Imperia Online България  
Април 26, 2024, 01:14:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо едни ползват скриптове докато другите търсят ръчно цялата карта?!  (Прочетена 5514 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Buntar
Гост
« -: Януари 24, 2017, 00:05:51 »

Днес един наш съюзник откри всичките постове и колонии на вражески съюз за по малко от 2 минути!!! А сега ми обяснете какъв е смисъла да играем тая шибана игра?  *pardon* Значи едни си плащат за такива ''откриватели'' на постове, колонии, търговски и т.н т.н докато обикновения играч търси ли търси из цялаата карта един пост 30 минути?!   Huh? Huh?

Сложихте някакъв робот нали? Еми защо на мен ми излиза  без да ползвам такива благинки?! Даже един прост човек може да редактира малка част от кода на тия скриптове и да остане чист като сълза. Ей това е голямата полза от капчата....

Ако пък толкова ви е трудно да се справите със тия скриптове раздайте линкове и да си чиитим ... поне ще сме равни  Huh?
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #1 -: Януари 24, 2017, 00:17:09 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=80570.0

Как мислиш какво ли ще ти отговорят.....

http://prntscr.com/dzg9q8 - Прочети какво пише виж датите.Сложил си го е на профила.Този ги докладва те ги наказват и после пак в играта.Той ги докладва те ги наказват и после пак в играта.Използването на скриптовете е масово явление във всички светове.Единственото което успяват да хванат е алармата.Другите всички екстри се включват и се изключват и след това проверката не установява нищо.

Не че и без скрипт не става да играеш но просто ако се наложи да играеш срещу играч който използва подобни екстри не караш.Или ги ограничете или ги пуснете за всички.
« Последна редакция: Януари 24, 2017, 00:54:52 от lazo313 » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 24, 2017, 01:32:26 »

това е лесния начин, виждал съм и правил по трудния. Проблемът със скрипта се интерпретира от куцо, кьораво и сакато- скрипт ползват около 1% от играчите, но когато играеш за рийлм тоя процент е съществен. Тук се начетох на писания от играчи, дет и с карта не могт да си намерят задника в ИО , но търсят извинение за неуспехите си поради скрипт.

Не защитавам екипа, но99% от оплакващите се не знаят и не искат да питат за геймплей.

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #3 -: Януари 24, 2017, 11:59:37 »

Стефане на последък не мога да те позная.На база на какво го изчисли тоя един процент.Имаш профили във всички светове и си си поиграл да смяташ ?Достатъчно е един човек от съюза да има скрипта.Трябва ли да ти обяснявам какво значи това за другите съюзи ?
За какъв геймплей говориш тук става въпрос за ползване на скриптове.
Изключително заядлив си и стреляш ей така в тълпата.Ти си велик всички други сме гола вода нищо не знаем.Ок нека да е така.Но това не променя факта че масово се използват скриптове.
И не виждам това което си написал какво отношение има към темата.Какво точно казваш с него и най важното което и преди те питах на кой го казваш?!

Един процент два процента номерирай ги както искаш.Скриптове се ползват и това е пречка за хората които не ги ползват.
Преди скриптовете във версия 6 на истина бяха единични случай.Но сега нещата извън контрол.И го казвам от позицията на личен опит и на човек който комуникира с бая народ от играещите.
Не играя от вчера съвсем трезво мога да преценя кога някой ползва скрипт и кога не.

Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4 -: Януари 25, 2017, 13:15:15 »

Стефане на последък не мога да те позная.На база на какво го изчисли тоя един процент.Имаш профили във всички светове и си си поиграл да смяташ ?Достатъчно е един човек от съюза да има скрипта.Трябва ли да ти обяснявам какво значи това за другите съюзи ?
За какъв геймплей говориш тук става въпрос за ползване на скриптове.
Изключително заядлив си и стреляш ей така в тълпата.Ти си велик всички други сме гола вода нищо не знаем.Ок нека да е така.Но това не променя факта че масово се използват скриптове.
И не виждам това което си написал какво отношение има към темата.Какво точно казваш с него и най важното което и преди те питах на кой го казваш?!

Един процент два процента номерирай ги както искаш.Скриптове се ползват и това е пречка за хората които не ги ползват.
Преди скриптовете във версия 6 на истина бяха единични случай.Но сега нещата извън контрол.И го казвам от позицията на личен опит и на човек който комуникира с бая народ от играещите.
Не играя от вчера съвсем трезво мога да преценя кога някой ползва скрипт и кога не.


