Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:49:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: световно 2016 - Машинация и саботажи  (Прочетена 20386 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tyte
Гост
« Отговор #90 -: Декември 08, 2016, 09:59:29 »

От един национален предател -

Лицето с диагнозата беше - за даване на замък на Бг и минаги е било за това
Лицето с диагнозата ви реши класирането във ваша полза преди два дена
 

Аз бях против да ви се дава замък , и не защота не съм българин, а защото името на страната го правят хората стоящи зад нея - едно е България когато се каже Христо Стоичков, и друго означава България като се заговори за циганите в чужбина ...

А вие двамата  не заслужавате каквото и да е било, изписахте хиляди гупости за скриптове, шпиони и свободни съчинения, обидихте играчи много над вашето ниво които по никъкав начин не са парадирали с уменията знанията и опита си...
Неблагодарни  , вие ни оплюхте за това че вие ни върнахте замъка ...

Храчихте, изнервихте отбора ни .. Няма как да приема каквото и да е обяснение след всички тези идиотщини ... нека и аз съм лице с диагноза ...

Вие оплюхте и обидихте всички, така както го правехте от началото на квалификазиите
и всъщност - вие не ни уважавате защото сме българи,вие просто сте зависими от нас, лидера ви написа че сме национални предатели .... жалко, тъжно и тъпо... българско ....

И да - имам скрийнове където ни храчите , но ще ви ги спестя тези простотии, но ако искате да си ги видите , довечера ще ви ги дам, не че вие не си ги знаете ....
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #91 -: Декември 08, 2016, 10:12:49 »

http://prntscr.com/dgro5k

Ето това е към този момент Бг отборът
От останали 26 човека - 4 отказали се и 2 предаващи отбора.

А, да не забравя - тия точно хора още в груповата фаза опукаха безсмислено 3 млн. диаманта от съюзната хазна, които уж щяха да връщат. Върнаха - 300 000 само.
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #92 -: Декември 08, 2016, 10:23:43 »

От един национален предател -

Аз бях против да ви се дава замък , и не защота не съм българин, а защото името на страната го правят хората стоящи зад нея - едно е България когато се каже Христо Стоичков, и друго означава България като се заговори за циганите в чужбина ...

А вие двамата  не заслужавате каквото и да е било, изписахте хиляди гупости за скриптове, шпиони и свободни съчинения, обидихте играчи много над вашето ниво които по никъкав начин не са парадирали с уменията знанията и опита си...
Неблагодарни  , вие ни оплюхте за това че вие ни върнахте замъка ...

Когато някой нарече ФАКТИТЕ "глупости" - те не стават по-малко ФАКТИ. Добре е да знаеш това.

Че си бил против БГ отбора заради циганите в чужбина - това звучи много логично  Smiley

Никого не сме плюли - освен предателя. Обратното - точно Атанас даде достъп през акаунта си на въпросния с диагнозата - за да влезе да ни обижда по Трибуната ни.
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #93 -: Декември 08, 2016, 10:59:53 »

Когато някой нарече ФАКТИТЕ "глупости" - те не стават по-малко ФАКТИ. Добре е да знаеш това.

Че си бил против БГ отбора заради циганите в чужбина - това звучи много логично  Smiley

Никого не сме плюли - освен предателя. Обратното - точно Атанас даде достъп през акаунта си на въпросния с диагнозата - за да влезе да ни обижда по Трибуната ни.

