипът обаче решава, че за платците правила няма. Оправданието е "Акаунта е бил разбит, за това екипа му позволи да се върне" http://prntscr.com/f8vfzs ИНтересното е, че акаунтът седя 24 ч извън съюза, в дисциплина на Олимпийските, в която е безполезен и беше върнат точно след нейния край за дисциплина, която на практика може д спечели сам... Да не казваме, че това не е първия му случай на връщане за 3ти път в съюз - в обикновенна ера се случва постоянно. Този акаунт толкова ли го разбиват ? Че той е по-атакуван от сайта на ЦРУ бре ? И от там идва въпросът - след като е толкова лесно да се разбиват акаунти в ИО защо има пароли изобщо ? Как вие защитавате нашата информация като потребители ? Ако не можете да я защитите, не трябва ли вашите шефове да намерят хора, които могат да ги защитят ? Аз наричам това вашето НАГЛОСТ. На много хора им се е случвало да им разбият акаунта, но отговорът ебил " След проверката не е открита нередност " - но разликата е че тези хора не са големи платци - те са играчи, които са решили да се позабавляват. Евала ИО... *rose* *heart* Казвал съм и преди казвам го и сега вие няма нещом което да не направите за пари...
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #1 -: Май 17, 2017, 16:14:03 »

Това е смешно и трагично...... заради един човек който плаща!

Като го връщате така. Давайте компенсация на другите мисля че точно в тази дисциплина по 1 мил диаманта на акаунт ще свършат работа.

Или Вие от ИО незнаете че тоя си раздава къде ли паролата и сега някой напуснал вместо него и го връщате трети път и прецаквате играта на 50 човека поне.

Предполагам Ви пари малко под........ сега но се приготвяйте за компенсации за нас....от това че го връщате точно на тази дисциплина!!!!!!!!!!!!

БЕЗОБРАЗИЕ ЗА ПАРИ В ИО ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!
Активен
boneti
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #2 -: Май 17, 2017, 16:17:56 »

Така отбор An0mAly на олимпийските игри иска да се върнат парите на всички негови играчи от началото на игрите. Вие предлагате продукт и ние ви правим рекламация на него. Много ми е интересно ако Дариуш остане да си играе сам дали ще плаща толкова много Huh?Huh? Аз ако нямам интерес се отказвам от нещо... Дали пък няма и той да се откаже...
Активен
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #3 -: Май 17, 2017, 16:20:21 »

това вече е "корупция" Sad
Има правила, а те се погазват... какъв е стимула ни за игра на тези игри Sad
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #4 -: Май 17, 2017, 16:28:57 »

Който плаща той поръчва музиката ! Резилллллллллллллллллл !!!!!!!
Активен

един живот не стига ...
NightSentinel
Лейтенант
***

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 119


Профил
« Отговор #5 -: Май 17, 2017, 16:30:35 »

То както е тръгнало така, дайте поне неограничен брой влизания в съюз. То ако е така, значи мога да дам паролата си на приятел и да му кажа "Напусни вместо мен" след което да пиша, че са ми разбили акаунта. Същото е... Епа как не му бутнаха диаманти, сандъци, армията защо не са му разпуснали? А защо не се извърши проверка по ИП на целия съюз, дали не е умишлено?  ( е то се знае, че е 100% умишлено Grin)  *freak*
« Последна редакция: Май 17, 2017, 16:49:42 от NightSentinel » Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #6 -: Май 17, 2017, 17:28:10 »

Ей като сте се запънали с това ИО.Спирайте го бе хора.Не е толкова трудно.
Отдавна нещата се изкривиха и отидоха в някаква паралелна реалност.Има страшно много подобни игри само че там има ПРАВИЛА и те се спазват.Няма да се оправят нещата никога тук.То са скриптове то са хора извън правилата то е бъгове....ако тръгна детайлно да пиша няма да ми стигне времето.Всеки които е играл две три ери прекрасно знае за какво става въпрос.Мазохизъм ли е това вашето какво е ?
Всеки път когато влезна да чета форума чета едно и също.Просто спрете да играете.Друга оправия няма!!!

Активен
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #7 -: Май 17, 2017, 18:33:23 »

Ей като сте се запънали с това ИО.Спирайте го бе хора.Не е толкова трудно.
Отдавна нещата се изкривиха и отидоха в някаква паралелна реалност.Има страшно много подобни игри само че там има ПРАВИЛА и те се спазват.Няма да се оправят нещата никога тук.То са скриптове то са хора извън правилата то е бъгове....ако тръгна детайлно да пиша няма да ми стигне времето.Всеки които е играл две три ери прекрасно знае за какво става въпрос.Мазохизъм ли е това вашето какво е ?
Всеки път когато влезна да чета форума чета едно и също.Просто спрете да играете.Друга оправия няма!!!

