Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:46:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 12 атаки в една секунда  (Прочетена 9868 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #15 -: Януари 15, 2017, 10:02:12 »

Първо ... девилите играят с всички скриптове аларми и прочие това е взеисвестен факт Smiley второ Smiley не е нужно да е скрипт от 15 съюзни атаки аз пускам до 9 без проблем в една секунда ... един човек може да ти пусне и 15 атаки в една секунда жалко е че толкова опитни играчи не знаят как ..... на мен в 261 ми го приложиха вече 5 пъти спасение .... НЯМА  ..... само дето аз почнах с тяхните камъни по техните глави и те това е Smiley те ти вземат замък по тоя начин ти го вземаш по същия начин  Wink  Успех
Активен
ragadabum_
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #16 -: Януари 15, 2017, 10:13:50 »

Каталунец и ти да не останеш по назад......но както и да е.........
Показателно е това което каза Велико.... всички техни акаунти са с активна капча за дълго време... на всички ви е ясно какво значи това предполагам.
Като не са наказани играят... като са наказани са в мод... смешна работа е това вашето....скриптове глупости и т.н. вместо да помислите колко човека и каква организация трябва и т.н. на момента да оплюете някой... Кви са тея скриптове за атаки бре кви глупости говорите и вие незнаете..... ОТ 12 атаки спирате по 5-6 атаки... колко пъти връщахме и що не кажеш че чак на третия рейд падна замъка.... когато не построихте до осмица с диаманти....айде щом си наказан има за какво. щом е за повече от 24 часа значи е системно при тебе..
Много здраве и късмет на всички!
Активен

v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #17 -: Януари 15, 2017, 10:45:11 »

Хахахах. С капча са само акаунтите, които могат да местят съюзна армия. слОчаенос?! На всички тук ни е ясно за какво става въпрос. Относно скрипта - на работа играта не се отваря и играя през тиймвюър от компа вкъщи. Това е. Няма скриптове. Вие сте със скриптовете. Кажи как снощи са ми намерили всичките 9 поста на разстояние 1200-1300 от столицата? Сигурно сте търсили ръчно по картата?  *hahaha* И съм в мод не защото са ми "спряли скрипта", а защото нечестна игра продължава и админите не правят нищо по въпроса. Освен, че не правят, а и ви помагат. С нетърпение очаквам да видя какво ще кажат. Дали атаките са пуснати от 12 различни IP-та. Или ще се окаже, че са пуснати със скрипт, ще "накажат" двама от вас за по 1 седмица ама замъка няма да го върнат. Нищо, че толкова хора са прецакани, че са дарявали колко вфеме армия и ресурс. Дано сте щастливи поне Smiley
Активен

oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #18 -: Януари 15, 2017, 12:41:52 »

https://www.vbox7.com/play:821e183de2
Пускам ти го с превод, че да ме разбереш Grin
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #19 -: Януари 15, 2017, 14:59:37 »

Един човек не може пусне повече от 7-8 атаки за една сек.Физически е невъзможно.Пускал съм по 11 атаки и никога не влизат повече от 8 в сек,а съм бил цигулар и имам доста бързи пръсти.От друга страна с бърз нет и добър скрипт могат и 25 атаки да се съберат в сек.Девилите мога да потвърдя че игреха с аларми и скрипт за откриване на постове когато пуснаха версията.Оттогава не съм се сблъсквал с тях.А че се правят на луди и пишат,че нямали такива в акаунтите си е смешно.Отлично знаят че скрипта се слага в браузъра като отметка и оттам се пуска в играта.Скрипта може да бъде засечен само когато е пуснат.Затова и повечето резултати от проверките са отрицателни.
« Последна редакция: Януари 15, 2017, 17:44:16 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #20 -: Януари 15, 2017, 16:46:21 »

http://prnt.sc/cz7i9m - видях го на профила на Жоро.Не го бях чел до сега.