Разстрел за предателя! Да върнем комунизма! Колко добре ми беше там! Еххххх.... Алекс като си спомниш за тези времена и сигурно очите ти се насълзяват, носталгия те обзема колко си бил велик по това време....
Приеми че това е отминало. Smiley

Мога да поздравя всички играчи от Българския отбор както и от Полския. Много добра игра.
Разбори и коментари няма да правя. Който има глава може и сам да прецени.
Успех на всички.
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #94 -: Декември 08, 2016, 11:32:55 »

гледай как се следят  Българските постове http://prntscr.com/dgsc8l  ама ги разбирам момчетата гледат да не ги изпръскаме http://prntscr.com/dgsclf   Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Спокойно момчета няма страшно ни е сме братя  bgflag bgflag
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #95 -: Декември 08, 2016, 11:38:50 »

 *hahaha* Grin

Това ми хареса ... О yheeeeeee .  *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #96 -: Декември 08, 2016, 11:41:56 »




По покана на държавния глава Росен Плевнелиев президентът на Република Полша Анджей Дуда ще бъде на официално посещение в Република България, съобщават от президентството.
Разширяването на  партньорство между България и Полша, както и задълбочаването на сътрудничеството в рамките на Европейския съюз и НАТО, се очаква да бъдат сред акцентите в разговорите на двамата президенти. Във фокуса на разговорите ще бъде и предстоящото световно първенство worldcup2016, което ще се проведе през ноември  във България .
В 10.00 часа пред храм-паметника „Св. Александър Невски“ ще се състои церемонията по официалното посещение на президента на Република Полша. Анджей Дуда ще положи венец пред Паметника на Незнайния войн.
В 10.25 часа президентите Росен Плевнелиев и Анджей Дуда ще проведат среща „на четири очи“ на „Дондуков“ 2. В началото на срещата българският държавен глава ще удостои своя полски колега с орден „Стара планина“ с лента за заслуги за обещаната  помощ  на Република България.
« Последна редакция: Декември 08, 2016, 12:03:15 от mahimus » Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #97 -: Декември 08, 2016, 18:33:34 »

Ники,съжалявам,но освен да стимулираш Юри с прякора,от който се обижда,нищо друго не правиш.

Лошото е,че вие не разбрахте,че заради вашите простотии,обиди,тъпизми,не премерени изказвания,скандали,предизвикахте
реакции и при нас.Лошото е,че не разбирате,че всеки има нерви и дори тези,които искаха да ви помогнат(не заради вас,които бяхте там),започнаха да премълчават.Лошото е че като всяка година на Българския отбор,някой друг му е виновен-шпионин,предател,отказал се,диаманти,все нещо.Лошото е че вие получихте подкрепа,която не заслужавахте,но тя пак казвам,не ви беше дадена заради хората които сте там.Най-лошото е,че по най-долен начин,тук в този форум,иронизирате,омаловажавате успех,ставате за смях,но пък знайте,че никой не е чакал признание от вас.Никой.
Поне аз не знам такъв.На всеки трезвомислещ човек,би трябвало да му е ясно,че помощта,която получихте,по-голямата помощ,която можеше да получите,всичко изобщо,което можеше да получите,нямаше да е заради вас.
Нервите,дрязгите,скандалчетата,игнорирането ви,обаче си е заради вас.
В момента даже не знаете,какво искате да кажете с тези постове.Какво искате да покажете-пак не знаете.Просто,един безсмислен цирк,за който вече на никой не му пука.Каквото е трябвало да стане,е станало,каквото не е станало,не е трябвало да стане-толкова просто.
Успех догодина.....
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #98 -: Декември 08, 2016, 19:14:43 »

Чакам да видя как България ще стане 11ти .
Колкото обещахте 11тото място толкова ви е и помощта към България.На обещанията сте царе с който си пиша или чуя ми казва аз коля и беся в полския отбор а следващия вика не го слушай тоя от него нищо не зависи Grin Grin Grin
Май от всики ви нищо не зависи защото сте едни жалки гаврошчета и по добре се скрийте на дълбоко защото ще ви плюя цяла година


Не обещавайте неща които не можете да изпълните
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #99 -: Декември 08, 2016, 19:23:44 »

Ники, събери национала, ще имате почетното 11-то място тая година,

Отбора е събран и чака вече 24 часа да види 11то място тигре  Grin Grin Grin Grin и ако утре не е на 11 място нали се сещаш че ще си най големия въздухар
« Последна редакция: Декември 08, 2016, 19:25:34 от mahimus » Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #100 -: Декември 08, 2016, 20:17:21 »