Лазаре, първите тестове за функционалност на N******* бяха срещу нас, тея, дет следят удари и активност в акаунта. Това не ни попречи. И то след като видяха че 5 човека ръчно не могат да опазят акаунт. Не съм най-великият, кога съм твърдял това,? Твърдя, че сме едни от малкото , които викаме неволята преди да се обърне каруцата. Твърдя, че сме направили повече от който и да е играч, за да имат шанс малки съюзи да имат замъци, не само в бг форума, а въобще в играта. Ни не бием тъпана тук.  Ние не сме малък съюз , който играе без диаманти, но сме искали шанс и за другите. Да предположим , че имам информация колко акаунти ползват скрипт, просто знам. Дали сулюьо ипульо ше ми знае колониите и ВП-тата, няма значение и преди ги знаеха.  Играта е трънала по един път, който са решили хората, които изкарват пари от нея, за нас има два варианта - да играем или горе в дясно.
Разберете, че диалогичността и спокойното и обстойно поднасяне на фактите помага много повече отколкото подскачането за компенсации - казвам ви го от личен опит. Поне в последната година се промениха много неща, които да регулират безумното харчене на диаманти и как да му се противодейства с наша и персонално моя намеса. Иначе отдавна щяхте да си набиете хикса горе в дясно. Но това предполага някакво усилие за събиране и анализиране на данни. Някога това го правиха големите като  Скелето, Файт, Крокодила, ся чакате на гюме. Играта е тръгнала по някакъв път, опитвате се по грешен начин да искате неща.
« Последна редакция: Януари 25, 2017, 14:44:16 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #5 -: Януари 25, 2017, 14:59:28 »

Искаме просто да е нормална игра бе човек.Кой е искал компенсации ?
Искаме просто да ограничат до минимум ползването на скриптовете.Нищо повече от това.
Не е само N.........h.Италианците при нас в 304 ползват един скрипт.Бразилците друг.При проверки се хваща само алармата понеже тя е нон-стоп включена.Наказват ги за по ден два и всичко си продължава по старому.
Не искам да събирам и да анализирам данни.Искам да играя и да си правя кефа.Плащам си за това.Смисъла на живота ми не е играта.Кой какво е направил защо е направил с какво е допринесъл....Легенди басни и митове.Отдавна няма железни в тая игра.Всички сме скрап.Миг невнимание цял живот мъртъв ако ме разбираш.
Използването на скриптове кара хората да се отказват от играта и да си търсят друга.Не говоря за инатите хора и за тези които играят с количества диаманти.Говоря ти за хората дето дават по някой лев и искат да си начешат крастата. Алармираме , пишем теми , докладваме и накрая нищо не се променя.В този си пост пак някак си оставам с впечатлението че се опитваш да изпъкнеш по някакъв начин.Добър играч си но с нищо не си по различен от всички останали добри играчи...И не си прав че като ти знаят колониите и военните постове е същото като да не ти ги знаят.
Каква теза точно защитаваш в момента ? Че няма скриптове ? Че не трябва да сме недоволни ? Така и не разбрах това за компенсациите ?Или четеш форума и като отговаряш някъде отговора ти обхваща всички теми които си чел в едно и го адресираш до няколко човека едновременно...

За пореден път те питам какво ми казваш с това което пишеш ?Приеми че съм ограничен и не те разбирам.

Аз казвам че ползването на скриптове драстично се увеличи и пречи на нормалната игра.Докладването на играчи които очеизвадно  използват въпросните скриптове винаги води до отговор от съпорта НЯМА ИЗПОЛЗВАНЕ НА НЕПОЗВОЛЕНИ СРЕДСТВА.Като изключим алармата която по горе обясних защо я хващат.Ако искаш да спорим по въпроса си добре дошъл.Но пак ти казвам не разбирам това което пишеш как се връзва с това за което става въпрос в тази тема.

« Последна редакция: Януари 25, 2017, 19:20:36 от lazo313 » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #6 -: Януари 25, 2017, 15:28:08 »

Искаме просто да е нормална игра бе човек.Кой е искал компенсации ?
Искаме просто да ограничат до минимум ползването на скриптовете.Нищо повече от това.
Не е само ......Италианците при нас в 304 ползват един скрипт.Бразилците друг.При проверки се хваща само алармата понеже тя е нон-стоп включена.Наказват ги за по ден два и всичко си продължава по старому.
Не искам да събирам и да анализирам данни.Искам да играя и да си правя кефа.Плащам си за това.Смисъла на живота ми не е играта.Кой какво е направил защо е направил с какво е допринесъл....Легенди басни и митове.Отдавна няма железни в тая игра.Всички сме скрап.Миг невнимание цял живот мъртъв ако ме разбираш.
Използването на скриптове кара хората да се отказват от играта и да си търсят друга.Не говоря за инатите хора и за тези които играят с количества диаманти.Говоря ти за хората дето дават по някой лев и искат да си начешат крастата. Алармираме , пишем теми , докладваме и накрая нищо не се променя.В този си пост пак някак си оставам с впечатлението че се опитваш да изпъкнеш по някакъв начин.Добър играч си но с нищо не си по различен от всички останали добри играчи...И не си прав че като ти знаят колониите и военните постове е същото като да не ти ги знаят.
Каква теза точно защитаваш в момента ? Че няма скриптове ? Че не трябва да сме недоволни ? Така и не разбрах това за компенсациите ?Или четеш форума и като отговаряш някъде отговора ти обхваща всички теми които си чел в едно и го адресираш до няколко човека едновременно...

