Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:21:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: _ХАНОВЕ_ -ВЪЗХОДЪТ НА ЕДНА ИМПЕРИЯ ЕРА 5 СВЯТ 261  (Прочетена 5254 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« -: Януари 18, 2017, 12:24:50 »

Не исках да пиша в общи приказки но администрация не смята че за някой светове трябва да има зала на славата ... Преди минути приключи ера 5 в свят 261 победител е съюз _ХАНОВЕ_ ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ЦЕЛИЯ СЪЮЗ  изключително трудна ера срещу изключително силен опонент на лично ниво бяхме мачкани,тъпкани,грабени,палени,надиграни във войни,отнесохме много здрав бой на лично ниво и не малко профили се отказаха поради една или друга причина НО със правилна стратегия и добре премерени съюзи успяхме да спечелим надиграхме опонент със милиони диаманти,вземаха ни замъци ( със 15 атаки в 2 секунди от който 10 във една изпратени от един профил  но това е друга тема ) до последната част на ерата нямахме НАЙ-добрата организация която може да има един съюз честно казано ... разделям ерата на 3 етапа
1 ДО КОЛЕДА
2 От КОЛЕДА ДО НОВА ГОДИНА
3 ОТ НОВА ГОДИНА ДО 18 ЯНУАРИ

В ПЪРВИЯ  ЕТАП - успяхме като съюз да вземем 4-ри замъка ... идеята на съюза беше да има само българи и да не се напрягаме за замъци но понеже бяхме лидери по нето се реши да играем за замъци ... пробвахме да поканим и други Български профили уви те не искаха ... вземахме чужденци който си държат на думата казват нещо и го правят до край ! До Коледа бяхме с 4-ри замъка Хърватите с 2  Украинците с 2 и един малак руски съюз с един Smiley     ( на лично ниво няма какво да се коментира съюз Antitop колеше и бесеше всичко живо )

Втори етап - Между Коледа и Нова година стана нещо неочаквано .... Украинците взеха замъка на малките Руснаци и станаха с 3 видиш ли го обзе любов към Русия и подариха без битка 3 замъка на съюз Antitop не стига това ами и влязаха и се дариха при тях ... около Нова година Antitop бяха с 3 замъка и няколко милиона дарена армия без да им се налага да се даряват лично .. ние с 4 а Хърватите с 2 ...  и видиш ли за да ни е гадно на Нова Година в 00.10.00  Antitop се пробваха да вземат Централен замък ... но уви с чаша шампанско в ръка и мишката в другата докато дава наздравици и се готви за традиционното хора ... нашия лидер Shooter Успя да защити замъка ни !

Трети етап - Уви .. това което не стана на нова година се случи на 7 ми януари в 2.30 вечерта Централен замък падна с 15 атаки в 2 секунди от който 10 бяха пуснати от Veteran222 а с това и голяма част от настроението в отбора .... за съжаление това не беше края ... в следващите 3 дена паднаха Източен и Южен ... по горе доло същия сценарии (Видиш ли могат да се вкарат 10-13 атаки в една секунда и да бият 3 млн армия на защитника ама той не може да допълни ... ) наглите руснаци не се спряха до тук ... взеха и Западен на Хърватите   останали с по един замък в двата долни края беше време да отвърнем с техните камъни по техните глави ... взехме си Южен докато беше на крепост 8 ( Не беше трудно ) после се прецакахме сами запълнихме си 20-те сборни пункта с армия за да си пазим 2-та замъка ... ( това го отчитам като грешка ) но човек се учи от грешките си .. по настояване на Stomana18 ( Странно къде ли съм виждал тоя профил .... май и на световното участваше ) го играхме жертвен агнец и влязохме в ролята на помощен персонал на Хърватите заедно пуснахме 16 атаки като нашите пътуваха 1.21.45 ( най дългата ) и помогнахме на Хърватите да си вземат Зададен !  Бяхме с по 2 замъка и с 4 дена до края решихме че може да се направи само едно за да спечелим ... Сами си взехме Източен по метода на Antitop  и помогнахме на Хърватите със Северозападен .. 3 дена преди края на своя глава подех атака по Централен успяхме да го свалим до крепост 4 блокирахме го с дълга атака а хърватите след 40 минути си влезнаха като у дома си и си го взеха Smiley Хърватите бяха с 4-ри замъка ние с 3 руснаците с 2 и когато мислехме да ходим на север за последните им 2 замъка Поляците се насочиха към замък 6 а Латиносите към 9 ... бяхме блокирани не можехме да мръднем  а мръднем а тръгваха към замъците ни ... избиха ни 20 млн армия за да си пазим замъците което ни дръпна малко на назад Но както се казва най тъмно е преди зазоряване със Хърватите и Съюз Феникс и Северен падна... ден преди края ... само може да си представим какво е било в руските сърца да загубят 5 замъка за 3,4 дена и да са набутани в ъгъла с един ...  последната вечер и Поляците и Бразилците се пробваха за замъци 6 и 9 което ни спря да вземем и последния замък на Антитоп .. Хърватите бяха неактивни и не ни стигна времето да ги оставим без замък 36 часа преди края чакахме ли чакахме атака от Antitop ..уви такава не дойде и не дойде ...  Cry   Няма да поствам съюзни битки те не са нещо ново всеки сам може да си знае как да си подреди атаките че от раз да свали 10ка само с 300к Гвардия и да си вземе замък от раз със една вълна атаки ..  няма да поствам снимки и на чудесата фермите бяха на хърватите всички други бяха на руснаците ..  снимките който ще постна са :

