Imperia Online България  
Април 19, 2024, 07:37:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема за сметката, ползата, ентусиазма и играчите  (Прочетена 16120 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #45 -: Декември 12, 2016, 11:20:01 »

Не знам какво имаш в предвид под сериозни постъпления.
Аз си мисля че един такъв свят ще е доста привлекателен , и ще събере много играчи.
Чисто теоритично да кажем че събере 1000 акаунта ( не е невъзможно)  , да кажем че входа е 50 лв (много хора тук ще дадът такива пари за месец игра). Значи проста сметка 1000x50=50000лв.
Ако това са малко пари от един свят.

П.С. - Хората които разчитат на плащане за победа пак ще си играят в останалите светове за да си мерят банковите сметки понеже друг начи не познават.
Тук си много прав
Съгласен съм да има такъв свят  защото човек който играе  с много камъни няма да може да играе изобщо в него. Следователно ще се върне да си троши парите в нормален свят. Другото което мисля ,че потребителите който не наливат пари дали ще се в този свят или в друг в който се купуват медали от тях повече пари няма да изкарат.
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #46 -: Декември 12, 2016, 13:00:13 »

....

Без диаманти, без екстри, без сандъци! Просто чиста игра, тактика и стратегия! Нека има платен вход! Нека не е 5-6 месеца, нека 4 месеца! Нека е 2 месеца. Нека е турнир!

Кое е трудното в изпълнението на тази идея? Какви са пречките? Нима е толкова неизпълнима? Нима толкова много искат играчите?

Ще се радвам ако може представител на екипа да коментира също. Ние не ядем хора. Доказали сме че сме разбрани, учтиви и пр. когато се говори ясно и точно.

Моля всеки който желае това да подкрепи или вземе участие!

С две ръце ЗА такъв свят!
Почти с всички хора, с които съм играла сме коментирали такъв свят. И аз се питам - кое е толкова трудно!?
Да, няма да се купуват диаманти, освен за 10ч доход и то веднъж на 24ч а не като сега по два пъти на ден. Но нека има един такъв свят, в който да си припомним какво значи развитие, икономика и т.н. направени с акъл а не със сини камъчета. Както казваш, Влад - да е с входна такса. Мога да кажа че картата ще е три пъти по-голяма от стандартен свят, защото много играчи ще отидат там. Нека да е веднъж в годината, или два пъти!?!
Защо казвам "да си припомним" - съгласете се че забравихме как се прави това. Времето, в което с мислене се правеше невероятен акаунт, беше отдавна. За пореден път ще кажа нещо , с което сигурно съм досадна но до днес няма по - балансирана от версия 4.
Аз лично играя на самотек. Не влагам никаква мисъл - просто цъкам някакви неща по подразбиране. Радвам се на компанията на приятни хора и приятели, с които мога да комуникирам и без да играя принципно. Играта не е интересна вече.
Активен

kuka
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #47 -: Декември 12, 2016, 13:23:07 »

 И аз съм ЗА. С удоволствие ще ви натроша кокалите на всички тука разбирачи  *FRIEND* *FRIEND* *FRIEND* *FRIEND*
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #48 -: Декември 12, 2016, 13:33:54 »

Ние всички сме за.Съмнявам се да има някой който да е против.Но ок ще кажат още 20 човека че са за и ?
Какво ще стане?В смисъл да го формулираме като някакво официално искане?Или поне някой от екипа да ни каже Е ли възможно такова нещо изобщо ?

Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #49 -: Декември 12, 2016, 15:02:15 »

Ами ще бъде хубаво ако оторизиран човек от екипа вземе отношение
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
NightSentinel
Лейтенант
***

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 119


Профил
« Отговор #50 -: Декември 12, 2016, 15:22:37 »

А какво мислите за черепа/мрачна крепост. Аз мисля, че без тях ще е по-добре, ако има такъв свят  *hmm*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #51 -: Декември 12, 2016, 15:56:16 »

Само десетчасов и премиум!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #52 -: Декември 12, 2016, 16:16:34 »

А какво мислите за черепа/мрачна крепост. Аз мисля, че без тях ще е по-добре, ако има такъв свят  *hmm*

Тея глезотии  са за бебета.
За да върнем армиите  в нормални  граници не ни трябват такива работи.
ИО се бори за реалистичност а в това да имаш многомилионни армии няма нищо реалистично.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #53 -: Декември 12, 2016, 16:49:05 »

Само десетчасов и премиум!
А десет часовия и Премиума,за какво са?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #54 -: Декември 12, 2016, 16:58:58 »