За пореден път те питам какво ми казваш с това което пишеш ?Приеми че съм ограничен и не те разбирам.

Аз казвам че ползването на скриптове драстично се увеличи и пречи на нормалната игра.Докладването на играчи които очеизвадно  използват въпросните скриптове винаги води до отговор от съпорта НЯМА ИЗПОЛЗВАНЕ НА НЕПОЗВОЛЕНИ СРЕДСТВА.Като изключим алармата която по горе обясних защо я хващат.Ако искаш да спорим по въпроса си добре дошъл.Но пак ти казвам не разбирам това което пишеш как се връзва с това за което става въпрос в тази тема.


Имаш ли данни, че драстично се е увеличило, че ме питаш за моя 1%. Лазаре, играта е хоби..поне за мен от 6 години, за  това и грая по три до 5 дни  дни на ера. Но гледам като играя да помагам и да търся пропуски в геймплея, които помагат на "по-бедните" съюзи. До сега няма "празно" , ако съм поднесъл данните в нормален вид- в тая игра винаги е било така.

Какво искам да ти кажа ли - играй играта, ако искаш и помагай на разработчиците да се справят с проблемите за да ти е добре и на теб. В последните 3 месеца въпросният скрипт беше "счупен" около 30 пъти....поне, но такава е платформата на играта - оправят го тези, които го пускат щот си изкарват от него една нормална заплата на програмист в ЕС.
Ако щяш паразитизъм го наречи, ако щеш - симбиоза - покрай хората с идеи винаги са гравитирали и паразити.
« Последна редакция: Януари 25, 2017, 19:53:02 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #7 -: Януари 25, 2017, 16:49:54 »

Ти пак говориш в първо лице единствено число.Скрипта не е един единствен.Има скриптове.
И да имам данни на кой да ги дам ?

Три различни ери играя в три различна свята и знаеш ли каква е разликата между тях ? Никаква.И в трите свята водещия съюз ползва скрипт.
Не играя на световно първенство.Не играя за златни медали.Играя за военни точки и за кеф.Разсъжденията ти са като асистент на професор работещ минимум за НАСА.Прекалено на сериозно си се взел.
Тук не става въпрос за професионалисти като теб а за такива като мен не толкова можещи не толкова знаещи не можещи да смятат играейки егоистично за собствен кеф.И най важното плащайки си за това.От както играя тая игра един диамант не ми е дал някой.

Темата е в секция въпроси.Хубаво е някой от екипа да се обади а не да си разтягаме локуми с теб.
Въпреки че те освен да ни кажат да не си купуваме въпросните скриптове че е опасно да не ни хакнат и да ни кажат че те също не одобряват ползването им ....

Защо едни ползват скриптове докато другите търсят ръчно цялата карта?! Защото едните са балъци а другите тарикати ?
Не защото от ИО позволяват това да се случва.

Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #8 -: Януари 25, 2017, 17:25:47 »

Лазаре, ФХРП,

Що се правиш  на улав за скриптовете? Вас кат ви набарат с това въоръжение, ше сведеш ли глава или ше ревеш , че и Иванчо го ползва? Венка кво ми се прави на велика , а и гледах на световното как вади владения със скрипт.

Или помагаш за играта и мрънкаш , или си гледаш кефа , както образно го описа. Виждали сме и двете неща с годините , доволни и недоволни. Най-добрите играчи станаха измамници и обратното.

Отчет от екипа ли искаш - скриптовете бяха счупени няколко десетки пъти в послендите месеци, но играта е  джава скрипт, точно на теб ли да се обяснява това?

ПП. При 9 замъка на картата сккрипт не ти требе, ако играч може да ти засече издръжката и скрипт не може да ти помогне. Кефът на голямо нето си е кеф на голямо нето. На ниско и господ не може да ти хване армията, ако си спазил елементрани правила.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #9 -: Януари 25, 2017, 17:46:20 »

Виж какво не знам кой сме НАС.
Отдавна не се занимавам да водя съюз.Не знам защо ми говориш в множествено число?!Играейки по 3-5 дена на ера или като ти дадат диаманти на световното някак си не си в позиция да ми говориш от високо.Хайде вземи си величието и иди да си говориш със съпорта защото по никакъв начин не помагаш за решаването на проблема тук.Няма нужда да ми обясняваш кое е джава и колко пъти са счупени скриптовете за последните месеци.Това е платена игра и в нея се използват непозволени ПЛАТЕНИ средства за постигане на победа.Ако толкова ти се занимава  кандидатствай за работа към правния отдел на ИО.Не ми се прави тука на голям разбирач. Прекрасно знам може или не може да се ограничи ( забележи не казвам тотално да се спре) позлването на скриптове в играта.

