Imperia Online България  
Април 19, 2024, 20:11:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Местене на армия  (Прочетена 823 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« -: Март 09, 2017, 18:48:24 »

http://prntscr.com/ehwdes

Ситуацията е следната. Пуснах да ми се мести армията от далечен пост до пост, който е близо до столицата. След това смених на варваризъм(а бях монархия). Армията като стигна поста ми до столицата не се събра и остатъкът трябваше да се върне в столицата, но се върна в поста от който е пратена. После като стигна далечния пост, пак се върна и така вече 3 пъти. Писнало ми е бъговете ви. Това е трети бъг, който ви откривам. Не можах да атакувам мрачната от това постоянно местене.
Активен

Duff
Капитан
****

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 426


DementorDuff


Профил
« Отговор #1 -: Март 09, 2017, 18:52:03 »

нормално след като и на двата поста ти се запълни капацитета да се върнат тогава в столицата.
В поста от който си пратил също е нямало място за "възвръщаемата" армия и затова чак тогава се връща в столицата
Активен

Да скроиш на някого номер е също така уморително, както и да му направиш добро, но в първия случай моралното удовлетворение е много по-голямо.
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #2 -: Март 09, 2017, 19:04:44 »

http://prntscr.com/ehwdes

Ситуацията е следната. Пуснах да ми се мести армията от далечен пост до пост, който е близо до столицата. След това смених на варваризъм(а бях монархия). Армията като стигна поста ми до столицата не се събра и остатъкът трябваше да се върне в столицата, но се върна в поста от който е пратена. После като стигна далечния пост, пак се върна и така вече 3 пъти. Писнало ми е бъговете ви. Това е трети бъг, който ви откривам. Не можах да атакувам мрачната от това постоянно местене.

Това не е бъг. При монархията вместимостта на военния пост е 10 пъти по-голяма. Трябвало е да предвидите това преди да попаднете в анархия. Връщане в столицата ще стане  ако поста е разрушен /важно е и от къде е създаден един ВП/. Може да се стигне до това, сам да разрушите единия от постовете си.
Активен
v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #3 -: Март 09, 2017, 19:41:25 »

Изписва, че ще се върне в столицата, а се връща в далечния пост. Вижте снимката. Винаги до сега като сменя от монархия на нещо друго армията се връща в столицата. Никога не е било да се връща където и да било другаде. В момента армията ми ще се мести до безкрай и дори и поста не мога да разруша.
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #4 -: Март 10, 2017, 00:06:55 »

Това не е бъг. При монархията вместимостта на военния пост е 10 пъти по-голяма. Трябвало е да предвидите това преди да попаднете в анархия. Връщане в столицата ще стане  ако поста е разрушен /важно е и от къде е създаден един ВП/. Може да се стигне до това, сам да разрушите единия от постовете си.

Много некомпетентен отговор от страна на модератор. Засрамете се малко. И как по точно ще го разруши Grin Grin  
« Последна редакция: Март 10, 2017, 00:09:12 от mahimus » Активен

elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #5 -: Март 10, 2017, 00:30:46 »

Много некомпетентен отговор от страна на модератор. Засрамете се малко. И как по точно ще го разруши Grin Grin  
Като премества наличната войска от двата поста в друго , свободно владение и така направи място за разхождащата се войска, а после ако иска може и да го разруши.
Не съм модератор, но не виждам и от какво трябва да се срамувам.
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #6 -: Март 10, 2017, 01:17:36 »

Като премества наличната войска от двата поста в друго , свободно владение и така направи място за разхождащата се войска, а после ако иска може и да го разруши.
Не съм модератор, но не виждам и от какво трябва да се срамувам.

ти изобщо четеш ли какво ти пише човека . той не може да я мести  защото тя автоматично се мести от пост към пост а докато пътува армията поста не може се разрушава а постовете не поемат толкова войска защото е сменил управлението какво да освобождава  Grin Grin Grin Grin

Да не говорим че е дал снимка която даже не си видяла  Grin Grin а от нея е явно  че има някакъв проблем. Едва ли момчето е строил  пост от пост от пост че да му се мести така
« Последна редакция: Март 10, 2017, 01:23:37 от mahimus » Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #7 -: Март 10, 2017, 12:16:52 »

Малко по -кротко само, mahimus !!


v140, пиши на съпорта за проблема.  Smiley
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #8 -: Март 10, 2017, 21:03:05 »

Докато  не  мине  Анархията   такаще  да е *freak* *hahaha*
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!