Да  има  единствено  диаманти  само  ако  искаш  да  се   модираш
Без  10 часов  и  премиум  секи  един  равностоен  на другия
И  вече  уменията  са  на  ход  *pardon*
Да  сложим  и  6 часовия  блок   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #55 -: Декември 12, 2016, 17:09:55 »

Вижте за да се иска нещо трябва да има конкретика.Както точно искаме.Обосновано.Влад е направил темата.Всички сме за.Хайде да го избистрим въпроса какво точно да има и да няма в тоя свят за да може някой от екипа да вземе отношение и да ни отговори.Щото иначе става малко битпазар и след няколко дена темата ще потъне в забвение.
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #56 -: Декември 12, 2016, 19:53:08 »

Ще напиша конкретното искане за такъв свят, и хората които имат да добавят или не са съгласни с нещо после да си казват.
Например:
Да НЯМА:
-платени екстри в храма(само безплатното сандъче без възможност да се избира какво да ти даде в замяна на диаманти)
-10 часов доход
-Имперски магазин
-аукцион
-колело на късмета
-мрачна и череп
-съкровищница
-управленски дела
-съкращаване на проучвания и сгради в замяна на диаманти(за съюзните важи също)
-мигновено обучение на армия в замяна на диаманти
-пускане на фестивали с диаманти
-коефициент за издръжка на армия
-изобщо никакви функции изискващи диаманти(освен Премиум)
-множител за просперитет какъвто има в БМ1,БМ2 и 300
Да ИМА:
- входна такса-34к диаманта(примерно)
- 6 часов офлайн блок
- Премиум(чиято цена да е 17к диаманта и да трае за целия период на този свят/турнир)
- Управления


И примерно света/турнира да е със скорост х7 и да трае 35-40дни...
Замъците на картата да са 18...
Съюзите да са си както досега по 50играча...
И да не може да се манипулира играта от хаковете и какво ли още не(нека тези неща да си се използват в останалите светове, а този свят/турнир да е за хора които да се наслаждават наистина на играта!) Smiley

П.П. нека и останалите ако имат някакви забележки да ги изкажат и екипа да са наясно какво точно се изисква Smiley
« Последна редакция: Декември 12, 2016, 19:56:05 от battle_brawler » Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
NightSentinel
Лейтенант
***

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 119


Профил
« Отговор #57 -: Декември 12, 2016, 21:10:12 »

Ще напиша конкретното искане за такъв свят, и хората които имат да добавят или не са съгласни с нещо после да си казват.
Например:
Да НЯМА:
-платени екстри в храма(само безплатното сандъче без възможност да се избира какво да ти даде в замяна на диаманти)
-10 часов доход
-Имперски магазин
-аукцион
-колело на късмета
-мрачна и череп
-съкровищница
-управленски дела
-съкращаване на проучвания и сгради в замяна на диаманти(за съюзните важи също)
-мигновено обучение на армия в замяна на диаманти
-пускане на фестивали с диаманти
-коефициент за издръжка на армия
-изобщо никакви функции изискващи диаманти(освен Премиум)
-множител за просперитет какъвто има в БМ1,БМ2 и 300
Да ИМА:
- входна такса-34к диаманта(примерно)
- 6 часов офлайн блок
- Премиум(чиято цена да е 17к диаманта и да трае за целия период на този свят/турнир)
- Управления

Да няма съкровищница, а в същото време да има управления хмм. То тогава каква ще е ползата от варварин като управление, ако няма станове.
Активен
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #58 -: Декември 12, 2016, 21:11:10 »

Ще напиша конкретното искане за такъв свят, и хората които имат да добавят или не са съгласни с нещо после да си казват.
...........................................
П.П. нека и останалите ако имат някакви забележки да ги изкажат и екипа да са наясно какво точно се изисква Smiley

Така като гледам си изброил всичко важно.
Аз лично не държа на замъците. Даже никак. По скоро си мислех за военен свят където се печели от военни точки натрупани от войните.
Да няма съюзна армия , замъци и сборни пунктове.
Но и твоя вариянт ме устройва Smiley
Активен
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #59 -: Декември 12, 2016, 21:13:16 »

Да няма съкровищница, а в същото време да има управления хмм. То тогава каква ще е ползата от варварин като управление, ако няма станове.

Управлението и варварските станове нямат много общо.
Аз нямам нищо против тях. Стига да не се бият със разни ботушки и да нямамигновенно връщане на армията. Smiley
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!