Imperia Online България  
Април 19, 2024, 17:55:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как съюз ТРОЯ /БГ1/ печели войните си от безсилие  (Прочетена 22772 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hustler
Редник
*

Karma: +26/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« -: Юни 01, 2008, 19:46:06 »

Поздравления за доблестните воини от съюз ТРОЯ, които в своето БЕЗСИЛИЕ използваха измама за да се пишат първи в класацията  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

http://img225.imageshack.us/my.php?image=bgaresxb3.png

Това ли успяхте да измислите само? Така ли спечелихте войните си?   *hihi*
Много тъжно за вас, господа от ТРОЯ. Съжалявам ви най-икрено  Tongue 
То с кирка и лопата не се става воин.....

И специални поздрави за "мозъка" на цялата операция - Цезар. Цезаре, това може да опресни паметта ти

http://img232.imageshack.us/my.php?image=cesarxv9.png
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #1 -: Юни 01, 2008, 20:54:57 »

Поздравления за доблестните воини от съюз ТРОЯ, които в своето БЕЗСИЛИЕ използваха измама за да се пишат първи в класацията  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

http://img225.imageshack.us/my.php?image=bgaresxb3.png

Това ли успяхте да измислите само? Така ли спечелихте войните си?   *hihi*
Много тъжно за вас, господа от ТРОЯ. Съжалявам ви най-икрено  Tongue 
То с кирка и лопата не се става воин.....

И специални поздрави за "мозъка" на цялата операция - Цезар. Цезаре, това може да опресни паметта ти

http://img232.imageshack.us/my.php?image=cesarxv9.png

Хайде всички да ревем сега  Cry Cry Cry Cry :'  Добре, че некой ви отключи съюза, Цезар, Мафията или Извънземните  *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

prity
Гост
« Отговор #2 -: Юни 01, 2008, 21:10:39 »

Поздравления за доблестните воини от съюз ТРОЯ, които в своето БЕЗСИЛИЕ използваха измама за да се пишат първи в класацията  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

http://img225.imageshack.us/my.php?image=bgaresxb3.png

Това ли успяхте да измислите само? Така ли спечелихте войните си?   *hihi*
Много тъжно за вас, господа от ТРОЯ. Съжалявам ви най-икрено  Tongue 
То с кирка и лопата не се става воин.....

И специални поздрави за "мозъка" на цялата операция - Цезар. Цезаре, това може да опресни паметта ти


http://img232.imageshack.us/my.php?image=cesarxv9.png

Само, че не мисля, че Цезар е "мозъка" на тази операция Smiley  Изпълнител - да възможно е, може би е бил, но не и човека, който я е измислил Smiley
« Последна редакция: Юни 01, 2008, 21:18:21 от prity » Активен
savage
Редник
*

Karma: +18/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #3 -: Юни 01, 2008, 21:23:51 »

Борко, не се обаждай, отдавна съм ти казал че си смешен. Стой си кротко в дупката и гледкай батковците.
Активен
hustler
Редник
*

Karma: +26/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #4 -: Юни 01, 2008, 21:26:48 »

Хайде всички да ревем сега  Cry Cry Cry Cry :'  Добре, че некой ви отключи съюза, Цезар, Мафията или Извънземните  *bravo* *bravo* *bravo*

Аз не видях някой да "реве" тук. Споделих впечатленията си от съюза ТРОЯ.
Поздравих те преди известно време тук, във форума, НО връщам си думите назад, доказа че с НИЩО не си заслужил моето уважение.

