Imperia Online България  
Април 16, 2024, 14:52:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОТНОВО БЛАГОДАРСТВЕНО ПИСНО ЗА ЕКИПА НА ИО !!!!  (Прочетена 8053 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #15 -: Май 18, 2017, 11:07:30 »

Пълни простоти, че акк е хакнат. Изпокарала ли са се нещо. Ако беше хакнат нямаше ли да падне в нето или да му разбият армия, източат ресурс. Пореднато скарване и излизане от съюз. Играл съм няколко реалма с Дариус и си излиза от съюзите непрекъснато. Проблема е, че админите погазиха много сериозни правилата на играта и се подиграха с всички, които играят пролетните игри. Не е прост този който яде баницата а който му я дава нали ?

Който плаща, поръчва музиката!

https://www.vbox7.com/play:18872b4f
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #16 -: Май 18, 2017, 20:18:24 »

Правилата са за простосмъртните Grin
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #17 -: Май 18, 2017, 21:16:10 »

Нещо сте се объркали всите! ИО е българска фирма все пак! Нима чакате от тях да спазват правила!

Успех в чакането и докато чакате се насладете на Марк Нопфлър и компания! Grin Tongue
Money For Nothing
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #18 -: Май 18, 2017, 21:39:18 »

Нещо сте се объркали всите! ИО е българска фирма все пак! Нима чакате от тях да спазват правила!

Успех в чакането и докато чакате се насладете на Марк Нопфлър и компания! Grin Tongue
Money For Nothing

правилата са затова,да се нарушават  Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #19 -: Май 19, 2017, 00:47:47 »

 Ебаси бабаси, веселба. Иначе се радвам за отбора, който се е събрал
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #20 -: Май 20, 2017, 19:01:26 »


Всеки трябва да носи отговорност,не може така нагло да се тъпчат правила,вече толкова безочливо,с такъв измислен аргумент,като хакнат акаунт и то след заключване на другия му.Еми стига вече,баси тъпнята.

A едно време като хакнаха наистина акаунт ...... разпуснаха модераторите от форума  Tongue Tongue Tongue .... те пък разпуснаха ИО като игра и те така се случиха нещата Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #21 -: Май 26, 2017, 14:18:33 »

Поредния хакнат акк на Пролетните игри. акк Ивицакум беше хакнат и му беше пуснат МОД. Разбира се екипа размодира акк 12 часа по-късно. Колко правила ще се нарушат на тези игрии .......
Активен

един живот не стига ...
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #22 -: Май 26, 2017, 17:38:45 »

Кажи му хърватин и повдче не го обиждай. 
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #23 -: Май 26, 2017, 23:41:16 »

Поредния хакнат акк на Пролетните игри. акк Ивицакум беше хакнат и му беше пуснат МОД. Разбира се екипа размодира акк 12 часа по-късно. Колко правила ще се нарушат на тези игрии .......

Адаш не се ли нагледа вече на тези чудесни неща,който се случват в играта....Чао го време вече си ги виждал подобни неща и ти се възхищавам на упоритостта с която играеш Smiley Аз не издържах и нямам твоята упорит и за това знаеш какво решение взех :)Поздрави на всички,който още играете и успехи не само в играта,ами и в живота Smiley
Активен

Witaing
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #24 -: Юни 05, 2017, 16:46:08 »

В бг си е така от край време хора. Не случайно ни има във великият филм "Черна котка, бял котарак" с фраза "Което не става с пари, става с много пари" Grin
Активен

I am whatever you say I am; if I wasn't, then why would you say I am.
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #25 -: Юни 06, 2017, 01:25:55 »

 Grin Е за това ми е кеф че няколкото, мизерни на брой злата съм ги спечелил честно и с акъл. Постижението е още по-голямо, щом се бориш с говеда. А винаги е било така-аз за това само влизам тука, за да попиша,да дам съвет и мнение. И ето го съвета пичове- квито медали сте спечелили, хубаво. Знаете че 200-те диаманта или 100-те не си струват и не са достойна награда,отговаряща на времето, уменията и парите вложени за победа. Знаете, че платците никога не са били наказвани,и винаги са се оправдавали от ИО с кво ли не. Просто нека спрем масово да играем-във старите версии вече така или иначе играят по 100 и по-малко хора. Сега остава и версия 6 да бойкотирате
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #26 -: Юни 06, 2017, 18:09:50 »

Не че ви давам идеи но ... толкова програмисти играят ио - момчета я се съберете и хакнете играта, колко му е.
  Wink
Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #27 -: Юни 06, 2017, 19:55:55 »

Не че ви давам идеи но ... толкова програмисти играят ио - момчета я се съберете и хакнете играта, колко му е.
  Wink


 Grin Grin Grin Grin не е лошо като идея  Tongue
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
donut
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #28 -: Юни 07, 2017, 00:52:53 »

Grin Е за това ми е кеф че няколкото, мизерни на брой злата съм ги спечелил честно и с акъл. Постижението е още по-голямо, щом се бориш с говеда. А винаги е било така-аз за това само влизам тука, за да попиша,да дам съвет и мнение. И ето го съвета пичове- квито медали сте спечелили, хубаво. Знаете че 200-те диаманта или 100-те не си струват и не са достойна награда,отговаряща на времето, уменията и парите вложени за победа. Знаете, че платците никога не са били наказвани,и винаги са се оправдавали от ИО с кво ли не. Просто нека спрем масово да играем-във старите версии вече така или иначе играят по 100 и по-малко хора. Сега остава и версия 6 да бойкотирате


Това трябва да се сложи в началната страница. По мръсна игра от тази надали съществува. С очите си съм виждал как мои съюзници (редовни купувачи на пакети за 200€) ползват скриптове обаче ИО не ги докосва даже с върха на пръста си. Иначе мене ме наказаха точно ден след ползването  Grin Grin Значи тука честна игра няма - парите са важни.  

Подкови, летящи обувки.... скоро ще добавят извънземна чиния за мигновени атаки срещу диаманти Grin:D Жалка игра...


Само не ми е ясно колко тъп трябва да си да даваш пари за такова чудо...  *tired*  Айде успех на екипа. Дано са успели да направят скриптове за шпионаж на чужди армии за най-великите плащачи  *hahaha*

Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #29 -: Юни 07, 2017, 13:33:33 »

Grin Е за това ми е кеф че няколкото, мизерни на брой злата съм ги спечелил честно и с акъл. Постижението е още по-голямо, щом се бориш с говеда. А винаги е било така-аз за това само влизам тука, за да попиша,да дам съвет и мнение. И ето го съвета пичове- квито медали сте спечелили, хубаво. Знаете че 200-те диаманта или 100-те не си струват и не са достойна награда,отговаряща на времето, уменията и парите вложени за победа. Знаете, че платците никога не са били наказвани,и винаги са се оправдавали от ИО с кво ли не. Просто нека спрем масово да играем-във старите версии вече така или иначе играят по 100 и по-малко хора. Сега остава и версия 6 да бойкотирате
кога светът си събува потурите - ще си събуе и цървулите. Твърде дълго  за наша радост ИО беше време и умения срещу никаква финансова инвестиция. На входа на родния ми град още виси един неонов надпис от соц-а : "Плевен, град на руската бойна с      '  Grin

https://www.youtube.com/watch?v=9ku3E7NPRuE
« Последна редакция: Юни 07, 2017, 16:16:44 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!