Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:46:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До кога?  (Прочетена 1953 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« -: Март 13, 2017, 21:33:14 »

Искам да знам до кога ще се цакат (изцяло) българските съюзи в този свят? Днес за пореден път доказахте, че си гледате собствения интерес, който е в ущърб на тези, които не играят без камъни. Въпроса ми е КЪДЕ беше обявено, че ще има профилактика и до кога ще продължи?За пореден път се подиграхте с труда на хората заради тази "профилактика".Не може никой да не знае кога ще свърши профилактиката, а руснаците да знаят точно кога ще свърши и да ни ударят без шанс за отговор.Накрая за капак на всичко след края на "профилактиката" не можем да си влезем в акаунтите, армиите ни хвани и без още един замък. Искаме да знаем до кога ще продължава това?!
Активен
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #1 -: Март 13, 2017, 23:20:34 »

Пак го казвам... явно за някой важат правилата, а за други не http://prntscr.com/ejk2x2 това убива всякакво желание за игра в хората
Активен
mesuu
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #2 -: Април 12, 2017, 23:04:33 »

админите почва да ми писва не може като ме нападат да ми излиза съобщение не сам робот и да ме изхвърля от играта и хоп съм победен докато се занимавам със вашите глупости
Активен
mesuu
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #3 -: Април 12, 2017, 23:05:15 »

а вия изобщо четете ли тука
Активен
Lollipop
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #4 -: Април 13, 2017, 13:04:19 »

Някой ще обясни ли защо това чудо ми излиза докато строя ферми и обикалям провинциите  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* Има ли основателна причина тая простотия да излиза постоянно? Щом някой има достатъчно знания да направи скрипт надали една капча ще го спре.

Писна ми да избирам картинки по 10 пъти на ден.   *stop*

Редакция: Най-добре да си сложа чадърчето... явно не цените нищо освен парите.
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #5 -: Април 13, 2017, 13:21:24 »

във всички светове има такъв проблем с така наречените "Роботи"  Grin
наистина е досадно да ме изхвърля от игра докато бия ивенти или посрещам атаки които заради тази простотия не мога да посрещна.
мислех че  ако работя по бавно с менютата няма да имам проблем,но уви същата работа  *hmm*
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #6 -: Април 13, 2017, 18:20:30 »

Вчера   докато  се  борих  с това   чудо  робот    и    ми  хванаха  атаките    добре  че  водихме 
днеска  докато  нападах пак  стана
Ба   тоя  Робот  5м  ма   държи то  не беха  Планини  магазини  знаци  и   прочия
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!