Imperia Online България  
Март 29, 2024, 08:45:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 12 атаки в една секунда  (Прочетена 9829 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #30 -: Януари 16, 2017, 22:51:49 »

Стига глупости. Било възможно хахах. В случая става въпрос за сборни пунктове на еднакво разстояние от замъка. Всички са на 10 мин.

Майонезо препоръчвам ти да прочетеш какво е комплекс за малоценност и мания за величие. Съмнявам се, че ще осъзнаеш... но все пак опитай. Не можеш ли да разбереш, че сте жалки. Не знам какво удоволствие ви доставя. Не знам и какво ми показваш с тоя скрийншот.

Тва,че някой не го може не значи,че другите не могат...както сигурно не може да се избяга на 2 секунди засечка от сборен пункт и да му се прати контра нали Grin
Активен

v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #31 -: Януари 16, 2017, 23:16:57 »

Не ми се водят безсмислени спорове. Айде просветли ни нас невежите как ще пуснеш 4 атаки, от 4 различни сборни пункта, в една и съща секунда и всички са на 10 минути?

Майонезо ти чети, дадох ти задача. Ще те изпитам после.
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #32 -: Януари 16, 2017, 23:20:51 »

Лесно...с различни табове и командири(може и от един командир да се пуснат повече от 3-4 атаки)Tongue пък и от 2ва сборни мога ти ги пусна с 2ва командира :Smiley  :Smiley :Smiley тоест както си пожелая мога да ги пусна и по различни начини Grin
« Последна редакция: Януари 16, 2017, 23:27:30 от Apuyc1912 » Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #33 -: Януари 16, 2017, 23:37:17 »

Дани кой колко може да пусне не е важно в случая.
Не може 12 атаки да се пуснат в една секунда по тоя начин.Физически е невъзможно.
През секунда, две секунди, две секунди  разлика между първата и последната вариантите са много.Но точно по този начин 12 атаки могат да се пуснат само със скрипт.
БЛАГОДАРЯ!
Активен
v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #34 -: Януари 17, 2017, 11:03:01 »

Пак мълчание от администрацията.
Активен

blues
Community Manager
*

Karma: +36/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Профил
« Отговор #35 -: Януари 17, 2017, 11:19:57 »

Атаките са пуснати от различни адреси.
Активен
ragadabum_
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #36 -: Януари 17, 2017, 12:23:04 »

Атаките са пуснати от различни адреси.


И какво, казаха ли ви го че няма нищо нередно. Това че не знаете не можете и всичко което Вие не можете и не Ви е ясно, а се биете всички в гърдите че сте играчи и когато някой Ви надиграе веднага става че използва нещо и играе нечестно.
Хайде сега всичките разбирачи тука които се изказаха като големите капацитети да имат доблестта и да ни се извинят. Както имаха мерака да ни плюят да Ви видя дали сега ще се извините. Няма да визирам поименно кой и т.н. предполагам че си знаят.

П.С. Каталунеца специално искам да го видя как сам ще пусне 9 атаки в 0 секунди от 9 сборни с по 3 мил. армия..... че само в мокрите си сънища може да го сънува това.....Борко много имаш още да учиш в тая игра кое как и какво.

С здраве на всички!
Един от Devil_  *rose*
Активен

v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #37 -: Януари 17, 2017, 12:27:08 »

Пълни глупости. Това, че атаките са пуснати от различни адреси не значи, че не е ползвана програма. Моля, администрацията да разясни от колко Ip-та са пуснати атаките. Това е подигравка. И как един човек пуска 4 атаки от 4 различни СП в една и съща секунда?
Активен

ragadabum_
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #38 -: Януари 17, 2017, 12:30:35 »

Пълни глупости. Това, че атаките са пуснати от различни адреси не значи, че не е ползвана програма. Моля, администрацията да разясни от колко Ip-та са пуснати атаките. Това е подигравка. И как един човек пуска 4 атаки от 4 различни СП в една и съща секунда?

Понеже явно на тебе специално трябва да ти се обяснява..... ще ти го обясна, един единствен път....
В тази игра има наглеждания....... 10 командира + лидер+ първи офицер - това прави 12 атаки. Ако това не ти е ясно.... но то не е същото да седиш на малко нето и да биеш малки акаунти за военни точки........

Хайде пак с с здраве. Мисля че повечето хора ще ме разберът Smiley  *rose* *rose* *rose*
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #39 -: Януари 17, 2017, 12:31:14 »


И какво, казаха ли ви го че няма нищо нередно. Това че не знаете не можете и всичко което Вие не можете и не Ви е ясно, а се биете всички в гърдите че сте играчи и когато някой Ви надиграе веднага става че използва нещо и играе нечестно.
Хайде сега всичките разбирачи тука които се изказаха като големите капацитети да имат доблестта и да ни се извинят. Както имаха мерака да ни плюят да Ви видя дали сега ще се извините. Няма да визирам поименно кой и т.н. предполагам че си знаят.

П.С. Каталунеца специално искам да го видя как сам ще пусне 9 атаки в 0 секунди от 9 сборни с по 3 мил. армия..... че само в мокрите си сънища може да го сънува това.....Борко много имаш още да учиш в тая игра кое как и какво.