Чакам да видя как България ще стане 11ти .
Колкото обещахте 11тото място толкова ви е и помощта към България.На обещанията сте царе с който си пиша или чуя ми казва аз коля и беся в полския отбор а следващия вика не го слушай тоя от него нищо не зависи Grin Grin Grin
Май от всики ви нищо не зависи защото сте едни жалки гаврошчета и по добре се скрийте на дълбоко защото ще ви плюя цяла година


Не обещавайте неща които не можете да изпълните
Човек,като иска да стане за смях,никой не може да го спре.
Тия пък ,кой коли и кой беси са още по-смешни.Като те интересува,питай бе,ще ти кажа.
Комплекс,че си незначителен в отбора си,досега си показал само ти.
Ние може да сме всякакви и да се дракаме за всичко,но се опитваме да си спазваме йерархията,която сами си създаваме.
При теб това беше голям проблем-видях го-съдба.
Плюй си,едно че ще ми пръднеш на шпиндела,друго,че всичко свърши,за да си мислиш че ще ядосаш или предизвикаш някого.Имаше СП,да го беше направил там.Аре...
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Peach
Гост
« Отговор #101 -: Декември 08, 2016, 20:50:15 »

...защото ще ви плюя цяла година
Ние,българите, сме прочути още ехеееее, от стари времена, със способността си силно да любим и мразим.  Да сочим с пръст,да изобличаваме,да заклеймяваме. Да направим така,че на нас да ни е зле,ама на Вуте да му е десет пъти по-зле. Плюенето пък ни е национален спорт. Не се запитахте как изглеждате в очите на чужденците. Сори,грешка - как изглеждаМЕ. Ми...жалки, достойни за презрение сме. Ама...т'ва е мат'ряла, карма.
Трета година наблюдавам отблизо СП, тази даже май участвах. Ще цитирам някой,който е много по-умен от мен - нищо старо не е забравено,нищо ново не е научено. Само жлъч, плюене,обвинения и обиди. В името на виртуални 5 минутки слава.И на тиквен медал...с много висока цена. Щото разруши каквото беше останало неразрушено.
Та...продължавайте, важно е да има хляб и зрелища. Особено зрелища.


Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #102 -: Декември 08, 2016, 21:34:40 »

Ей пак ли трези Монтиняци се обаждат бре ... Ей ... Опасни сте . Как не ви увреха главите . не виждате ли какво става ... РАЗКРИТИ СТЕ !!!! Маските ви почват да падат . Леко полеко  хората разбират колко сте въздух по налягане .  Очаквам скоро и други хора да го осъзнаят . С вас само ИНТРИГИ и никаква игра .

И за да спрете да се фантазирате сега ще ви кажа къде е разликата между ПОЛША 2016 и Хърватска 2015 и защо Хърватите са много по големи от вас , а вие си останахте просто обслужващият персонал ( да не казвам по-точната дума която е синосни на най-древната женска професия на земята ) на човека с парата .
И така Хърватска направиха всичко възможно да направят отбора за СОБСТВЕНАТА СИ ДЪРЖАВА и да я качат на 1-во място . Взеха Руснаци , Американци , Румънци , Българи и пр. и направиха с техните диамнти и знанията си Хърватите да са Световни през 2015 . Тоест те направиха добрата дипломация . Какво наравихте вие : Един човек с мноооого пара ви КУПИ да му слогувате и вие се продадохте . Продадохте се защото бяхте лакуми за диамнти , за 14х14 пиксела и за смешен тинекиен медал в една игра .Жалкото което вие дори на осъзнахте е че не се продадохте за нещо стойностно или смислено или живото значимо - продадохте се заради витуален продукт в който толкова сте се вживели , че неможете да видите колко жалко изглежда всичко това .

