Imperia Online България  
Март 29, 2024, 09:41:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Епизод XII  (Прочетена 42930 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #75 -: Април 09, 2017, 16:27:41 »

Ще го пиша и аз като Слави дъждовен и ще му полегна...пускам 12 атаки 6, се връщат до 4 мин., 4 до 9тата...на късмет хващам 2-3...гледам аз нямам и 250 битки...Майсторите са с по 2000...Чудя се ако почна да ходя в тоалетната и се къпя с компютъра ще стана ли аз майстор или само ще омокря техниката  *crazy*

каквото и да правиш без скрипт "баш майстор" няма как да станеш ако щеш и да спиш със компа  *xxx* Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #76 -: Април 09, 2017, 16:55:30 »

Спечелени битки в нападение   121

Днес направих 11 атаки...религията ми го позволи Grin

защитата е бетон марка с много кончета и те така
Активен

Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #77 -: Април 09, 2017, 16:58:52 »

Спечелени битки в нападение   121

Днес направих 11 атаки...религията ми го позволи Grin

защитата е бетон марка с много кончета и те така

Я па тоя, хората срещат на крепости...и да ги бутнат, пак са добре...като гледам "Тактикът" ще е с запален задник и поне 10 бутнати крепости, но с медал  Grin ИО гении, какво да се прави...за всяко дете близалка  Grin
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #78 -: Април 09, 2017, 17:04:04 »

Чакай да проверя дали съм в правилната провка,пък другото лесно Grin
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #79 -: Април 09, 2017, 17:42:55 »

 Grin
Активен

morekone
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #80 -: Април 09, 2017, 18:34:21 »

 Cool
Активен
Tyte
Гост
« Отговор #81 -: Април 09, 2017, 18:36:21 »

каквото и да правиш без скрипт "баш майстор" няма как да станеш ако щеш и да спиш със компа  *xxx* Grin

чудя се, играете на номадите, има неща които не ви харесват, имате съмнения,  защо не докладвате скриптаджиите, или тези които смятате че са такива, ами само пишете тук
докладвайте, всеки ден,независимо от предния отговор,  поне да има проверки и наказани....
и ми отговарйте че не наказват, защото съм виждал доста пъти наказани за това ....
докладвайте, за да се проверява.... често...

успех ви пожелавам , не ви критикувам, дразня се че не докладвате нечестната игра - всеки ден, без да се отказвате..... късмет на турнира и не се давайте Smiley
Активен
morekone
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #82 -: Април 09, 2017, 18:57:38 »

До края на турнира да е пуснат качулатия бандит ама и на златните кокошки във топа съшто Cool
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #83 -: Април 09, 2017, 19:24:39 »

Червени мечовеее.....
Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #84 -: Април 09, 2017, 19:31:31 »

До края на турнира да е пуснат качулатия бандит ама и на златните кокошки във топа съшто Cool

пич ,ще ми повярваш ли че днес съм пуснал над 100 атаки по станове Smiley
от които са 3 успешни,ай кажи ми как става тази магия че останалите имат толкоз битки  Grin
другото което е,аз за първи път играя на номадите просто да видя какво е,играя за забавление а не за медали и признание,но е фрапантно просто  резултатите на някои играчи
както има една приказка:който плаща,той поръчва хорото  Grin
или пара при парата отива Wink
за тези които не плащат ,забавлявайте се и да не ви пука ,аз играя за кеф  Smiley
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
morekone
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #85 -: Април 09, 2017, 19:46:22 »

ем ти на компа ли спиш  имаш 92 спечелени и ако пускаш по над 100 и успесшни 3 . по малко атаки повече на касо разтояние  *gamer*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #86 -: Април 09, 2017, 19:56:14 »

Начииии...туй ша ми и секънд пост ин дъ дей,ма понежи ша гледна,чак пак след великден...та ша мой ли от екипот един път поне а се земат на сериозно и вместо само да лепкат медали по профилите,да лепнат и по една значка-скриптаджия...те мн добре знаят на кои.То кьорчо а си,рейбану не ти требва да скиваш,ко са случва.
Ич а не ми обясняват,че давали пари за ботуши,галоши,или обувките на малкио Мук.Голяма излагация.

Па който нивгаш не е ползвал скрипт,мое сложи е таз икона  Embarrassed  баш тук у таз тема,оти гледам че писувате.
Аз ша ва провера га ми скимне,а влеза пак.
Ай чао и глейте,а не ви запрат тока,че онуй ша запре Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #87 -: Април 09, 2017, 19:58:16 »

ем ти на компа ли спиш  имаш 92 спечелени и ако пускаш по над 100 и успесшни 3 . по малко атаки повече на касо разтояние  *gamer*

къси атаки ли? Grin
ти сериозно ли ме питаш за късите атаки  Grin
който е играл със мен знае че аз имам най големия ОН-без да ме наглежда сульо и пульо
играя само аз единствено аз със мойто АЦЦ

играх си днес да снимам и станове-знаеш ли че от 20 опита за шпионаж на станове само 2 успях да снимам Grin
18 опита се върнаха докато пътуват
« Последна редакция: Април 09, 2017, 20:03:26 от donnegro82 » Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
morekone
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #88 -: Април 09, 2017, 20:52:23 »

 явно нямаш касмет и аз има он 24 ама не си давам зор  да деградирам на компа  *hahaha*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #89 -: Април 09, 2017, 21:33:35 »

Начииии...туй ша ми и секънд пост ин дъ дей,ма понежи ша гледна,чак пак след великден...та ша мой ли от екипот един път поне а се земат на сериозно и вместо само да лепкат медали по профилите,да лепнат и по една значка-скриптаджия...те мн добре знаят на кои.То кьорчо а си,рейбану не ти требва да скиваш,ко са случва.
Ич а не ми обясняват,че давали пари за ботуши,галоши,или обувките на малкио Мук.Голяма излагация.

Па който нивгаш не е ползвал скрипт,мое сложи е таз икона  Embarrassed  баш тук у таз тема,оти гледам че писувате.
Аз ша ва провера га ми скимне,а влеза пак.
Ай чао и глейте,а не ви запрат тока,че онуй ша запре Grin

 Embarrassed
Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!