Някаква мания за величие те е подгонила но тя си е лично твой проблем.Нямам никакво намерение да ти падам на нивото и да коментирам "Венка" или другите глупости за които пишеш.Кой какво е ползвал на световното не е моя работа за да  коментирам.Не съм бил там нищо не мога да кажа.Ти си бил там имал си профили и в двата отбора ти знаеш най добре.

Аз не ползвам скриптове.Никога не съм ползвал и нямам и намерение да ползвам.Ще те помоля да не ми отговаряш повече или ако искаш да ми кажеш нещо нека е на лични съобщения понеже темата е в официална секция нищо че никой от официалните лица не иска да вземе отношение по нея.
« Последна редакция: Януари 25, 2017, 18:35:14 от lazo313 » Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #10 -: Януари 25, 2017, 18:02:44 »

Преместиха темата ок.

Не ми пука какви глупости си чел.Понеже се скарахте с Максимус сега ще си го изкарате на мен.?
И пак е множествено число....
САМ СЪМ ДРУГИ НЯМА Grin

Коя игра не е платена Grin  ?
И за някакви постове и колонии не съм отговорил ?Кой ме е питал мен ?Вие господине добре ли сте ?
Влизаш на две гуми в завоя колкото да се обадиш.Имай ме за какъвто искаш човек.Някак си не ми е от първостепенна важност кой какво си мисли за мен обосновано на няколко реда написани във форум на игра.

И  играта е безплатна?Huh? Grin
И си извади тези заключение от 15 реда полемика свързана с използването на скриптове  в която Стефан не спря да обяснява колко е велик и колко много е направил за ИО ?Тази тема има заглавие.И то не е колко сме велики ние и колко са зле всички останали.И целия съюз да ми наскачате ми е все тая.Пиша единствено от свое име и седя зад всяка дума която съм написал.
Продължавайте спора без мен.В момента в който темата бе преместена в общи приказки загубих интерес към нея.

 
« Последна редакция: Януари 25, 2017, 18:44:07 от lazo313 » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #11 -: Януари 25, 2017, 18:04:07 »

Така ли мислиш,  Лазаре? Кой мислиш даде достъп на администрацията до един от най-бруталните скриптове тук(да не му пиша името) за първи път? Ще останеш много очуден , ако някой ти каже. Като набиваш канчета на екипа, почни да си набиваш и в съюза, дет не го водиш ...
Щот от мен са се крили с месеци, че бъркат в кацата с меда, щот се правя на велик ...сигурно.

Диамантите на световното са ми дадени години след  като са ми тествали тоя скрипт на задника, Лазаре. Писна ми от хора, които не знаят какво искат, как го искат, но го искат веднага. Нямам време да убеждавам вече никого.

PS. Венка, специално, ме интересува защото е поредния непрокопсаник в тая игра без грам познание в съюзния модел, който закопава национала. Иначе ми е безинтересна.

 
« Последна редакция: Януари 25, 2017, 18:23:55 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #12 -: Януари 25, 2017, 18:47:31 »

По между другото, Бунтарчо благ, хайде да те замолим да земеш да махнеш от подписа си нещото, което писах на пияна глава и не се гордея с него и сам изтрих когато поизтрезнях, щот не помня да съм разрешавал на някой да тръби пиянските ми изцепки! Не ми правиш добра услуга по този начин, както аз не си я направих когато писах това...

П.П. Силно се надявам като прочетеш това да вземеш нужните мерки за да крепне наща дружба от векове за векове!
« Последна редакция: Януари 25, 2017, 18:51:56 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Buntar
Гост
« Отговор #13 -: Януари 25, 2017, 19:03:47 »

Еми те админите само знаят да затварят и местят теми в общи приказки кога не им е удобно.... Но бягането от проблема не решава нищо  *pardon*

Ясно... нека балъците си слагат войскиет по постовете пък ония със програмките да ги праскат  *ok* ..... После се чудят що толкова играчи слагат чадъри ...

И как по дяволите тия 24 часа променят нещата? И къде е тоя зловреден код щото аз такъв не успях да намеря по attack checker & move army ?  *hahaha*

Галахад,  хареса ми поста ти и реших да го запазя, но щом това ти пречи ще го махна  Wink
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #14 -: Януари 25, 2017, 19:06:32 »

Благодаря ти! Не съм горд с такива работи!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!