Най важното как завърши ерата ! http://prnt.sc/dx3fha
След това хората постигнали това : http://prnt.sc/dx1sim  ,    http://prnt.sc/dx1sm9   , http://prnt.sc/dx1sp9http://prnt.sc/dx1srg
Съюзната армия с която завършихме: http://prnt.sc/dx32x6
Топ 40 по Нето : http://prnt.sc/dx1s4q  , http://prnt.sc/dx31g9
Класация по военни точки на лично ниво : http://prnt.sc/dx1s9p 
Играча с най много медали къде нагласени къде не ... никой не го интересува има си ги : http://prnt.sc/dx1vlm
Класация по нето съюзна http://prnt.sc/dx1sda    ( тия руснаци малко военни точки направили ... как ли ?  )  имаха 45 съюзна армия както и още около 15 по профилите ама не атакуваха последните часове ... 
Съюз Antitop : http://prnt.sc/dx2ke7   малко национал на Русия виждам и профили дето харчиха с милиони диаманти за бронз ама както и да е сигурно и тях ще ги изкарат слабаци то е ясно,че аз печеля само слаби ери както се казва ... Smiley 

В Заключение относно съюза ... запознах се всички преди 60 дена Много Благодаря на Shooter i 4ever  За времето и диамантите който купиха и използваха много добре  ( те двамата + Уругваеца ни бяха единствените 3 профила който играха с повече диаманти като цяло ) имахме и други но те играха с малки пакети! За Хорас и Полон евала че си постигнаха зададените задачи и дариха нужната на съюза армия на Команди че бяха на местата си като беше нужно,на Stomana18 че заедно мислехме и движихме съюзната стратегия като цяло ние двамата надхитрихме и победихме богатите руснаци ( който ни хващаха на прибиране от обходи по време на война ама това пак е друга тема ) и да благодаря на всички други членове който помагаха със даряване на армия със даряване на злато или ! Без вас това нямаше да бъде възможно ! ТОВА БЕШЕ ЕДНА ОТ МАЛКОТО ЕРИ В КОЯТО УМА ПОБЕДИ ПАРИТЕ !

С уважение един МНОГО ДОВОЛЕН ИГРАЧ И ВЕЧЕ ПЕНСИОНЕР ОТНОСНО ИО !    ВРЕМЕ Е ЗА ШАМПАНСКО !

