Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:11:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: приложение за телефона  (Прочетена 1734 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vodnotoo
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« -: Януари 15, 2017, 16:13:57 »

През по голямата част от деня играя от телефона си, обаче има много дразнещ бъг. На всеки 5 минути, приблизително, играта ме изхвърля и се налага да минавам пак през всички менюта за влизане в играта. Най лошото на това е че не съм сигурен дали играта няма да ме изкара , когато се опитвам да си оправя защитата при нападение от друг играч   
Активен
blues
Community Manager
*

Karma: +36/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Профил
« Отговор #1 -: Януари 16, 2017, 18:49:17 »

Здравейте! За съжаление няма какво да направим. Обикновено това зависи от интернет връзката и нейната стабилност. Не е някакъв бъг, който подлежи на поправка от екипа ни.
Активен
galinnn
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #2 -: Януари 16, 2017, 19:11:51 »

вие и попринцип не се занимавате с тази 5 версия приятелю Wink
Активен
vodnotoo
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #3 -: Януари 17, 2017, 17:14:59 »

Проблема не е от интернет връзката, защото когато съм в къщи на телефона пускам домашния и мобилния си интернет и когато домашния не е стабилен ме прехвърля на мобилния.
Имам съмнения , че проблема идва от програма която следи за приложения които не са одобрени, защото ме изхвърля от играта само когато примерно тръгна да атакувам и ми изчезнат картините на различните видове войски или започна да тренирам войски или да строя сгради.
Активен
blues
Community Manager
*

Karma: +36/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Профил
« Отговор #4 -: Януари 17, 2017, 17:39:43 »

Проблема не е от интернет връзката, защото когато съм в къщи на телефона пускам домашния и мобилния си интернет и когато домашния не е стабилен ме прехвърля на мобилния.
Имам съмнения , че проблема идва от програма която следи за приложения които не са одобрени, защото ме изхвърля от играта само когато примерно тръгна да атакувам и ми изчезнат картините на различните видове войски или започна да тренирам войски или да строя сгради.

А каква е тази програма? Ако има опция да зададете изключение за нашата игра в него, може би ще има ефект. Или пък да пробвате да я изключите, за да видите дали това ще повлияе.
Активен
vodnotoo
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #5 -: Януари 18, 2017, 16:54:29 »

пот програма има предвид , ваша програма.
Активен
blues
Community Manager
*

Karma: +36/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Профил
« Отговор #6 -: Януари 19, 2017, 15:09:43 »

пот програма има предвид , ваша програма.

Да не би да имате предвид, че в акаунта Ви се появява captcha?
Активен
vodnotoo
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #7 -: Януари 24, 2017, 18:42:04 »

кот такова . Ще го преживея този проблем.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!