Imperia Online България  
Април 27, 2024, 11:30:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля да направите нещо по въпроса с тия скриптове  (Прочетена 5936 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« -: Декември 07, 2016, 13:35:10 »

http://imperiatools.com/

За пореден път репортвам този сайт.Знам че на самия сайт нищо не може да се направи.
Но също така знам че има как да се неутрализират въпросните скриптове.През няколко месеца си играя да докладвам конкретно за този сайт само че файда никаква.
Играя в свят 304 и ви казвам че тези неща се ползват със пълна сила.Което води до убиването на кефа от играта.Моля поне да се опитате да направите нещо по въпроса.
Активен
Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #1 -: Декември 07, 2016, 13:42:26 »

Напълно подкрепям молбата на Лазо. Отвратително е да се играе по този начин и да не се вземат мерки. Също играя в 304, дойдох в този свят понеже във ФБ7 е абсолютно безсмислено да се играе по същата тази причина. Простата сметка показва, че един играч ако реши да инвестира в играта е по-добре да си купи такъв хак вместо вашите диаманти и от там вие губите доста, но не толкова колкото ще загубите в последствие с отказалите се да играят играта играчи... От най-зарибяващата игра за 2016 както се рекламирате, накрая ще станете най-западащата игра за 2017!  *crazy*
Активен
v140
Лейтенант
***

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


Профил
« Отговор #2 -: Декември 07, 2016, 15:35:55 »

Крайно време е да си оправят играта, защото започва да прилича не на игра, а на кенеф. Докладвам играчи почти всеки ден, знаят, че играят със скирптове и не им правят абсолютно нищо.

http://prntscr.com/dgfjll
http://prntscr.com/dgfjqd
http://prntscr.com/dgfjvt

Всички си играят необезпокоявани.


ПП: Кога ще започнат да се спазват т.5.2 и т.5.3 от Общите Ви условия? http://prntscr.com/dgfl5q . Не може да се направи една атака срещу тях. Скрипта веднага почва да им писка. Стига сте ни правили на балъци.
« Последна редакция: Декември 07, 2016, 15:40:04 от v140 » Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #3 -: Декември 07, 2016, 16:18:41 »

Работен ден е.В рамките на работното време на екипа сме.Моля за отговор.
Активен
Svetozar91
Лейтенант
***

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #4 -: Декември 07, 2016, 17:31:41 »

И на мен много ми писна, обявяват ни война и 5 мин по-късно, хоп, наснимали са ми всички владения в радиус 1000 имперски мили, а аз копая по картата като глупак  *crazy*
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #5 -: Декември 07, 2016, 17:37:03 »

Строят ми се два нови военни поста единия на 640 ИМ другия на 417ИМ.Стават готови и точно 4 мин след това (поиграх си да засека ) вече са снимани.
Сайта който показвам по горе има филмчета точно кое как работи и как се ползва.Ако има нещо неясно погледнете го.
Докладването на мейл на съпорта не върши никаква работа.
Търпелив човек съм всеки ден ще пиша в тази тема докато не получа официален отговор от екипа.

Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Декември 07, 2016, 18:10:10 »

Лазо, не съм черноглед но нема да го оправят това със скриптовете.Не се мъчи! Безсмислено е! Скриптове са се ползвали и преди тази игра, ще се ползват и след нея! Няма нещо направено от човек, което да не може да бъде спряно от човек. Въпрос на желание и пари!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Svetozar91
Лейтенант
***

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #7 -: Декември 07, 2016, 18:13:11 »

Вчера от съпорта отговориха, на запитване от наш играч, че ползването на скриптове крие огромни рискове за личните данни и пароли на потребителя, че едва ли не поемайки този риск вече е наказан достатъчно и няма нужда от допълнително наказание  *hahaha*
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #8 -: Декември 07, 2016, 18:24:28 »

Влад на ясно съм.Но искам някой от екипа да каже официално становище по въпроса.
Това е игра за която плащаме.Едни малко други много кой колкото прецени.
Не може официално да се продават всякакви скриптове които реално нарушават правилата на играта и хората от екипа да не вземат никакво отношение.
Версия 5 беше станала невъзможна за игра на края точно от подобни неща.
Оправданието беше че тя вече не се поддържа и е на доизживяване.Но за версия 6 ?

Работя във фирма която прави игри само че за телефони.Попитах един от колегите който се занимава точно с такива неща.Получих отговор.Искам да видя каква е официалната позиция на ИО по въпроса.
Защо ползването на скриптове се толерира и не се взимат никакви мерки по въпроса.Говорим за масово ползване.И като казвам масово имам предвид масово !!!!!
« Последна редакция: Декември 07, 2016, 18:27:03 от lazo313 » Активен
ostrietobg
Редник
*

Karma: +5/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #9 -: Декември 07, 2016, 18:48:19 »

Незнам  защо  се  ослушват  от  играта ... и не  зимат  мерки  явно те  стоят  зад  сички тези хакове...и  накрая  ще  хванат  чепа....
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #10 -: Декември 07, 2016, 18:49:33 »

Момчета  и  момичета  те  ако  премахнат  това нещо  как  ще изкарват  парички
Това   го  има  от  самото  създаване на  играта   и  до  сега  не  оправено
Така че  в  тази  игра  и други  такива  винаги си има  вратички за  съжаление   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #11 -: Декември 07, 2016, 18:57:35 »

И за това да не коментираме да не питаме ?
Като не отговорят на мен може пък да отговорят на някой друг.
Виждам че вие сте се примирили.Само че аз не съм.
Нагло е някак си.Продават се на сайтове едва ли не като ....вратички е едно това е съвсем друго.

« Последна редакция: Декември 07, 2016, 19:06:30 от lazo313 » Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #12 -: Декември 07, 2016, 19:05:24 »

И за това да не коментираме да не питаме ?
Като не отговорят на мен може пък да отговорят на някой друг.
Виждам че вие сте се примирили.Само че аз не съм.

Никои   не  се  примирил 
От класиката до  сега си  ги има тез проблеми    говори  се много  теми  има колкото  искаш ама  ови  деиствия  от тях  няма
 *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #13 -: Декември 07, 2016, 19:10:47 »

Ами има журналисти има Господари на ефира.Има начин нещо да се направи.
В крайна сметка и до офиса на ИО може да се отиде.Ще отидем 5 човека и ще вдигнем достатъчно шум за да се поинтересува някой за какво става въпрос.
Просто не искам да изпадам в крайности от сега.
Всички които играем сме потърпевши от това.За сега просто се боря да получа отговор от официално служебно лице тук във форума.Ще видим до къде ще стигнем.
Активен
andante
Сержант
**

Karma: +8/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #14 -: Декември 07, 2016, 19:25:35 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=72522.0
Да каже човек,че сефте се случва-но още през 2014 повдигнах въпроса,естествено отговор не получих от админите.Все повече си мисля,че който прави играта пуска и скриптовете-търговия да има.Ясно е че ЙО печелят от това и толерират ацц-тата който наливат ,аз не съм чул или видял голям акаунт да е баннат за това....... Lips Sealed
Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!