Момчета и момичета , казвам ви Браво за играта като игра . Сигурно сте имали не една тежка нощ на киснене пред компа и Какви ли не драми . НО извинявам се много вскио това се обезмисля пред факта , че играхте за чужда държава и дори да има смекчаващи вината фактори , то шпионские акаунти които наблъскахте в национала на България и глупостие които говорите тук ... ви правят лоши хора . На няколко пъти ви казах да вземете примери като поведение от някой играчи , но вие продължавате да се излагате . Така вие още повече делите чертата и създавате лошо впечетление ..............


Е аз си го знаех сега вече всички ви видяха колко струвате Wink . Да ви е честита титлата , а на мен моралната победа над вас че разобличаването ви като създатели на интриги е доведено до успех .  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #103 -: Декември 08, 2016, 21:39:14 »

Леко пропускаш факта че половината БГ в полша са световни шампиони с България, нещо, което не ставало откакто те спряха да играят.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Peach
Гост
« Отговор #104 -: Декември 08, 2016, 21:42:10 »

Ей пак ли трези Монтиняци се обаждат бре ... Ей ... Опасни сте . Как не ви увреха главите . не виждате ли какво става ... РАЗКРИТИ СТЕ !!!! Маските ви почват да падат . Леко полеко  хората разбират колко сте въздух по налягане .  Очаквам скоро и други хора да го осъзнаят . С вас само ИНТРИГИ и никаква игра .

И за да спрете да се фантазирате сега ще ви кажа къде е разликата между ПОЛША 2016 и Хърватска 2015 и защо Хърватите са много по големи от вас , а вие си останахте просто обслужващият персонал ( да не казвам по-точната дума която е синосни на най-древната женска професия на земята ) на човека с парата .
И така Хърватска направиха всичко възможно да направят отбора за СОБСТВЕНАТА СИ ДЪРЖАВА и да я качат на 1-во място . Взеха Руснаци , Американци , Румънци , Българи и пр. и направиха с техните диамнти и знанията си Хърватите да са Световни през 2015 . Тоест те направиха добрата дипломация . Какво наравихте вие : Един човек с мноооого пара ви КУПИ да му слогувате и вие се продадохте . Продадохте се защото бяхте лакуми за диамнти , за 14х14 пиксела и за смешен тинекиен медал в една игра .Жалкото което вие дори на осъзнахте е че не се продадохте за нещо стойностно или смислено или живото значимо - продадохте се заради витуален продукт в който толкова сте се вживели , че неможете да видите колко жалко изглежда всичко това .

Момчета и момичета , казвам ви Браво за играта като игра . Сигурно сте имали не една тежка нощ на киснене пред компа и Какви ли не драми . НО извинявам се много вскио това се обезмисля пред факта , че играхте за чужда държава и дори да има смекчаващи вината фактори , то шпионские акаунти които наблъскахте в национала на България и глупостие които говорите тук ... ви правят лоши хора . На няколко пъти ви казах да вземете примери като поведение от някой играчи , но вие продължавате да се излагате . Така вие още повече делите чертата и създавате лошо впечетление ..............


Е аз си го знаех сега вече всички ви видяха колко струвате Wink . Да ви е честита титлата , а на мен моралната победа над вас че разобличаването ви като създатели на интриги е доведено до успех .  Grin
ШОК! БоНба! Невероятни разкрития,само днес,само сега,само при нас, купувай,народе!
Юри...смени дилъра,пич. Сериозно ти го казвам, от загриженост за здравето ти. Значи,когато Хърватска,в лицето на твоя Идол - да се свети името Му, да растат кинтите Му,  Grin, събира отбор чужденци, е дипломация....а когато Полша събира отбор чужденци е...? То бива двоен стандарт,бива,ама чак пък толкова...И да не сме на съдебен процес,бре,та смекчаващи вината фактори...аре слез малко на земята,мн насериозно се взе.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!