Imperia Online България  
Април 16, 2024, 09:07:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема за сметката, ползата, ентусиазма и играчите  (Прочетена 16095 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #75 -: Декември 15, 2016, 12:18:45 »

Къде прочете думата безпалатен. Ние повечето искаме да е със входна такса , което ще рече че е платен свят.
Парите никога не са били проблемни за Копелетата, просто не искат да ги дават тук. На лично ниво ше ни скъсат шортите, понеже 99% сме уморени коне в тая версия. А пък на съюзно все ще се намери някой да им даде сламки. По принцип рядко се съгласявам с Гарио, но вече си представих картинката  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #76 -: Декември 17, 2016, 17:24:04 »

И понеже както казах бях блокнат , лично аз не можах да си кажа мнението , което е следното :

1-во . Подкрепям един такъв свят . Дори съм подел и инициатива на международно ниво , но там нещата са доста по тормави .
2-ро . Моето виждане за правилата са доста по спартански от вашите . За мен условието трбва да е следното . Вход диамнти за стойност от колкото и да са там пари . Като за това всички регистрирали се участници получават ПРЕМИУМ за периода на турнира . А той да е с продължителност 60 дни . Всички знаем че има ери х4 именно с тази пордължителност .
Наглеждачи колкото ти душа сака . Все пак това е нормално .
3-то . НИКАКЪВ БЛОК . Все пак играта се казва ИМПЕРИЯ ОНАЛАЙН и е онлайн игра , а не ОФЛАЙН игра . Така че идеята е който може да покрие голям ОН да е облагодетелстван , който няма ОН умира .
4-то Светът да има САМО 1 ЗАМЪК : И единствен той ще ги владее .
5-то Между съюзите да няма ФЕДКИ и ПАКТОВЕ , а само ВРАЖДА И ВОЙНА .
6-то Съзюите да са от 30 играча МАКСИМУМ . Те имат право на 5 смени на играчи и след това СЪЮЗИТ се залючва и повече нито може да се влиза от него , но може да се махат хора .
7-мо Играч сменил повече от 3 съюза получава наказания на императорите до края на ерата - БЕЗЧЕСТНИК .
8-мо Наградите . Тук е най-интересно . Дават се на ЕДИНСТВЕНИЯТ - Съюзът задържал замъка и на НЕПРЕМИРИМИТЕ - Съюзът спечелил най-много войни без значение от точките , но да е участвал в не по-малко от 10+1 войни . Ако има 2 еднакви съюза по брой войни то да се гледат тогава кой пръв е достигнал до този брой победи и едва тогава да се гледат воените точки . По този начин ще се стимулират войните да започнат от самото начало и да са безспирни .
9-то И за мен лично най-интересното . Да се наема елитна армия в съюзните владения ( Замъци , Сборни пунктове ) . Армията да се наема срещу ресурс . Пример : Далекобойни еденици - Дърво + злато  , Пехота - Камък + злато  , Коне - Желязо + злато .

10-то . И най-важното е . С оглед на това че играта си има ограничения като възможности , за мен лично ще е бай-правилно слендото нещо .
 - Да се създаде работна група от И.О. и да покани играчи на среща . На тази група И.О. да постави задачати и да започне обсъждане . Може това да отнеме 2-3 месеца преди да се измисли , но въпроса е да се намери път за един такъв пробен свят . След това ще се направи сметка дали е изгоден като проект или не .

 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #77 -: Януари 10, 2017, 10:46:47 »

Владо , за мен темата обаче стана малко трилър от рода на "Мълчанието на Ягнетата"  Embarrassed
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #78 -: Януари 10, 2017, 11:22:38 »

Ами чакаме отговор от шефовете!
 Grin Grin Grin

Oton
Community Manager
*

Karma: +785/-1278
  • [-]
Активен Активен

Публикации: 1974



274092643  oton@imperiaonline.org
Профил  Лично съобщение (Активен)
   
Re:Въпрос
« Отговор #1 -: Декември 15, 2016, 10:06:08 »
Отговори с цитатЦитат
Здравейте,

Благодарим за предложението.
Предадено е на ръководството и се очаква отговор от него.
« Последна редакция: Януари 10, 2017, 11:24:15 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #79 -: Януари 10, 2017, 12:00:54 »

М да и аз гледам че се мълчи упорито . Но предполагам , че хорта са още на ски из Алпите след бонусите раздзадени след световното .  Grin . Ще ги похарчат малко и едва след това май ще се сяда да се мисли Smiley .



