Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:27:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Епизод XII  (Прочетена 42922 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tyte
Гост
« Отговор #345 -: Април 24, 2017, 20:31:31 »

Минавам за малко и гледам още мн хора се държат.Това убу,ма нали се разбрафме,че аз ша печеля всичко.
Вижте там,да проспите некоя атака и стига сте мякали за прираст-мрираст,ми са ориентирайте към лесния начин.Стига ги пазихте тия пари,харчете ги-ша останете записани със златни букви Wink Успехи...

п.п. Туте,ти отде качваш тез големи армии дет атакуват?

Привет Жоро,
Радвам се че си прочел регламента, наистина не е върха, но ако беше и поиграл,  несъмнено щеше и много други неща да забележиш гледайки статистиката от сайта на номадите, защото е доказано колко си наблюдателен. Като това което Рос забеляза. Че един акаунт от топ 3 е 24/7 он и бие станове на ръка без скрипт, друг пак от този топ три денем е на наглеждачи с различна успеваемост в биенето на станове, а нощем бие със скрипт, докато не му излезе "аз не съм робот"... ако е на линия - всичко е ок, пуска скрипта отново и чака следвщата капча, но ако заспи, конкурента му който не спи и му изтичат очите да зяпа статистиката, използва тези няколко часа за да побие станове, щото скриптаджията като се събуди почва да наваксва разликата с ботушки... третия /него Наско го "лекува" най-успешно/, до скоро в топ 3 и вече в топ 5 пък бие с ботуши и връща с диаманти... всеки с различен он и различен стил на игра...
Ако гледаше пък набитите станове, броя животи и набитите независими градове, от играчите в топ 10 щеше и да ти стане ясна играта на котка и мишка в топ пет от началото на номадите до преди ден, както и причината за загуба на два живота от единия от топ три... и много животи от другия ... Интересни неща, за тези които могат да гледат и не са транзитно преминаващи... Зная че ако беше тук щеше да си видял всичко това , че сигурно и повече... Не е нужно да се омаловажава труда и безсънието без да има задълбочени наблюдения. Този вариант на номади наистина е много тежък и както Стефан писа - иска много он, иска доста по-различна от досега известната ни стратегия, иска пари / парите не са новост за мен от времето когато играх последно номади/... Питаш ме от къде качвам тези големи армии. Отговарям ти така, както си класифицирал акаунтите в един по-преден твой пост - от един или два акаунта от "голямата излагация"...

Успех на всички и пак казвам - не се давайте до последно, до края нищо не се знае и нищо не е предрешено!
Това е най-готиното на този турнир - че има тръпка и неизвестност до самия край!  *rose*
« Последна редакция: Април 24, 2017, 21:13:14 от Tyte » Активен
Tyte
Гост
« Отговор #346 -: Април 24, 2017, 20:45:10 »

Джана Нанини – една майка на 60

http://prntscr.com/f07nex

по повод великите хора

http://prntscr.com/f0biy7 - една почти столетница

такова нещо за първи път видях във версия 6  
да се свети името й и мир на праха й  Cry
« Последна редакция: Април 24, 2017, 20:47:55 от Tyte » Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #347 -: Април 24, 2017, 21:29:12 »