ПС;НИКОГА НЯМА ДА МИ ОМРЪЗНЕ ДА Я СЛУШАМ СЛЕД КРАЙ НА ЕРА https://www.youtube.com/watch?v=04854XqcfCY   bgflag
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #1 -: Януари 18, 2017, 12:35:47 »

Admiracii za erata katalunec! Nyamah mnogo vreme da igraya, no pone munichko doprinasyah. Radvam se, che byah s vas! Izvinyavam se, che pisha ot profila na sapruga mi, no ne mi se zanimava da se rovya prez poshtata za parolata mi tuka - Tanya72.  Wink

Пишете на Кирилица, моля!
« Последна редакция: Януари 19, 2017, 20:13:38 от Martin » Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #2 -: Януари 18, 2017, 13:50:50 »

Боре честито.Където си ти винаги има драми...поне не беше детрониран за 10 ти път Grin  Tongue *rose*
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #3 -: Януари 18, 2017, 16:01:42 »

ти това 3 месеца ли го писа Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
 Честито за победата
Активен

battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #4 -: Януари 18, 2017, 16:05:12 »

Поздравления за това което сте постигнали! Smiley
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #5 -: Януари 18, 2017, 17:04:48 »

 *bravo*
Поздрави и от мен
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Януари 18, 2017, 21:37:45 »

Ехеее, браво и поздравления! Къде е Любо, там е победата! Любак, браво!
Още веднъж поздрави за яката игра!

Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #7 -: Януари 18, 2017, 23:08:30 »

Браво
Честито
Поздравления
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #8 -: Януари 19, 2017, 00:27:38 »

Ехеее, браво и поздравления! Къде е Любо, там е победата! Любак, браво!
Още веднъж поздрави за яката игра!


че те бие Танчето, май, май
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #9 -: Януари 19, 2017, 13:54:18 »

Ай честито и от мен за ерата.
полон е много стар играч, но 6-цата му е тъmна индия
« Последна редакция: Януари 19, 2017, 14:02:52 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #10 -: Януари 19, 2017, 15:21:14 »

За първи и последен път ше демонстрирам риториката на Каталунеца и ше му сляза до нивото, барем се осефери:

Ерата ви е мега слаба - примерно Жоро постига това нето с 1400 стари диаманта като нето(колкото е нетото на първия). Не знам за к'ви малки и големи пакети говориш.
Един играч, ръчно, не може да пусне от 9 сборни в една секунда, ако ще и на наета линия на Яхуу да е, това го запомни. И понеже скоро за замъци няма да играем, а куцо кьораво и сакато чужденец се научи от нас как се правят нещата(и със шпионски акаунти в съюза) - дали ше пуснеш 15 атаки в секунда или ше пуснеш 15 атаки в 5 секунди няма никакво значение, Борко. За толкоз години не се научи, иначе сереш на тема съюзни битки. Скриптът не може да те опази, дори и със спай не можеш се опазиш на 100%
Гледам ви и ми е болно, щот заради кухите ви глави с години не мърдате ни на сантиметър напред.  Имате толкова много да учите като постройка на армията и тайминг, че все едно сме 2014-та в момента. Ако искате да сте добри, но не непременно победители - експериментирайте. Не ми слагайте по 10 стрелкички кой е властелин, оти така мислеха и други титуловани играчи преди да им вкараме съюзна армия в минус , при положение, че съюза е на 600М нетни и само да гледат как ги колим.

Ако поне малко беше поумнял в последните 2 години и да си гледаш в твоята паничка, без хапливи коментари - нямаше да ти пиша колко слепи сте в темата. Но явно образователният процес в Тикволандия тече бавно.

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #11 -: Януари 19, 2017, 15:47:21 »

За първи и последен път ше демонстрирам риториката на Каталунеца и ше му сляза до нивото, барем се осефери:

