Imperia Online България  
Април 25, 2024, 23:06:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: наглеждане  (Прочетена 829 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« -: Май 04, 2017, 07:28:08 »

Имам две препоръки.Свързани са със зачестилите теми за мултиакаунт.-Прелагам правата за наглеждане да се ограничат с време,което да е за период максимум 1/4 от продължителноста на ерата.При изтичане,да се налага да се делегират отново.Така при отказал се от играта играч,наглеждачите му да не могат да ползват акаунта без да им се налага да влизат в него с парола и да си делегират права.В така наречените "шпионски" акаунти,да се извършват проверки за мултиакаунт в периодите на подновяване на правата за наглеждане.-Второто ми предложение е свързано със загубата на спец. ресурс по време на мод.Активноста в акаунта да се отчита само при спиране на мода.В момента играчите могат само да се логват веднъж на няколко дни и така да имитират активност.Завземат се апетитни ресурси и се пуска мод.Така се отнема възможноста на активни играчи да се възползват от тях.За целта се ползват изоставени или мулти акаунти.Също така,до спец ресурс за може да се строи ВП само ако преди това върху него играча е построил или строи ТП.Ще се предотврати възможноста на гореописаните акаунти да пречат за изграждането на колонии върху спец. ресурси. -Наясно съм че предложените от мен промени не биха спрели мултиакаунта,но ще го затруднят и поограничат.Варианта за пресичането му е свалянето на част от играта на устройство на играча и премахването на наглеждането.
« Последна редакция: Май 04, 2017, 07:30:15 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Май 04, 2017, 09:21:02 »

Предложението Ви е предадено.
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #2 -: Май 04, 2017, 15:04:25 »

Ти  това   което  казваш  не  наглеждане а  си е  мултиакалтинк  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!