Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:57:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с дневните събития към момента  (Прочетена 1979 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« -: Юли 22, 2017, 18:34:13 »

Твърде малко точки им давате в тоя свят и приключват за броени минути. Т.е. явно е забило някак генерирането на здравината на крепостите на дневните събития и тя е неадекватна спрямо развитието на играчите.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Юли 22, 2017, 21:44:11 »

Само днес ли се е проявил проблемът ?
Активен

Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #2 -: Юли 23, 2017, 15:06:54 »

Само днес ли се е проявил проблемът ?
Всъщност, не! Не знам в какво се адресира точният проблем, но мога да предполагам, може би вследствие на турнирите, повече логнати играчи поради възобновен интерес към този свят, лесни  варварски станове, или увеличено купуване на диаманти и най-вече харч на временните диаманти, с които успяващите в турнирите, сега се разполагат почти постоянно в течение на ерата, за разлика от преди, играчите явно пораснаха по-бързо от очакваното, а с тях и техните армии. Жизнените точки на крепостите на събитията растат с недостатъчен темп и биват бързо и лесно преодолявани, като се пускат силни армии и много на брой мигновени атаки. Общо взето ефекта е, че събитието понякога бива преодоляно преди дори една атака, пусната с нормално времетраене, от играчи които все пак нямат диаманти, да е достигнала целта.

ПС. Ся гледайте кво става http://prntscr.com/fzm185 11 минути след началото на събитието, жизнените точки вече са бая изядени. Дали се пита в задачата, на това събитие ще мога да проведа повече от една атака? Хем съм пуснал първата атака в самото начало. Хайде днес да кажем, че ще имам късмет и една атака ще завърши, дори може би ще може и две атаки(поредни, след завръщането на предишната атака, а не вълни от атаки, които правят бройка благодарение нивото на доктрината), имаше случай, при който на събитието съм с 0 атаки.
« Последна редакция: Юли 24, 2017, 16:17:16 от Serpentarium » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Юли 25, 2017, 11:00:22 »

Докато има хора, които теглят армия от сандъците според събитието и бият с диаманти,барабани, всякакви други,
то събитието никога няма да е достатъчно за всички да ударят. Играя в развит свят, в който аз не мога да ударя, ако не използвам диаманти. Светът ми свършва след 1 седмица, та събитието е достатъчно надуто. Диамантите са им много, за това свършват събитията толкова бързо - това е.
Активен

Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #4 -: Август 06, 2017, 08:12:28 »

Нещо ново в този свят, а може би не само: http://prntscr.com/g4xm62 Варварски стан върху провинция  *xxx* `ся ко праим?
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #5 -: Август 09, 2017, 00:19:01 »

Нещо ново в този свят, а може би не само: http://prntscr.com/g4xm62 Варварски стан върху провинция  *xxx* `ся ко праим?

От картата се избира самия стан за атака и се пуска по него атака без проблем.
Рядко го виждам това, случвало се е вече и така махнахме стана, за да атакуваме провинцията на играча след това.

Ако има проблеми пак, пиши в темата да реагираме отново.  Smiley
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!