С здраве на всички!
Един от Devil_  *rose*
Не виждам за какво да се извинявам ... че играете със скриптове играете че играете с програми играете  ади ся да не се лъжем и не се правете на света вода ненапита ... нямало е ера в която да не сте с аларми при условие че сме играли заедно дами казваш че не мамите ... ади моля ти се  не съм спорил че сте мамили относно атаките .... не забравяй че съм играл с вас все пак и ви знам какво можете това че мамите и знаете как да не ви хванат е съвсем друга тема .....  не смятам да те отразявам повече все пак след световното което направихте кой може да ви каже нещо имате си хърватски диаманти харчете си Smiley
С уважение един дето ви знае с колко програми играете  Tongue
Активен
v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #40 -: Януари 17, 2017, 12:39:47 »

Те и не искат да ги хванат.
Активен

ragadabum_
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #41 -: Януари 17, 2017, 13:14:36 »

Не виждам за какво да се извинявам ... че играете със скриптове играете че играете с програми играете  ади ся да не се лъжем и не се правете на света вода ненапита ... нямало е ера в която да не сте с аларми при условие че сме играли заедно дами казваш че не мамите ... ади моля ти се  не съм спорил че сте мамили относно атаките .... не забравяй че съм играл с вас все пак и ви знам какво можете това че мамите и знаете как да не ви хванат е съвсем друга тема .....  не смятам да те отразявам повече все пак след световното което направихте кой може да ви каже нещо имате си хърватски диаманти харчете си Smiley
С уважение един дето ви знае с колко програми играете  Tongue


Хихихих сам не си вярваш Smiley ама няма споря с тебе... точно си играл с нас и от гледане да беше научил нещо..... Програми и т.н. чак мен ми е смешно дай да ги видим какви са тез програми можем да научим нещо ново, че такова чудо при нас не вирее... ама това друга тема.
Световното кви диаманти кви хърватити Smiley Още по смешно почна да става...... Борко не се надскачай приятелю..... *rose*

Ето още веднъж да прочетете..........  *rose*
Атаките са пуснати от различни адреси.
« Последна редакция: Януари 17, 2017, 13:16:19 от ragadabum_ » Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #42 -: Януари 17, 2017, 13:29:21 »

Наско това че са пуснати от различни адреси какво точно значи ?
Пак казвам няма да споря за глупости.
12 атаки в една секунда могат да се пуснат или със 100 опита (и пак няма гаранция че ще ги нагласите ) или със скрипт.
Скрипта ти се казва NIghtWatch мога да ти покажа и снимки как го ползваш.Целта ми не е да се дърлям на дребно.
Не съм си и мислил че ще ви хванат.Толкоз време играете вече и нищо не ви направиха та сега ли...Играл съм и с вас и срещу вас.
Добри играчи сте всичките.Ти специално си една класа над добрите.Но ползвате непозволени средства в играта.Това е.
Да ви е сладка победата.

И поздрави на екипа.Докладвайте на съпорта.....смешна работа.
Активен
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #43 -: Януари 17, 2017, 13:30:46 »

Тряаше да се обидя нещо ли е, велико - мода?
От човек, който седи цяла ера на 10м точки и бие такива влизащи чат пак и са на по 5м и то когато не е мод. От човек който не дари грам войниче, подви опашка като пребито псе и се върна в стария си съюз? Ама иначе да ревеш можеш виждам.Ходи си купи малко салфетки да си избършеш сълзичките и толкоз.
Приключих с комуникацията с тебе. Каквото и да ти извади очите пак няма да го проумееш. Ако е от инат хубаво, ако е по биологични причини си е твой проблем.
 *rose* *rose* *rose*
Активен
ragadabum_
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #44 -: Януари 17, 2017, 13:34:05 »

Наско това че са пуснати от различни адреси какво точно значи ?
Пак казвам няма да споря за глупости.
12 атаки в една секунда могат да се пуснат или със 100 опита (и пак няма гаранция че ще ги нагласите ) или със скрипт.
Скрипта ти се казва NIghtWatch мога да ти покажа и снимки как го ползваш.Целта ми не е да се дърлям на дребно.
Не съм си и мислил че ще ви хванат.Толкоз време играете вече и нищо не ви направиха та сега ли...Играл съм и с вас и срещу вас.
Добри играчи сте всичките.Ти специално си една класа над добрите.Но ползвате непозволени средства в играта.Това е.
Да ви е сладка победата.

И поздрави на екипа.Докладвайте на съпорта.....смешна работа.

Еми ето... някой явно знае повече от нас за тея скриптове и как се използват и т.н. това дето ти го обясняваш и ще показваш и т.н. явно е достатъчно показателно за мен кой как играе..... Grin а с нас не помня да си играл виж срещу нас си спомням Smiley
И само ще вметна че от 3 пъти докладване на играчи и трите пъти всичките са наказани.....незнам кво става крадеца вика дръще крадеца визирам Veliko1(v140) спирам да пиша в тая тема че се дърлим за простотии и няма смисъл.....
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!