Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:29:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 12 атаки в една секунда  (Прочетена 9825 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #45 -: Януари 17, 2017, 13:36:16 »

Атаките са пуснати от различни адреси.

Благодаря ви за отговора! Следя темата от любопитство!
От вашия отговор става ясно че 12 атаки са пуснати от различни адреси! До тук добре! Въпроса ми е - от колко различни адреси са пуснати тези атаки и това автоматично ли изключва използването на скрипт? Не визирам никой! Не познавам никой от тук замесените лица! Въпроса ми е екзистенциален!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #46 -: Януари 17, 2017, 13:49:07 »

Добри играчи сте но ядете само на хляба мекото.Имам снимки от световното който ти си пращал и се вижда скрипта.
И в случая пак е използван скрипт.Ползвате го от години и ИО не могат да се оправят с ВАС.
Ако бяхте само вие щях да го преживея.Но за съжаление не сте.Масово се използват скриптове в играта.Обвинявам екипа на ИО не хората които ги ползват.

И още нещо за всеки който поне малко има идея за какво става въпрос това че атаките са пуснати от различни ИП-та какво означава ?!?
2017 година сме влезте малко в час.
Активен
blues
Community Manager
*

Karma: +36/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Профил
« Отговор #47 -: Януари 17, 2017, 13:54:26 »

Въпроса ми е - от колко различни адреси са пуснати тези атаки и това автоматично ли изключва използването на скрипт?

Всяка атака е пусната от различен адрес.
В периода на проверката не е установена употребата на скрипт.
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #48 -: Януари 17, 2017, 14:02:45 »

За да е пусната всяка атака от различен адрес трябват 12 човека Grin

А те ( девилите) просто  не са толкова Grin

Помислете малко все пак.....Скрипт е.И не са виновни те че го ползват.Виновни сте вие че го позволявате.
Активен
Inochko
Редник
*

Karma: +2/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #49 -: Януари 17, 2017, 14:19:59 »

оффф  тази   тема заприлича   като на  всяка друга  ,изопачават се нещата   и   е вечния спор   ,аз   кой съм  ,  ти  кой си ,  той  кой   е  те кои  са  ит.н  .До преди   10 поста    Лазо     скъпи  каза  че  можеш да пуснеш  атаки   в  1 сек   х  броя  ,след теб  ,Каталунеца  се  изръси    всичок  е  ок когато    вие можете   ,обаче   да му се не види   гадно  е  когато  друг   го може   и   веднага изниква въпроса .   Вие със скрипт ли   ги пускате  тези  атаки  в  1 сек   9 броя    или  там   5  или   4  щото    технически  е    невъзможно   да се  направи  това *crazy* *hihi*Стига сте  плюли   бе хора     смешно  е .Един   човек  не  можещ      да  играе със съюзна  аримя  вечно ревящ  ,наказван  2 пъти   за   2 седмици   за   използване на   непозволени    средства  (И го   знам защото   писа на лидера с  въпроса  вие ли ме докладвахте   ,че  ме наказаха  )Та   този  същия човек    пише  за скриптове  .Срамота....Пък  вие  му се връзвате   и   само  драскате  и  се  опитвате да  изкарате  хората черни  *rose* *rose* *rose*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #50 -: Януари 17, 2017, 14:20:25 »

Всяка атака е пусната от различен адрес.
В периода на проверката не е установена употребата на скрипт.

Благодаря за отговора!
Доколкото разбрах става въпрос за съюза не Девилите! Поне от бг 17 си спомням че те са отлични играчи! Ако са същите хора, разбира се !
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
ragadabum_
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #51 -: Януари 17, 2017, 14:23:46 »

Благодаря за отговора!
Доколкото разбрах става въпрос за съюза не Девилите! Поне от бг 17 си спомням че те са отлични играчи! Ако са същите хора, разбира се !


Smiley Влади Smiley поостарели Smiley ама същите Smiley  *rose*
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #52 -: Януари 17, 2017, 14:25:57 »

В периода на проверката не е установена употребата на скрипт.
Е те това трябва дебело да го подчертавате в отговорите си относно докладваните съмнения за непозволена игра.А на мен ми обяснете-Как може да се получи така,че да засечете използването на скрипт при положение че в 99.99% от случаите прочитате доклада с часове а понякога и дни след като е подаден.Каква е вероятноста при проверката докладвания играч отново да използва скрипт та да може вие да го засечете.Не е ли добре да помислите за някакъв вид  автоматизирана система,която да извършва проверката в момента на подаване на сигнала.Защощо при настоящата система си е чисто губене на време.Както на играчите така и вашето.Днес например засякох използването на аларма.На 100% съм сигурен.Турнирът -производство е отличен начин за следене на първите 50 кога са на линия.В игра ли са-точките се покачва.не са ли-замръзват.до 10 сек след като пуснех атака към играча точките му се вдигаха.След това замръзваха.Нарочно пробвах различни интервали.10- 15 -20 мин между пусканията на атаките.Точките винаги скачаха и след връщане спираха.Отказах се да докладвам поради гореописаните от мен причини.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #53 -: Януари 17, 2017, 14:26:10 »