Лично за мен тази тема ще е доста интересна да се следи от гледна точка на така наречената ОБРАТНА ВРЪЗКА с играчите .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #80 -: Януари 10, 2017, 12:42:53 »

Е, то всичко си зависи от шефовете!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #81 -: Юни 06, 2017, 01:15:05 »

Както изглежда нищо няма да се направи. Е тази промяна с диамантите-дават ти 2550,а преди 25,само че преди дохода беше 10 диаманта, а сега е 1700. Само гледат повече пари да изкарат,но нищо-ще им писне на хората и играта ще умре. И тогава ще молят играчите да се върнат,ще са склонни на светове без екстри и някаква символична такса, но ще е късно. Помня преди, хора от екипа пишеха по темите,дори се вслушваха във феновете,но сега няма такова нещо-е здраве да е.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #82 -: Юни 07, 2017, 14:16:52 »

След Le grande finale на версия 4 съм твърдо против  Cry
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #83 -: Май 10, 2018, 02:28:11 »

Има няма от десетина години е заумирала играта...  Grin  От екипа, понеже сте завършили Финансов Мениджмънт в Кеймбридж, тайно Ви четат, за да черпят идеи. Може би дори са направили някой таен свят по ваш образец с платен вход и тайна парола.  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #84 -: Май 11, 2018, 16:31:36 »

Във всяка една игра вече се плаща...така че ако вкарат свят без диаманти и екстри сигурно ще въведат месечна такса. *pardon*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #85 -: Май 11, 2018, 17:32:00 »

Във всяка една игра вече се плаща...така че ако вкарат свят без диаманти и екстри сигурно ще въведат месечна такса. *pardon*
Юридически е невъзможно вече , за това и махнаха таксата на турнирите
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #86 -: Май 14, 2018, 11:28:02 »

Нз още на какво се надявате да се направи свят без диаманти,колкото и да ни се иска.Ако стане тва  ще застана на челна стойка и ще играя така 2 дни Grin
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #87 -: Май 14, 2018, 19:42:40 »

Нз още на какво се надявате да се направи свят без диаманти,колкото и да ни се иска.Ако стане тва  ще застана на челна стойка и ще играя така 2 дни Grin
Ся, проблемът с 12-те кинта на 21 дни ли е или има и друга идеологическа обосновка?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #88 -: Май 15, 2018, 08:16:54 »

Във всяка една игра вече се плаща...така че ако вкарат свят без диаманти и екстри сигурно ще въведат месечна такса. *pardon*
Юридически е невъзможно вече , за това и махнаха таксата на турнирите


Личи си че и 2-мата сте доста боси по отношение на онлайн платформите. Вземете малко се поинтересувайте Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #89 -: Юли 13, 2018, 21:28:12 »

Играта върви напред, вие искате да я върнете назад. Беше едно време... първо нямаше платени екстри, които да влияят на геймплея. После се появи двучасов доход, който беше платен. После четиричасов. После десетчасов. И т.н.
Играта в класиките беше такава. Даваш диаманти само за доход. Разходът е ясен и планиран. Ако играеш всички дни от ерата, можеш да си го изчислиш сам в диаманти. Ако не играеш всички дни, спираш да плащаш за доход и ти излиза по-евтино участието. Затова в началото на всяка ера вреше и кипеше от втори, трети и пети акаунти, пречещи на съперниците, които после се изгубваха.
Отговорът на предложението е прост - защо да се слага лимит на печалбата, когато толкова години разработчиците драпаха такъв да не съществува? Сигурно сега някой може да похарчи цяло състояние в играта. Едно време това не беше възможно. Вие искате да върнете нещата назад. Не става.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!