Imperia Online България  
Април 26, 2024, 21:58:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Епизод XII  (Прочетена 43234 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tyte
Гост
« Отговор #420 -: Април 26, 2017, 19:11:11 »

Това безумно биене на станове направо ме хвърли в истински потрес, биех всичко дето се яви на картата, аз дето иначе съм толкова мързелива и я набия стан я не...
Близостта с Дариус който биеше с ботушки и връщаше с диаманти, това че Ивица биеше с ботушки ни постави в ситуация да бием денонощно станове и да връщаме и ние от време на време с ботушки за да не изоставаме и да се вкараме в един разход от порядъка на 500-600к диаманта на вълна..  Иначе наваксването на преднината на Ивица от първите дни я стопихме докато той спинкаше и не му бачкаше скриптчето...Па ние бехме като оксиженисти в очите Grin  После хърватчето стана  по отговорно, намери и наглеждачи и показа добър он , та си поиграхме и на "на ти мишленце сиренце" Grin
Искам да попитам, как са сметнати последните атаки, че са толкова унищожително големи и невъзможни за спиране всичките... Няма шанс акаунт с 9 провки, да изкара такава армия, каквото и да прави, и с подкови да отваря и два пъти да отвори - преди и след 00,00 часа.. никакъв шанс за адекватно представяне на края...
Не разбирам и защо е направено така че никой да не е непобедим, за мен е нелепо ИО да се лишава от приходи в последните две вълни / защото нито ние, нито останалите играчи които малко или много ползват диаманти ще ги ползват при такива атаки , то просто е безсмислено/ ...
Би било интересно някой да ни отговори как точно са сметнати тези атаки и да ни отвори очите как се бие това нещо което идва... може пък ние нещо да пропускаме Smiley
« Последна редакция: Април 26, 2017, 19:13:50 от Tyte » Активен
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #421 -: Април 26, 2017, 19:15:19 »

Аз 1, най много 2 атаки ще спра... и този морал с който идват, просто не дава никакви възможности за схеми...
Последната атака е направо УЖАСТНА

Първа ера ми е на Номадите, мисля че ще ми бъде и последна Smiley
Много малко стимул има за участие, не мисля да участвам следващия Евент...

Ще направя един коментар за наградите, надявам се някой от ИО да го прочете и да си направи изводите:
1. Медалите - супер са, хората които играха и са в челото са си ги заслужили. Аз лично виках най много за ragadabum - Много се кефя че не се отказа от борбата, въпреки че доста време беше 4ти Smiley
2. Плакетите - не са толкова скъпи за изработка, можеше на първите 3-ма да се дават, както е за медалите! Това е стимул и смятам че доста народ щеше да се включи! Предполагам доста пари влизоха в касата на ИО от Номадите и можеха да си го позволят.
3. Профилните медали... по правилата бяха МЕГА МАЛКО, дори лично питах Съпорта за тях и те ме увериха че ще са както е по правила... да ама промениха малко правилата и ще дадат с 97 профилни медала в повече, явно осъзнаха че стимула е малко...  сега общо 145 профилни медала ще се раздадат - това вече е задоволително... някак си...
4. Добавката за изгледа, даже и не знам дали ще я ползваме Grin

И не на последно място, последните атаки. УЖАСТ!!! Не дадоха шанс на никой да стане непобедим... Предполагам Плакета за непобедим ще си остане във витрините на ИО.
Въпреки че имаше до вчера 3ма играчи които си го заслужават!

Това е от мен по тази тема и евента Smiley
Приятна игра на всички Wink


Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #422 -: Април 26, 2017, 19:50:01 »

искам да попитам каква е мотивацията на хората в профила Sir_Xari да играят за златото

съревнование с Дариус ли се целеше?
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #423 -: Април 26, 2017, 19:59:12 »

Ако бяха по-далновидни последната атака трябваше да бъде на уволнявка и на нея да се покаже истинско майсторство, а не всичко да се изоставя. И аз бях амбициран да вляза в класацията за стратег с 25 живота, ама сега ще са 23 и за това просто няма да правя нищо. *stop*
Активен
pino82
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #424 -: Април 26, 2017, 20:08:56 »

Аз срещам 2 атаки,малко не ми стига за 3,ама ще видим, до удара може и да се класирам за 3 атаки да спра.И отгоре на всичко май ще вляза в топ 50 на стратег с 31 останали живота  Smiley
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #425 -: Април 26, 2017, 20:46:39 »

кой бре  Grin ще ги спръ половината с негърски чар и майсторлък  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
pino82
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #426 -: Април 26, 2017, 20:59:31 »

сичкото чар у тебе е събрано  *hahaha*
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #427 -: Април 26, 2017, 21:02:50 »

сичкото чар у тебе е събрано  *hahaha*

да видим със управление:Мотикар какво ще направя,има 40 мин докато изтече анархията и почвам да правя сметки със мега-яките си генералски фермери дето за нищо не стават  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #428 -: Април 26, 2017, 21:36:24 »

Събирайте сили за Световното.  Smiley
Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #429 -: Април 26, 2017, 21:42:56 »

по груби сметки спирам 2 атаки и то на косъм от това да ме разбият  Grin Grin Grin
мислех нещо с гарнизонете да правя,ма като видех тия зверове с колко морал ми влизат ,не е истина  *freak*

http://prntscr.com/f15zr5   ----->най лошият вариант
« Последна редакция: Април 26, 2017, 21:46:03 от donnegro82 » Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #430 -: Април 26, 2017, 21:50:11 »

Събирайте сили за Световното.  Smiley
Световното ще е мн яко.Премахват замъците и победител ще е отборът,набил най-много независими градове.

Честито на всички участвали.
Харчете парите си,за важни неща.
 ;D
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Tyte
Гост
« Отговор #431 -: Април 26, 2017, 21:51:46 »

искам да попитам каква е мотивацията на хората в профила Sir_Xari да играят за златото

съревнование с Дариус ли се целеше?

Звезди, мотивацията ни идва от Ивицакум   *rose*

Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #432 -: Април 26, 2017, 21:56:25 »

Харчете парите си,за важни неща.
 ;D

Докато не свършат Европроектите ще сме добре, после по слънчевите места и се пенсионирам на тема ИО. Smiley
Активен

pino82
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #433 -: Април 26, 2017, 22:18:11 »

3 атаки спирам,ама с тия генерали замирисали на земя ,а се гътнаха ,а ме обрулиха отвсякъде  Grin
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #434 -: Април 26, 2017, 22:36:25 »

Световното ще е мн яко.Премахват замъците и победител ще е отборът,набил най-много независими градове.

Честито на всички участвали.
Харчете парите си,за важни неща.
 ;D
Днес се видях с Явор а.к.а СаМо_МинаВаМ, и лидер на  Мултигруп - и той не иска да влиза,щот не иска да дава пари,а и е новоженец.Ние сме мастодонти, Жоре, колкото и да бягаш от това.
« Последна редакция: Април 26, 2017, 22:51:17 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!