Привет Жоро,
Радвам се че си прочел регламента, наистина не е върха, но ако беше и поиграл,  несъмнено щеше и много други неща да забележиш гледайки статистиката от сайта на номадите, защото е доказано колко си наблюдателен. Като това което Рос забеляза. Че един акаунт от топ 3 е 24/7 он и бие станове на ръка без скрипт, друг пак от този топ три денем е на наглеждачи с различна успеваемост в биенето на станове, а нощем бие със скрипт, докато не му излезе "аз не съм робот"... ако е на линия - всичко е ок, пуска скрипта отново и чака следвщата капча, но ако заспи, конкурента му който не спи и му изтичат очите да зяпа статистиката, използва тези няколко часа за да побие станове, щото скриптаджията като се събуди почва да наваксва разликата с ботушки... третия /него Наско го "лекува" най-успешно/, до скоро в топ 3 и вече в топ 5 пък бие с ботуши и връща с диаманти... всеки с различен он и различен стил на игра...
Ако гледаше пък набитите станове, броя животи и набитите независими градове, от играчите в топ 10 щеше и да ти стане ясна играта на котка и мишка в топ пет от началото на номадите до преди ден, както и причината за загуба на два живота от единия от топ три... и много животи от другия ... Интересни неща, за тези които могат да гледат и не са транзитно преминаващи... Зная че ако беше тук щеше да си видял всичко това , че сигурно и повече... Не е нужно да се омаловажава труда и безсънието без да има задълбочени наблюдения. Този вариант на номади наистина е много тежък и както Стефан писа - иска много он, иска доста по-различна от досега известната ни стратегия, иска пари / парите не са новост за мен от времето когато играх последно номади/... Питаш ме от къде качвам тези големи армии. Отговарям ти така, както си класифицирал акаунтите в един по-преден твой пост - от един или два акаунта от "голямата излагация"...

Успех на всички и пак казвам - не се давайте до последно, до края нищо не се знае и нищо не е предрешено!
Това е най-готиното на този турнир - че има тръпка и неизвестност до самия край!  *rose*

Та викаш Туте тук спокойно можеше да има категории за награждаване ---> "Най-умел със скриптовете" и "Най-силен с диамантите"  Grin
Бях стигнал до извода, че никой не е успял да оползотвори скрипта си имайки предвид колко често ми се показваше проверката за роботи въпреки, че не ползвах такива. Имаше период на всеки 20 минути ката разцъкам да пусна атаки и проверяваше ... Но явно съм в грешка или явно ситуацията тук пак е пропорционална на броя закупени диаманти ... Дали ще проверява на 20 минути или на 2 часа ... 
Аз наблюдавах но чак такива изводи от това което виждах не съм си вадил... Едно нещо което видя можеше да се дължи на няколко различни действия. Най-малкото съдех по себе си. 1 ден в който съм на работа пращах атаките от там по един начин и в зависимост от количеството работа имах и периоди в които с часове нямах пратени атаки. Като съм в къщи също имаше няколко различни резултата в съответствие на много фактори. Най-малкото тава дали се опитвах да поспивам по 20-30 минути между вълните с атаки или щом се върне 1 атака я замествах с друга.  Та освен да извадя изводи от ситуацията за да се опитам да подобря моята позиция други скокове в предположенията не съм правил...
Факта при мен беше, че се бях паднал между двама играча от топ 3 и в резултат 70-80% от всички атаки който пращах в началото ми се връщаха и съответно трябваше да настройвам стратегията си. Което доста ме забави в началото. Както и в по-късен етап ми костваше доста армия. Може би аз съм един от хората с най-голям номер сандъци от станове 12 и 13 ... Опция с ботуши дори не съм обмислял ... Там вече играете на друго ниво от моето. Лошия късмет в локацията ми костваше доста  точки в класацията което сега е фатално...
Та в крайна сметка ще си до играя ерата както и колкото мога. И пак нищо като не постигна ще знам да обвинявам тези 2 категории "Най-умел със скриптовете" и "Най-силен с диамантите"  Grin Ако не себе си за некадърното представяне Smiley Благодаря за просветлението до което ми помогна да достигна с поста си Smiley

И поздравления за невероятната игра и изумителното представяне Smiley
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #348 -: Април 24, 2017, 21:58:20 »

Спирам  и четирите атаки, но заради загубите сигурно ще пропусна една.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #349 -: Април 24, 2017, 23:01:30 »

Нищо не омаловажавам Туте.Нищичко.Всеки има начин,стратегия,усещания,разбирания,знания,за тази игра-мн различни един от друг.Аз обичам номадите,но първо времето се случи неподходящо,второ,некви станове тука трябва да се бият,а аз досега във в6,я съм ударил 10,я не-нема как да ми хареса.Не обичам участие,заради участие,затова предпочитам да минавам понякога,да поглеждам,а между другото и да ви подразня...щото...
Неква закачка обаче,май има със Слави.Не мога да я хвана Embarrassed