Ерата ви е мега слаба - примерно Жоро постига това нето с 1400 стари диаманта като нето(колкото е нетото на първия). Не знам за к'ви малки и големи пакети говориш.
Един играч, ръчно, не може да пусне от 9 сборни в една секунда, ако ще и на наета линия на Яхуу да е, това го запомни. И понеже скоро за замъци няма да играем, а куцо кьораво и сакато чужденец се научи от нас как се правят нещата(и със шпионски акаунти в съюза) - дали ше пуснеш 15 атаки в секунда или ше пуснеш 15 атаки в 5 секунди няма никакво значение, Борко. За толкоз години не се научи, иначе сереш на тема съюзни битки. Скриптът не може да те опази, дори и със спай не можеш се опазиш на 100%
Гледам ви и ми е болно, щот заради кухите ви глави с години не мърдате ни на сантиметър напред.  Имате толкова много да учите като постройка на армията и тайминг, че все едно сме 2014-та в момента. Ако искате да сте добри, но не непременно победители - експериментирайте. Не ми слагайте по 10 стрелкички кой е властелин, оти така мислеха и други титуловани играчи преди да им вкараме съюзна армия в минус , при положение, че съюза е на 600М нетни и само да гледат как ги колим.

Ако поне малко беше поумнял в последните 2 години и да си гледаш в твоята паничка, без хапливи коментари - нямаше да ти пиша колко слепи сте в темата. Но явно образователният процес в Тикволандия тече бавно.


Оценявам мнението ти Стефане Smiley вярвам че велик играч като теб не играе в такива слаби светове като мен Smiley Успешна игра в 160 свят ти желая виждам че е много силен свят и успешно световно тази година вярвам че велик играч като теб може да го спечели и със занзибар и без диаманти и без играчи Smiley извинявам се че освен теб има и други играчи срам и позор че съществуваме ... да спираме всички само ти си достоен да играеш само ти играеш във силни светове ама ко ли да се очаква от човек който даже не играе за собствента си държава а се продава за Поляците .. и аз за последен път се местя за 2г може да не съм задобрял ама ти си си все същия кон с капаци едно виждаш едно си знаеш научи се на уважение малко ... нито ти си я открил тази игра нито само ти я разбираш ... със здраве няма да пиша повече в темата явно в Тикволандия не сме достойни да играем да пишем даже се чудя има ли смисъл да живеем ....
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #12 -: Януари 19, 2017, 16:09:29 »

Стефане и аз не те разбирам.Човека си е направил тема по случай спечелването на ерата.
Кому е нужно това което си избълвал ?Какво точно казваш с него и най важното на кой ?
Мислиш ли че някой който не те познава и не знае как играеш би се впечатлил от това което си написал?


Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #13 -: Януари 19, 2017, 16:18:08 »

Стефане и аз не те разбирам.Човека си е направил тема по случай спечелването на ерата.
Кому е нужно това което си избълвал ?Какво точно казваш с него и най важното на кой ?
Мислиш ли че някой който не те познава и не знае как играеш би се впечатлил от това което си написал?



Постът беше персонално към Каталунеца -  да усети веднъж само веднъж неговати си риторика. За другите дорине е нужно да четат. Тая година съм се отдал на преподаване. Живи и здрави.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #14 -: Януари 19, 2017, 16:32:44 »

Оценявам мнението ти Стефане Smiley вярвам че велик играч като теб не играе в такива слаби светове като мен Smiley Успешна игра в 160 свят ти желая виждам че е много силен свят и успешно световно тази година вярвам че велик играч като теб може да го спечели и със занзибар и без диаманти и без играчи Smiley извинявам се че освен теб има и други играчи срам и позор че съществуваме ... да спираме всички само ти си достоен да играеш само ти играеш във силни светове ама ко ли да се очаква от човек който даже не играе за собствента си държава а се продава за Поляците .. и аз за последен път се местя за 2г може да не съм задобрял ама ти си си все същия кон с капаци едно виждаш едно си знаеш научи се на уважение малко ... нито ти си я открил тази игра нито само ти я разбираш ... със здраве няма да пиша повече в темата явно в Тикволандия не сме достойни да играем да пишем даже се чудя има ли смисъл да живеем ....
  Grin Врагът на моя враг е мой приятел, Отон от време на време требе да се слуша, Борко. Ние играхме за България тази година, ако още не можеш да вденеш. Дано не си разбрал каво съм писал тук там по същество, а не само си подскачал кат ужилен, щот някой ти е проговорил с твоя език. Научи се поне като се радваш - да си се радваш искрено за собствените си постижения, а не да дразниш други хора покрай твоята радост. Това е извън играта, това е житейски урок, който не си научи и на 50 години.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!