Imperia Online България  
Април 19, 2024, 07:21:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Възхвала за екипа на ИО !!!!!  (Прочетена 2998 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
boneti
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« -: Май 13, 2017, 12:18:22 »

Значи, дами и господа, всеки, който е играл със съюзни армии знае, че до скоро нямаше ограничение за това на колко секунди ще се мести армията, както е при личните армии - 5 сек. Е уважаеми многострадални играчи ВЕЧЕ има такова ограничение. Естествно нашият любим екип на ИО не сметна за нужно да обяви такава основна промяна в геймплея и трябваше да се разбере по трудния начин - с разбиване на армия. Но то така е по-добре за тях сега трябва да харчим диаманти да правим нова нали, а това, че играчите за кой ли път са прецакани и недоволни няма значение. ЕВАЛА ЕКИП, ЕВАЛА ИМПЕРИЯ !!! Да живее мотото "Клиентът е винаги на първо място" !!!! Само се чудя ако това беше станало с Дариуш, Джони или някой друг голям платец а не с малък бг съюз с малко количеество изхарчени диаманти дали нямаше да има компенсациим извинения и дори някоя от стандартните оферти, които предлагат едни мили дами на Околовръстен път ( за продавачките на картовфи имам в предвид да не си помислите нещо друго ). А искате да играем Олимпиади, Световни и тем подобни глупости, за да ви се дават заплатките. Емиии играйте си ги вие, и без това само вие знаете какво става в тази игра след като всеки ден се менят правилата без да се казва на играчите... мисля, че ще ви се получи... *heart* *rose* *heart* *heart* *heart*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Май 13, 2017, 15:01:43 »

Всичко е пари приятелю и манталитет балкански - след нас и потоп! Добре е сега да набутате някой лев за да си оправите разбитата армия! 250 гърла не се хранят лесно, как мислиш ти тази работа? А?

Естествено че трябват похвали за екипа! Една стратегия колкото и стара да е, действа ли, прилага се! Щом има риби, има и рибари! Не подкрепям играчите! Не са прави да мрънкат! Ма разбил си съюзната арми!!! Ми щом си я разбил - вадиш кинти и я оправяш! Срещу 200 евро, тоест една месечна заплата извън столицата, вадиш яко рисувани войници от какъвто искаш вид и ставаш дъ бест, дъ фърст ивсякакъв друг "ДЪ" дори и ДЪвка за забавление и балончета, тоест като балон с въздух в подналягане се изтрелваш във висинето на виртуалната реалност! Ма тия играчи  са антибългари! Само ривът и неискат да спонсорират български фирми! Никак не съм доволен от тях! Мръсници! Скъперници! За некви си 5-600 евра се цинцарят като мангали! Напълно и отново подкрепям екипа - не може мижавите българи да са най малкото перце в доходите а видиш ли да са нагли да си търсят и правата отгоре на всичко! Такава наглост нема! Подкрепям и дето ги наказвате с мълчание! Пренебрегвайте тази сволоч! Не стига че са бедни ма и уста отворили та чак ченето им виснало! А ма па работа!

Нема такава държава!
« Последна редакция: Май 13, 2017, 15:18:54 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #2 -: Май 13, 2017, 16:43:29 »

Виж това - http://prntscr.com/f7d219
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
mammamia
Гост
« Отговор #3 -: Май 13, 2017, 18:05:52 »

 
Виж това - http://prntscr.com/f7d219
Това е брутално  Grin  Grin  Grin Но и толкова натурално,и така от  *heart*  И други теми за изчезнали разни работи има,не свикнахте/ме ли,хора  Tongue
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4 -: Май 13, 2017, 18:27:12 »

А? С кое да се свикне! С култувата поза партер ли? Който може да свиква! Аз не съм либерал!Не заболя ли ни кръст вече? Всеки играл повече от година тази игра е виждал всякакви фрапиращи неща, всеки се е сблъсквал с непредизвестени промени, а такива се правят откак играта съществува! Да е един, два, пет, 20 пъти бива, ще кажеш - нямат хора или нещо друго, но то е през цялото битие на този продукт! Явно не е от нямане на хора а просто си е тактика на  изненади, които според тях стимулират финансоотделянето на баш навитаците за виртуал медал! Тоест, порочна практика! Като се добавят десетките бъгове, невъзможноста за справяне с разни прогрмки вече12 години, чакането на отговор с дни и създаването на съпорт за да не се веят по форумите кирливи ризи, което да бие по блестящото реноме на продукта, та всичко това изтръгва от сърцето ни мисълформи, които запращаме към близки и познати на този легендарен екип, който за жалост няма чак такава вина, за да получава такива дози тестостерон, щото само се подчинява на по визшестоящи, от които тръгва всичко!Либерализъм по балкански, описан от учени и философи като - бесен капитализъм! Всичко, което докарва пари е добро! Дреме им че ги псуваме! Нали накрая джобовете са им пълни!
« Последна редакция: Май 13, 2017, 18:55:23 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
mammamia
Гост
« Отговор #5 -: Май 13, 2017, 18:40:29 »

