Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:26:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Възхвала за екипа на ИО !!!!!  (Прочетена 2997 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #15 -: Юни 28, 2017, 01:01:18 »

Аз пари не съм давал. И времето със съюза, с който взех два златни медала ми е било приятно. Точни хора бяха. И бих ял лайна за тях. Поздрави за съюз Fifa RealmDown, nanomano, Влади-Големия и малкия. Опитах се да си създам подобна компания във версия 6-сега покрай промените. Ми хората некадърни. Защита има, те мърморят, че ги бият. Обявяват се войни и тн. Реве се. Дават ми акъл хора, които са си рабили армията 2 пъти и са им я хванали три пъти. Яд ме е за това време, дето сега го загубих. И онова си беше загуба, щото 200 диаманта ти дадат. По сегашните стандарти 30 и няколко хиляди ли се пада? Но поне ти беше кеф. па като се потроши някой го изправят другите на крака. Сега без да ме бяха разбили се отказах. А съюза сега е 5-ти, не да кажеш слаб. Колко ще са 5-ти още не знам, като ги гледам. Преди тъях надежда, че ще направят версия 7, пък номади. Сега и да го направят няма да има смисъл. Е ИО, нищо не ви дадох финансово, само време загубено и нерви. Може и някой бял косъм да си докарам на 19 нямам. Ама било квот било. Цъкането приключи. Дано се осъзнаете и да направите играта каквато беше като идея. Ама едва ли, така като ви гледам Grin. Поздрави на старите админи и модератори. Пичове сте,ама вече не може да помагате като преди, щото ще е в разрез с политиката на компанията.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!