Imperia Online България  
Април 18, 2024, 16:50:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И отново .....  (Прочетена 1741 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
moonlord84
magSoarkVE
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« -: Октомври 30, 2016, 16:49:42 »

До кога ще е така бе хора??? Вие бавноразвиващи ли сте..... всеки път едно и също и имам чувството, че само на мен се случва! Как така всеки път като се спират атаките винаги оставям злато и си всеки път след това съм на минус ?!???!? за близо 10 години така ли не можахте да го разрешите този проблем..... ако не можете кажете, ако трябва да дойда аз да го разреша ако нямате достатъчно кадри които да си вършат качествено работата?!?!?
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 30, 2016, 18:33:48 »

Зимно часово време25.10.2016 16:41:08

На 30-и октомври (неделя), в 04:00 сутринта Европа преминава към зимно часово време. Часовникът на сървъра ще се премести с един час назад (вместо 04:00 ще показва 03:00). Във връзка с това атаките и издръжката на армии ще бъдат спрени на 29.10.2016 в 15ч.
- всички атаки, пуснати преди часа на спиране, ще бъдат върнати;
- всички съюзни войни и премиум пакети ще бъдат удължени с точното време на периода без атаки;
- издръжка на армията няма да бъде вземана, въпреки че ще се отразява в статистиката;
Атаките ще бъдат пуснати отново на 30.10.2016 в 15ч. Сървърно време.

ВАЖНО: Номадските атаки няма да бъдат спирани в Квалификациите на Световното първенство!

ВНИМАНИЕ: Препоръчваме ви да влезете в акаунта си преди пускането на атаките, за да не се начисли издръжката на армията за времето, през което не сте били на линия в играта!
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 30, 2016, 18:35:22 »

Мисля , че последното изречение описва от къде идва проблема ви.
Активен

moonlord84
magSoarkVE
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 30, 2016, 19:34:28 »

аз пък си мисля, че не трябва да ми казвате от къде  ми е проблема, нито кога да влизам в играта!!!! Проблема е ваш и трябва да го разрешите, ако не можете отново си е ваш проблем
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 30, 2016, 20:01:00 »

Имате съобщение от съпорта с инструкции , които не сте спазили.

Ако си купите бензин от близката бензиностанция , но не го сипете в резервара а върху колата о го запалите , то кой е виновният:
а) - бензиностанцията , защото не сте длъжни да им спазвате инструкциите;
б) - вие , защото не ви дреме кой и защо е измислил тия инструкции;
в) - пожарникарите , защото е трябвало да са постоянно около вас;
г) - не ни трябва виновен , трябва да си намираме повод да се оплакваме;
Активен

moonlord84
magSoarkVE
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 30, 2016, 23:57:28 »

какви инструкции бе човек? не можете да ми казвате кога ще влизам в играта..... има много по смислени неща от това да вися 24ч. онлайн като теб!!! И не се оплаквам, дразни ме факта, че тези неща могат да се избегнат, но явно прекалено много ви мързи или просто не можете!
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!