Кой ще поздравиш когато всички знаят че ползваш скрипт....Не само Девилите ползват скриптове.Въпроса е глобален.И в нашия свят е така.Няма смисъл да се докладва защото дори и да намерят нещо наказанието е никакво 24 часа или седмица а ерата е 3 месеца.Интересно ми е проверката какво ще покаже конкретно за тези 12 атаки.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #21 -: Януари 15, 2017, 16:58:54 »

http://prnt.sc/cz7i9m - видях го на профила на Жоро.Не го бях чел до сега.

Кой ще поздравиш когато всички знаят че ползваш скрипт....
Аз само това не разбрах.Предполагам не е за мен,нали?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #22 -: Януари 15, 2017, 17:19:28 »

Ти пък аз къде го сея то къде никне  Grin

Разбира се че нямам предвид теб.Просто казвам че го прочетох на твоя профил.А обръщението е общо.Най вече към тези който ползват скриптове.
Активен
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #23 -: Януари 16, 2017, 00:54:17 »

Като ти отговорят за IP-тата, постни screen.
Да не забравиш!
Активен
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #24 -: Януари 16, 2017, 01:14:41 »

Или понеже ше забравиш, да постна аз. Па ти ако искаш показвай отговора.
http://prnt.sc/dvu04r
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #25 -: Януари 16, 2017, 20:03:50 »

Първо ... девилите играят с всички скриптове аларми и прочие това е взеисвестен факт Smiley второ Smiley не е нужно да е скрипт от 15 съюзни атаки аз пускам до 9 без проблем в една секунда ... един човек може да ти пусне и 15 атаки в една секунда жалко е че толкова опитни играчи не знаят как ..... на мен в 261 ми го приложиха вече 5 пъти спасение .... НЯМА  ..... само дето аз почнах с тяхните камъни по техните глави и те това е Smiley те ти вземат замък по тоя начин ти го вземаш по същия начин  Wink  Успех
Shocked
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #26 -: Януари 16, 2017, 21:28:23 »

Не знам за какво спорите, по чисто технологични и биологични причини няма как да стане такава синхронизация(не го могат с такава точност и момичетата от отбора за синхронно плуване, дори отборните(с по едва двама състезатели)скокове от кула, най-често има разминавания, хем състезателите са на сантиметри един от друг на кулата и са тренирали много повече от някакви си тукашни геймъри, че N-броя атаки да се пуснат от няколко човека в рамките на една секунда по честен начин, без да се експлоатира "бъг", или със скрипт. Колкото и да им е прекрасен достъпа до интернета и прочие изброени глупости за оневиняване. Ясно ми е и че перманентни банове на купувачи на диаманти няма да има. Те са си платили да са недосегаеми. Нищо няма да постигнем с реване във форума. Единственият начин е обръщение към агенция, която има правата да накаже финансово собствениците на играта, така че те от само себе си да сметнат кое е по-изгодно. Като са написали някакви правила, те да важат за всички участници в процеса, или като продължават да се поддават на корупция, за която обаче, на тях самите ще им се налага да кихат прилични суми, в санкции от агенцията/комисията.
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #27 -: Януари 16, 2017, 21:53:41 »

Възможно е пускането и на 11 атаки в 1 секунда.С един мой съотборник сме го правили,но има и лесен вариант с скрипт Smiley
Активен

v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #28 -: Януари 16, 2017, 22:38:28 »

Стига глупости. Било възможно хахах. В случая става въпрос за сборни пунктове на еднакво разстояние от замъка. Всички са на 10 мин.

Майонезо препоръчвам ти да прочетеш какво е комплекс за малоценност и мания за величие. Съмнявам се, че ще осъзнаеш... но все пак опитай. Не можеш ли да разбереш, че сте жалки. Не знам какво удоволствие ви доставя. Не знам и какво ми показваш с тоя скрийншот.
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #29 -: Януари 16, 2017, 22:47:49 »

На кого да вярва ся човек, а?
Аз съм за каталунеца, и вече излизам в пенция щом се изучиха такива командири, нема ставаме за смях я.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!