Това е.ИО,опорочиха и този турнир.Уменията в играта вече,ще се свеждат до това,да познаваш бензиностанции и знаци,от некви картинки,питащи те,дали си робот.Да ме питат от ИО мен,ще им кажа всичките Grin
Айде успехи ви и ич не ме взимайте на сериозно.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mega_alien
Гост
« Отговор #350 -: Април 25, 2017, 00:13:05 »

Поздрав за всички борещи се с номадите Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=-t5t-F12bnk
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #351 -: Април 25, 2017, 00:23:00 »

А Миле Китич добре лие?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
mega_alien
Гост
« Отговор #352 -: Април 25, 2017, 00:26:29 »

А Миле Китич добре лие?


С това ще се самопоздравя и бих поканил Туте да потанцува с мен Smiley

http://www.videoclip.bg/watch/504006_mile-kitic-kilo-dole-kilo-gore-official-video-clip2015
« Последна редакция: Април 25, 2017, 00:28:45 от mega_alien » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #353 -: Април 25, 2017, 00:29:33 »

Чудно,а ся бийте со винкело и безботушки и бот Tongue Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #354 -: Април 25, 2017, 00:43:37 »

Слави,младо момче си още,оти търсиш доайени? Динков бот се съмнявам да  е пускан, обясних и на Жоро механиката, нищо, а той се просълзи.
 
Ако търсиш отговори за миналото - ще ти ги кажа пред всички - след половин година установих, няма невинни. И спретеда се занимавате с глупости

ПП.И ако веднъж ми пуснеш поздрав с Миле Китич - те ти тегля една майна,пред всички. И ше ти го върна с Кондьо
« Последна редакция: Април 25, 2017, 00:56:56 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
mega_alien
Гост
« Отговор #355 -: Април 25, 2017, 01:05:53 »

Слави,младо момче си още,оти търсиш доайени? Динков бот се съмнявам да  е пускан, обясних и на Жоро механиката, нищо, а той се просълзи.
 
Ако търсиш отговори за миналото - ще ти ги кажа пред всички - след половин година установих, няма невинни. И спретеда се занимавате с глупости

ПП.И ако веднъж ми пуснеш поздрав с Миле Китич - те ти тегля една майна,пред всички. И ше ти го върна с Кондьо

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Туте не е за изпускане без значение старшинството Smiley
Моя стил музика е повече е областта на Lucius  Grin
Иначе. За да се изразя ясно та и Жоро да ме разбере --->
Язе само се радвам, че честната упорите игра печели Smiley Което според мен говори добре за правилата.

Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #356 -: Април 25, 2017, 01:18:05 »

Направое кат реклама насапун Тео - не е за изпускане
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
mega_alien
Гост
« Отговор #357 -: Април 25, 2017, 01:38:04 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Та връщайки се към темата за номадите - един последен поздрав преди лека нощ --->

https://www.youtube.com/watch?v=1jSrBdN4b5c
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #358 -: Април 25, 2017, 02:27:22 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Та връщайки се към темата за номадите - един последен поздрав преди лека нощ --->

https://www.youtube.com/watch?v=1jSrBdN4b5c
Казах ти го  преди няколко дена: "Като си се насрал, не си бърши гъза с коприва". А за номадите - всичките станове са ваши.



Ако някой все още не е разбрал, че голям акаунт, по правило се играе поне от двама човека- значи е бот.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
mega_alien
Гост
« Отговор #359 -: Април 25, 2017, 03:05:06 »

Казах ти го  преди няколко дена: "Като си се насрал, не си бърши гъза с коприва". А за номадите - всичките станове са ваши.



Ако някой все още не е разбрал, че голям акаунт, по правило се играе поне от двама човека- значи е бот.


Аз се опитвам да кажа, че моя акаунт не е голям ... Но въпреки това си оставам бот ...
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!