Много добре казано, довършвам игрите и повече ИО - Никога !!!
Активен

един живот не стига ...
Tyte
Гост
« Отговор #8 -: Май 17, 2017, 20:41:52 »

В блиц мастър 1 играч с акаунт Artur167 си влиза с парола и гледа акаунта на дариус. След спречкване, артур/или дариус/  разпускат съюзната армия на целия полски съюз. Така от първи, едва успяват да се справят и да вземат третото място. Наказани нямаше
На световното първенство, след като обяви война на хърватите от акаунта на дариус в който влизаше с парола, и разбра че е свършил поредното безумие, изпадайки в нервна криза от страх какво ще каже на лидерот, някой – артур или дариус влезе в акаунта на speju пак с парола, махна всичките му наглеждачи и смени паролата. Наказани нямаше
По време на квалификациите – дариус или артур разпуснаха армия на Mweq и момчето реши да не играе на световното.
По време на световното първенство – на няколко пъти си пуска вот  , щото нямаше как да напусне съюза, няколко пъти маха наглеждачите си , абсолютно без причина.
На предните зимни олимпийски игри, Артур или дариус влезе в акаунта на speju и му разпусна армията и направи още поразии. Обвиниха акаунт педро пр че бил сторил това. Speju получи компенсация за това. Наказани нямаше

Питам – след като толкова много случаи има на направени простотии от страна на дариус и артур, как така екипа на ио го върна в съюза за трети път и то на турнир, не в обикновен свят. Знаете че това което пиша е истина. Знаете че не я зная само аз. Знаете че и двамата са психически нестабилни и правят невероятни простотии. Искам да знам защо ги толерирате и защо не са наказани за това до сега.  

Питам – след като може да се компенсира личен акаунт / този на speju/  и няма наказани, защо сега да не може да се компенсират играчите от игрите – всичките, за връщането на дариус за трети път в съюз, без абсолютно никакво доказателство за хакване или нещо нередно

Питам Григор /лорейн/ - от къде още снощи знае че акаунта е хакнат и е толкова сигурен в това, какви са връзките му с ио и защо след като това се тиражира във форума , после става и оправдание на поляка... Вие ли му давате идеи какво да лъже вип съпорта ? и вие ли организирахте това псевдо хакване, за да плашите поляка и да не ви напусне и да зареди диаманти?

На Лазо ще кажа само едно – радвам ти се че не играеш, сега е време да откажеш и писането у форума, щото е тъп, смотан и никакъв

За моите съотборници и за малките играчи на тези игри от всички съюзи ще кажа – показаха ни как от турнир, игрите се обърнаха на мазна баничка с полски привкус...
« Последна редакция: Май 17, 2017, 20:55:26 от Tyte » Активен
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #9 -: Май 17, 2017, 21:10:16 »

Пълни простоти, че акк е хакнат. Изпокарала ли са се нещо. Ако беше хакнат нямаше ли да падне в нето или да му разбият армия, източат ресурс. Пореднато скарване и излизане от съюз. Играл съм няколко реалма с Дариус и си излиза от съюзите непрекъснато. Проблема е, че админите погазиха много сериозни правилата на играта и се подиграха с всички, които играят пролетните игри. Не е прост този който яде баницата а който му я дава нали ?
Активен

един живот не стига ...
Rover
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #10 -: Май 17, 2017, 21:18:59 »

Ей като сте се запънали с това ИО.Спирайте го бе хора.Не е толкова трудно.
Отдавна нещата се изкривиха и отидоха в някаква паралелна реалност.Има страшно много подобни игри само че там има ПРАВИЛА и те се спазват.Няма да се оправят нещата никога тук.То са скриптове то са хора извън правилата то е бъгове....ако тръгна детайлно да пиша няма да ми стигне времето.Всеки които е играл две три ери прекрасно знае за какво става въпрос.Мазохизъм ли е това вашето какво е ?
Всеки път когато влезна да чета форума чета едно и също.Просто спрете да играете.Друга оправия няма!!!



напримерр?
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #11 -: Май 17, 2017, 21:21:40 »

Tyte това което писах не е насочено към теб не знам защо трябва да ми казваш само едно или две...Много поздрави на Artur167,Speju,Mweq , Dariusz18 и на брат му и на сестра му !
Форума си е форум и не е нито тъп нито смотан. Пиша когато ми се пише и най вече подържам връзка с хора с които иначе няма къде да се засека.Не съм си позволявал да ти давам персонални съвети така че въздържай се и ти от такива моля.

Правят ви на маймуни и така до следващия път. Ферманите във форума няма да променят нищо. Единствения начин е да се ядоса човек достатъчно за да спре да играе.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #12 -: Май 17, 2017, 21:43:08 »

Лазо,ти явно не разбра какво ти написаха.
Това пък с поздравите,беше мн странно.
Всеки трябва да носи отговорност,не може така нагло да се тъпчат правила,вече толкова безочливо,с такъв измислен аргумент,като хакнат акаунт и то след заключване на другия му.Еми стига вече,баси тъпнята.
В случая Лазо,не те разбирам.Когато ти пишеше за такива неща,се дразнеше когато ти репликират глупости,сега защо го правиш,не знам
ИО-то се осраха тотално...до уши...не,подминаха си и ушите даже...заляти са.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #13 -: Май 17, 2017, 21:49:25 »

Разбрах го един вид като не играеш не се обаждай....и понеже съм много любезен отговорих. Може и да е станало разминаване ( ако е така извинявам се ).

Нищо ново под слънцето не се е случило Жоро.Нещата в ИО циклично се повтарят. Въпроса е защо аджеба много хора свестни готини и всякакви си губят времето ( някой и парите ) с това ?
Разбрах в подробности какво е станало и ме е яд.
Всички игри се правят и подържат с цел печалба знаем го всички.Ама тука нещата са извън контрол.Това е.
« Последна редакция: Май 17, 2017, 21:52:16 от lazo313 » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #14 -: Май 17, 2017, 21:59:29 »

Така е Лазо.

Относно връщането за хакване.Първия път пак ли беше хакване.Като мн добре знаят всички,че скоро пак ще напусне,щото или се ядосал,или му е криво,или се напил,или Байерн паднали,пак ли ще го върнат.Пак ли ще е хакнат.Какви ай-пи та,какви простотии.Кой е наказан за хакването?Простотии...
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!