Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:15:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема за сметката, ползата, ентусиазма и играчите  (Прочетена 16056 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #15 -: Декември 11, 2016, 19:43:33 »

А дали ще се съберат достатъчно играчи в този въпросен свят ?  Smiley Защото ако ще играем 40-50 играча...

Аз мисля , че ще има много играчи. Там наистина ще се мерят качествата на играчите , а не финансовата им възможност.
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #16 -: Декември 11, 2016, 19:50:45 »

Предполагам че страхът на фирмата е да не се съберат там всички играчи, а не дали ще са малко
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #17 -: Декември 11, 2016, 19:53:02 »

Влад  напълно подкрепям. Предната седмица пуснах подобна тема.
Ако екипа е решил да си закопае продукта е на правилния път. Но това е българина . Не гледа в преспектива а гледа вчера.
"Дай да изкараме някой лев днеска че не се знае утре кво ще е " Grin
От както съм почнал да цъкам тая игра не съм видял нито една стъпка в подобна насока. Вкарват се какви ли не джажи където да си изхарчи човек и малкото сини камъни.
Пък и ние кои сме като се замислиш.... не плащаме като Джон че някой да ни чуе.  
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #18 -: Декември 11, 2016, 19:56:59 »

Ееех ще е хубаво да има такъв свят, ама не искат да го направят защото в нормалните светове където се плаща, няма да останат хора(макар че и сега има по 150-200човека в свят...) А и за да го поддържат всеки ще иска пари... Grin
Иначе аз съм за!!!
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #19 -: Декември 11, 2016, 20:03:09 »

Разбира се че подкрепям.С подходящата реклама такъв свят може да измести всички останали светове.Но съвсем без никакви платени екстри няма да стане.
Без да обяснявам защо трябва да ви е ясно.Но има много хляб в тая идея.От поне година няма няма и някой повдига темата.

Активен
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #20 -: Декември 11, 2016, 20:05:52 »

Разбира се че подкрепям.С подходящата реклама такъв свят може да измести всички останали светове.Но съвсем без никакви платени екстри няма да стане.
Без да обяснявам защо трябва да ви е ясно.Но има много хляб в тая идея.От поне година няма няма и някой повдига темата.



А не баш никой да не е Grin
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=80545.0
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #21 -: Декември 11, 2016, 20:06:40 »

Ок Влад,правят го този свят.Супер,аз съм за-естествено.
Само че....
1во-Отваряш този свят и не можеш си намериш тронната зала,щото всичко е в рекламни банери.
2ро-Как ще разбереш ,че екипа не вкарва,това и онова,в който акаунт си поиска Wink
3то-Юри,ще ни пребие всичките
4то-Мн играчи,вече са пристрастени и друг начин просто не знаят(без кристали)

....а дано Влад.Подкрепям.Да ми пишеш. Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #22 -: Декември 11, 2016, 20:07:34 »

Разбира се че подкрепям.С подходящата реклама такъв свят може да измести всички останали светове.Но съвсем без никакви платени екстри няма да стане.
Без да обяснявам защо трябва да ви е ясно.Но има много хляб в тая идея.От поне година няма няма и някой повдига темата.



Аз от преди поне 2 години я повдигнах тая тема , но така и не помня получих ли отговор и какъв е бил. Ако имам време тия дни ще я издиря да проверя.
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #23 -: Декември 11, 2016, 20:09:16 »

Да добавим и един 6ч блок примерно и без наглеждачи.Тогава ще е още по-яко поне така си мисля Smiley
Активен

emmilmilanov
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #24 -: Декември 11, 2016, 20:17:23 »

Аз неискам такъв свят. Прекалено ще е. И какъв да бъде в.4 ,в.5 в.6? Всеки играч има свои предпочитания и ще бъде прецедент. Но ако има такъв ТУРНИР  и да е сезонен (4 в годината) би било идеално. Да Е за разнообразие. Платена такса 20лв 10 часов и това да е. За колорит незадалжително ако Турнира не  е х10  заради военния модел който ще етам един 4 или 6 часов блок ще е супер.
П.с. гедам ка елусивестника гледа форума а не може да пише доколкото разбрах. А точно сега напраихте баси обединяващата тема и чак мен ме хвана вече жал за него че неможе се включи. Ако може доктора да го освободи само за поне 20 мин. Невервам че ще стори много бели в форума за това време
« Последна редакция: Декември 11, 2016, 20:20:52 от emmilmilanov » Активен

Бате Емчо
"В България да си прост и нахален се смята за качество. Ако си малко по-културен и възпитан, веднага почват да те гледат с подозрение: ся тоа на къв се прай?"
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #25 -: Декември 11, 2016, 20:28:39 »

Да добавим и един 6ч блок примерно и без наглеждачи.Тогава ще е още по-яко поне така си мисля Smiley

Мдааа имаше едни много добри времена когато имаше един такъв 6часов офлайн блок ехххх...
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #26 -: Декември 11, 2016, 20:49:08 »

Също подкрепям идеята за такъв свят. Най-малкото би било комплимент към играчите, който и след тези 4 месеца няма да спрат да играят играта и чат пат да купуват някое пакетче камъни Smiley .
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #27 -: Декември 11, 2016, 21:26:28 »

Момчета  и  момичета  искате  да  върнат   класиката   е  няма  как   да стане
Свят  без  сериозни  постъпления  на    тях  не  им  отърва
Но  мечтите   са  безплатни  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #28 -: Декември 11, 2016, 21:31:55 »

Момчета  и  момичета  искате  да  върнат   класиката   е  няма  как   да стане
Свят  без  сериозни  постъпления  на    тях  не  им  отърва
Но  мечтите   са  безплатни  *pardon*

Не знам какво имаш в предвид под сериозни постъпления.
Аз си мисля че един такъв свят ще е доста привлекателен , и ще събере много играчи.
Чисто теоритично да кажем че събере 1000 акаунта ( не е невъзможно)  , да кажем че входа е 50 лв (много хора тук ще дадът такива пари за месец игра). Значи проста сметка 1000x50=50000лв.
Ако това са малко пари от един свят.

П.С. - Хората които разчитат на плащане за победа пак ще си играят в останалите светове за да си мерят банковите сметки понеже друг начи не познават.
« Последна редакция: Декември 11, 2016, 21:52:30 от masskiller84 » Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #29 -: Декември 11, 2016, 22:01:36 »

Не знам какво имаш в предвид под сериозни постъпления.
Аз си мисля че един такъв свят ще е доста привлекателен , и ще събере много играчи.
Чисто теоритично да кажем че събере 1000 акаунта ( не е невъзможно)  , да кажем че входа е 50 лв (много хора тук ще дадът такива пари за месец игра). Значи проста сметка 1000x50=50000лв.
Ако това са малко пари от един свят.
Един  свят  с  диаманти   ще  извади  много   повече  пари 
А  защо  преди  години    преди да  закрият   класиката сички  избагахте  от там
А   неказахте    искаме  такъв свят  примерно  в5 или в6
просто  изказвам  мнение   нищо  лично
Но  аз  не бих дал  50  кинта  за   месец  игра  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!