Само, че не мисля, че Цезар е "мозъка" на тази операция Smiley  Изпълнител - да възможно е, може би е бил, но не и човека, който я е измислил Smiley

Вероятно си права  *rose*
Активен
hustler
Редник
*

Karma: +26/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #5 -: Юни 01, 2008, 21:28:52 »

Хайде всички да ревем сега  Cry Cry Cry Cry :'  Добре, че некой ви отключи съюза, Цезар, Мафията или Извънземните  *bravo* *bravo* *bravo*

Чие ли уважение си заслужил всъщност?  Цяла ера плашиш само гаргите.
Активен
liverpool
Редник
*

Karma: +18/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #6 -: Юни 01, 2008, 21:30:43 »

абе момчета осъзнайте се...стига с вашите болни амбиции...тука работата май е кой ще измисли по-голяма далавера..и се имате за много оригинални...по-умния отстъпва нали знаете Smiley е тука че няма такива..това е най-лошото
п.п.успех на вип-а и ескалибур все пак  Wink
Активен
prity
Гост
« Отговор #7 -: Юни 01, 2008, 21:33:35 »

абе момчета осъзнайте се...стига с вашите болни амбиции...тука работата май е кой ще измисли по-голяма далавера..и се имате за много оригинални...по-умния отстъпва нали знаете Smiley е тука че няма такива..това е най-лошото
п.п.успех на вип-а и ескалибур все пак  Wink

Виповете, Ескалибур и Арес се биха цялата ера. Какъвто и да е крайния резултат за мен това са съюзите, които заслужават да заемат първите три места в съюзната.
Активен
liverpool
Редник
*

Karma: +18/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #8 -: Юни 01, 2008, 21:37:41 »

Виповете, Ескалибур и Арес се биха цялата ера. Какъвто и да е крайния резултат за мен това са съюзите, които заслужават да заемат първите три места в съюзната.
да и аз така мисля...но се намесиха накрая троя почна се това с уреждане на войни и стана тъпо...развалиха иначе хубавата борба за 1во място...
Активен
prity
Гост
« Отговор #9 -: Юни 01, 2008, 21:40:21 »

да и аз така мисля...но се намесиха накрая троя почна се това с уреждане на войни и стана тъпо...развалиха иначе хубавата борба за 1во място...

мислиш ли, че за някого вече има някакво значение дали ТРОЯ ще вземат съюзната или не?
Имаме 5 дни да погледаме още циркове просто Smiley
 *beer*
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #10 -: Юни 01, 2008, 21:40:31 »

Виповете, Ескалибур и Арес се биха цялата ера. Какъвто и да е крайния резултат за мен това са съюзите, които заслужават да заемат първите три места в съюзната.
Кой арес от двата, че не ми стана ясно. Този с фиктивните войни или онзи с истинските.  И защо говорите така, все едно играете първа ера. Много добре знаете как се развиват нещата във всички свтове от няколко ери насам 
Активен

prity
Гост
« Отговор #11 -: Юни 01, 2008, 21:42:15 »

Кой арес от двата, че не ми стана ясно. Този с фиктивните войни или онзи с истинските.  И защо говорите така, все едно играете първа ера. Много добре знаете как се развиват нещата във всички свтове от няколко ери насам 
На мен ми е първа ера, Боре Smiley
Благодаря, че промени тона Smiley  *rose* *beer*
Активен
liverpool
Редник
*

Karma: +18/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #12 -: Юни 01, 2008, 21:44:51 »

те не могат да я спечелят Grin ...ама циркове няма да гледам че няям време вече да се занимавам с глупости Smiley пуснах мод и айдее дотук бях Smiley не ми се седи вече толкова пред тоя комп  *freak* последния ден само ще видя на къде вървят нещата Smiley
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #13 -: Юни 01, 2008, 21:46:58 »

На мен ми е първа ера, Боре Smiley
Благодаря, че промени тона Smiley  *rose* *beer*


Тогава нещата са ясни, мога да ви пожелая много успешни нови ери, поне нещо сте научили от нас и ще знаете от какво да се пазите *rose* *rose* *rose*
Активен

liverpool
Редник
*

Karma: +18/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #14 -: Юни 01, 2008, 21:48:02 »

Кой арес от двата, че не ми стана ясно. Този с фиктивните войни или онзи с истинските.  И защо говорите така, все едно играете първа ера. Много добре знаете как се развиват нещата във всички свтове от няколко ери насам 
да и на мен ми е първа ера...и сигурно последна Smiley то това игра ли е или място за избиване на комплекси Wink а иначе кво толкова се впрягате Smiley нали това уж е просто игра Smiley
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!