Ми...със совите не са това,което са,Влади...с това да свикнем. За кръста-Космодиск - на който му се застава в партер заради ИО. ТЕ не ни принуждават,ние си седим - по навик,от носталгия,заради приятелите...па ТЕ нема ни изгонят,я  Smiley
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Май 13, 2017, 19:00:47 »

Ми...със совите не са това,което са,Влади...с това да свикнем. За кръста-Космодиск - на който му се застава в партер заради ИО. ТЕ не ни принуждават,ние си седим - по навик,от носталгия,заради приятелите...па ТЕ нема ни изгонят,я  Smiley

А така, затова и клетви тях няма да ги хванат, щот никой не ни е довлякъл насила! Ако силом или чрез измама отнемаха от парите на семействата - тогава да! Но не е така! Единствената клетва тук дето ще хване декиш е - както мерят, така да им се отмери! Пропускаяш етиката и морала на дадена фирма и с право! Това е българска фирма! Тука не търсиш етика и морал!
После, ние може и да стоим зарад приятели и носталгия, но други са тук за да спечелят нещо в играта, нямайки нашия сантимент и сблъсквайки се с реалностите в нея се пораждат теми като от линка по-горе! Такива хора не са простаци че псуват, просто им е накипяло че парите, времето, надеждите са им отишли на халост не по тяхна вина! Ма били имали проблеми от екипа, ма незнам си какво!Ти Ваня като идеш и си купиш хляб и разчупвайки го от него изпадне полуразложен плъх, няма ли да направиш скандал на фурната, изпекла го? Нима ще ти дреме че те са имали проблеми с хигиената или че от санипид станция не са пръскали одавна! Едва ли! А и не си длъжна да ти дреме! Ти си клиент и отивайки в хлебарницата си прочела - хляб бял, хляб добружа или типов! На етикета не е писало - хляб бял с разложен плъх, хляб типов с черни косми от месачката Кина!
« Последна редакция: Май 13, 2017, 19:20:27 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
mammamia
Гост
« Отговор #7 -: Май 13, 2017, 19:29:19 »

Сложи  в малкия  си джоб кралицата на есетата  Tongue Влади, много отдавна не обръщам внимание на качеството на продукта, който ни продават. Защото не го купувам-цъках безцелно заради социалния елемент. И ти, и аз, и хората, с които играхме, и онези, срещу които играхме, се изморихме да пишем. На съпорта, на мъпорта, на всичко, което завършване на -порта  Tongue Щото няма чуваемост, няма и да има. Затова се изкефих искрено на автора на скрийна по-горе Smiley
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #8 -: Май 13, 2017, 19:40:45 »

Да, може да не помниш, но и аз писах нещо подобно преди време, но по естетически причини го изтрих, решавайки че не е доволно цветно и обрисуващо точно моите желания и пожелания! Grin
« Последна редакция: Май 13, 2017, 19:43:38 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
mammamia
Гост
« Отговор #9 -: Май 13, 2017, 20:38:55 »

Аз помня всичко, даже съм сигурна, че някъде в някое  хроно ще го намеря, щото беше перла в короната на "възхвалите на ИО"   Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #10 -: Май 13, 2017, 21:10:28 »

Ако го намериш, прати ми го да си припомня за хубавата Троянска сливова и какви чудеса върши с речника на един скромен и стеснителен младеж, какъвто съм всъщност!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #11 -: Май 14, 2017, 04:12:32 »

Те за тва скъпи ми приятели напуснах ИО...30 дни вече не се посрещат армии и не се мисли за ИО...Да живеят промените Grin ще ме е яд само за хората,който продължават да си дават времето и финансите за играта Smiley
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #12 -: Май 14, 2017, 09:00:53 »

Те за тва скъпи ми приятели напуснах ИО...30 дни вече не се посрещат армии и не се мисли за ИО...Да живеят промените Grin ще ме е яд само за хората,който продължават да си дават времето и финансите за играта Smiley

Вобще не трябва да те е яд Данко! Тези хора ще спрат да дават, като ги прееват още някой път!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #13 -: Юни 25, 2017, 03:15:16 »

ех, а спомняте ли си преди време - колко да е било, 7-8-9 години - времето на класическите светове - как се спазваха правилата и как се даваха наказания при неспазването им...е вярно, пак си имаше проблеми (най-вече мултиакаунтинга), но поне имаше някаква обратна връзка...да се чуди човек как се промениха така нещата с течение на годините...
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #14 -: Юни 25, 2017, 03:42:44 »

ех, а спомняте ли си преди време - колко да е било, 7-8-9 години - времето на класическите светове - как се спазваха правилата и как се даваха наказания при неспазването им...е вярно, пак си имаше проблеми (най-вече мултиакаунтинга), но поне имаше някаква обратна връзка...да се чуди човек как се промениха така нещата с течение на годините...
Жоро, и кьорав чужденец не изкласваше, лайната си ги правихме сами. Ся се мрънка, че ни отнели монопола
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!