Ина не искам да влизам в персонален спор.Стоя зад всяка дума която съм написал тук.Не съм пряк участник в събитията взимам отношение заради принципа.
Пак казвам моите уважения.Добри играчи сте но не играете по правилата.
12 атаки (съюзна армия) в една секунда могат да се пуснат само със скрипт.
Няма да се обаждам повече.Още веднъж поздрави към екипа на ИО.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #54 -: Януари 17, 2017, 14:29:26 »

Е те това трябва дебело да го подчертавате в отговорите си относно докладваните съмнения за непозволена игра.А на мен ми обяснете-Как може да се получи така,че да засечете използването на скрипт при положение че в 99.99% от случаите прочитате доклада с часове а понякога и дни след като е подаден.Каква е вероятноста при проверката докладвания играч отново да използва скрипт та да може вие да го засечете.Не е ли добре да помислите за някакъв вид  автоматизирана система,която да извършва проверката в момента на подаване на сигнала.Защощо при настоящата система си е чисто губене на време.Както на играчите така и вашето.Днес например засякох използването на аларма.На 100% съм сигурен.Турнирът -производство е отличен начин за следене на първите 50 кога са на линия.В игра ли са-точките се покачва.не са ли-замръзват.до 10 сек след като пуснех атака към играча точките му се вдигаха.След това замръзваха.Нарочно пробвах различни интервали.10- 15 -20 мин между пусканията на атаките.Точките винаги скачаха и след връщане спираха.Отказах се да докладвам поради гореописаните от мен причини.

GARIO, ти си златен!!! *YAHOO* :evil4:
+ от мен
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #55 -: Януари 17, 2017, 15:19:38 »

Питах няколко пъти вече - как е възможно пускането на 12 атаки в една и същата секунда от 12 различни сборни пункта на еднакво разстояние от замъка?

ПС: не ми обяснявайте глупости. Кажете кое след кое се прави.

ПС2: ето снимки и на предните им неуспешни опити http://prnt.sc/dvlj3i http://prnt.sc/dvlki1 . Това, дето постват са глупости, че някой бил лагнал. 3 поредни пускания и всичките в една и съща секунда.
« Последна редакция: Януари 17, 2017, 15:26:29 от v140 » Активен

blues
Community Manager
*

Karma: +36/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Профил
« Отговор #56 -: Януари 17, 2017, 16:50:12 »

Питах няколко пъти вече - как е възможно пускането на 12 атаки в една и същата секунда от 12 различни сборни пункта на еднакво разстояние от замъка?

Предполагаме, че се прави чрез уговаряне между съюзниците, да се пуснат атаките в точно определено време. Не знаем фактически как е направено. Знаят играчите, които са успели да го направят. Ние виждаме от колко адреса са пуснати атаките и виждаме, че са пуснати от различни адреси.
Тъй като по време на атаките не е имало проверка за скрипт, не можем да твърдим дали играчите от съюза са ползвали скрипт по време на атаките, или не са ползвали.
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #57 -: Януари 17, 2017, 17:07:17 »

Няколко поредни опита всичките в една секунда ? Всичките  от различни ИП-та след като  реално се  пускат от 4 човека ?
Дали предполагате още нещо ?

Нека да разясня .Скрипта се включва и се изключва.Хората които го използват са наясно с нещата.
Вашите проверки са винаги след събитието и то в работно време от 09:00 до 17:00. Какво точно очаквате да установите ?Правиш каквото правиш в извън работно за ИО  време след това изключваш скрипта.Моля проверявайте след това колкото искате.

Казах че няма да се обаждам но не се сдържах.Ако не беше на гърба на всички останали хора които играят без скриптове ситуацията щеше да е изключително комична.
Предполагаме че нищо няма да се промени след тая тема.Ако вие предполагате нещо друго много ще се радвам да го споделите с нас.


Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #58 -: Януари 17, 2017, 19:55:02 »

Девилите са страхотни играчи и сплотен екип.Всичко друго в темата,си е проблем на ИО и играчите имат най-малката вина.  Wink

Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #59 -: Януари 18, 2017, 04:42:21 »

Атаките са пуснати от различни адреси.
Скрипт, който прекарва през прокси, колко невероятно нали? Smiley Може да изглежда, че са пускани от различни играчи. Дори може да се изкара вероятно и адрес от някое забутано село в някой лунен кратер. Стига на Луната да има доставчик с адреси.
Реших да се поинтересувам от въпроса и написах в Гугъл: "script for proxy change IP"  и "script for proxy modify IP" и в двата случая се показаха съвсем ползуваеми резултата. На принципа, че щом е възможно то съществува, а щом съществува, защо да не се използува и се използува...Някой малко от малко не съвсем некадърен програмист, едва ли му е проблем да усложни малко скрипта и да го обогати с възможности.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!